Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre,ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok együtt a mostani férjemmel. Előző házasságombòl van egy 13 éves lányom és van egy 8 éves közös kislányuk. Férjem kint dolgozik külföldön én a lányokkal vagyok itthon nem dolgozok. Minden hétvégén hazajön télen 2-3 hónapig itthon van. A nagylányom nem szereti őt sokszor beszólt neki a nevelő apja hülyének semmire kellőnek nevezi minden kis apròságèrt piszkálta. Miért hadja égve a villanyt stb. Természetesen most a pálya választásba sem támogatja azt mondja a kozmetikus nem szakma egyetlen forintot nem ad az iskolára. Odáig fajult a dolog,hogy tavasz óta nem jön ki a lányom a szobájából ha itthon van a nevelő apja vagy elmegy otthonról hétvégére, mamához,barátnőhöz. Én nagyon rosszul érzem magam itthon a saját házamba úgy érzem két tűz között vagyok. Már azt sem tudom,hogy szeretem-e a fèrjemet mert már feszült vagyok ha jön haza.... Most viszont két hónapra hazajön. Lányom kérlel,hogy váljak el. Tanácstalan vagyok. És félek férjem elé állni,hogy vége. Természetesen ő azt mondja nem ártott a kislánynak. Láttam amit láttam hallottam amit hallottam én is. Nekem a legnagyobb problémám a férjemmel,hogy nem tekint társának mindig az van amit ő szeretné. Oda megyünk azt veszünk azt csináljuk amire ő vágyik amit ő szeretne. Ti mit tennétek a helyembe?
2021. nov. 27. 17:58
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg,ha megteheted miért nem mentél el dolgozni, ezt kérdezik tõled a válaszolók.Viszont kedves válaszolók,honnan tudjátok,hogy az anyukának nincs pénze?Miért kell azt hinni,hogy aki otthon van az nem csinál semmit sem,akik igy állnak a dolgokhoz,azoknak valóban nincs munkájuk otthon.
2021. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim válasza:
1%
Diákhitel
2021. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
71%

"8 millió forintot költött rá napkollektor, kandalló, új konyha, halló szoba stb"


- Tehát az első férjed feltuningolta a házat.

- A második férjed eltart már 11 éve.

- A harmadiknak mi lesz majd a szerepe???

2021. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim válasza:
78%

"elég gyér... két kozmetikus ügyfelem van, ez nulla"


Nekem heti 30 órában nagyon is jó, én elégedett vagyok így :)

Szabadidőm is van.

2021. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
32%
Ha a lányod technikumba megy, ösztöndíjat fog kapni, a második vagy harmadik évtől nem is keveset. A te házad, de úgy bánik veled, mint a kutyával? B.szd ki mielőbb. Ez nem kapcsolat, amit leírtál. Ha csak kettejük közt lenne konfliktus, meg lehetne oldani, de téged semmibe néz. Oké, hogy költött a házra, de lakott is benne. Ezek a dolgok, amiket felsoroltál, amortizálódnak, x év után nem követelhet vissza új bekerülési értéket. Valamennyit nyilván visszakövetelhet a beruházásából, de messze nem 8 milliót. Mellesleg számlákkal tudja igazolni?
2021. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
13%
35, nőként mondom, azért neked is vastag bőr lehet a képeden. A pasi rákölt 8 milliót a házra, eltartja 10 éve a kérdezőt és még lenne pofád azt számolgatni, mennivel ér most kevesebbet a mosogató...
2021. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
71%

"Igen ez az én hazám és a kislányèrt apukája az ő részét neki ajándékozta válláskor. Viszont 8 millió forintot költött rá napkollektor, kandalló, új konyha, halló szoba stb. A kislányról gondoskodik támogatja őt bizonyos kereteken belül. Gyerek tartást fizet havi 50000ft-ot."


A 13 eves apja!

2021. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
31%
A pasi volt a hü..e, hogy összeált veled
2021. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
58%

“Folyton alszik mert ő fáradt nekünk meg csendben kell maradnunk.”

Talán ha nem dolgozná ki a belét is, hogy a szaros pcsátokat, legfőképp a tiédet eltartsa, nem ez lenne a helyzet!

2021. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
90%
Első lépés egy fix munka lenne fix bevételi forrásként.
2021. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!