Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre,ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok együtt a mostani férjemmel. Előző házasságombòl van egy 13 éves lányom és van egy 8 éves közös kislányuk. Férjem kint dolgozik külföldön én a lányokkal vagyok itthon nem dolgozok. Minden hétvégén hazajön télen 2-3 hónapig itthon van. A nagylányom nem szereti őt sokszor beszólt neki a nevelő apja hülyének semmire kellőnek nevezi minden kis apròságèrt piszkálta. Miért hadja égve a villanyt stb. Természetesen most a pálya választásba sem támogatja azt mondja a kozmetikus nem szakma egyetlen forintot nem ad az iskolára. Odáig fajult a dolog,hogy tavasz óta nem jön ki a lányom a szobájából ha itthon van a nevelő apja vagy elmegy otthonról hétvégére, mamához,barátnőhöz. Én nagyon rosszul érzem magam itthon a saját házamba úgy érzem két tűz között vagyok. Már azt sem tudom,hogy szeretem-e a fèrjemet mert már feszült vagyok ha jön haza.... Most viszont két hónapra hazajön. Lányom kérlel,hogy váljak el. Tanácstalan vagyok. És félek férjem elé állni,hogy vége. Természetesen ő azt mondja nem ártott a kislánynak. Láttam amit láttam hallottam amit hallottam én is. Nekem a legnagyobb problémám a férjemmel,hogy nem tekint társának mindig az van amit ő szeretné. Oda megyünk azt veszünk azt csináljuk amire ő vágyik amit ő szeretne. Ti mit tennétek a helyembe?
2021. nov. 27. 17:58
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
82%

"Folyton alszik mert ő fáradt "


Te is megtudnád, hogy milyen fáradtnak lenni, ha elmennél dolgozni!

2021. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!