Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre,ki mit tenne a helyembe?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok együtt a mostani férjemmel. Előző házasságombòl van egy 13 éves lányom és van egy 8 éves közös kislányuk. Férjem kint dolgozik külföldön én a lányokkal vagyok itthon nem dolgozok. Minden hétvégén hazajön télen 2-3 hónapig itthon van. A nagylányom nem szereti őt sokszor beszólt neki a nevelő apja hülyének semmire kellőnek nevezi minden kis apròságèrt piszkálta. Miért hadja égve a villanyt stb. Természetesen most a pálya választásba sem támogatja azt mondja a kozmetikus nem szakma egyetlen forintot nem ad az iskolára. Odáig fajult a dolog,hogy tavasz óta nem jön ki a lányom a szobájából ha itthon van a nevelő apja vagy elmegy otthonról hétvégére, mamához,barátnőhöz. Én nagyon rosszul érzem magam itthon a saját házamba úgy érzem két tűz között vagyok. Már azt sem tudom,hogy szeretem-e a fèrjemet mert már feszült vagyok ha jön haza.... Most viszont két hónapra hazajön. Lányom kérlel,hogy váljak el. Tanácstalan vagyok. És félek férjem elé állni,hogy vége. Természetesen ő azt mondja nem ártott a kislánynak. Láttam amit láttam hallottam amit hallottam én is. Nekem a legnagyobb problémám a férjemmel,hogy nem tekint társának mindig az van amit ő szeretné. Oda megyünk azt veszünk azt csináljuk amire ő vágyik amit ő szeretne. Ti mit tennétek a helyembe?
2021. nov. 27. 17:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
2%

21!


A saját házam jelentheti azt is, a saját otthonomban

2021. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
43%

22, csakhogy akit kitartanak nem hinném hogy saját otthona van. Mert ha ő csak beletette a fenekét akkor az a férje háza nem a kérdező és az elkényeztetett lánya otthona



Kérdező: Válj el tőle, megérdemel egy normális párkapcsolatot. Csak tudd, nem hiszem hogy te találsz még egy balekot aki ugyan így kitart titeket.

2021. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
53%

23!


Jó duma. Az meg van, hogy kitartott az lehet, akit kitartanak? A férfinek is jó volt ám így, különben nem csinálja. Az otthon pedig nem attól otthon, hogy te vagy a tulaja.

2021. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
38%

"Miért hadja égve a villanyt stb"


Eddig olvastam.


Így kezdődik a leírás: "Előző házasságombòl van egy 13 éves lányom és van egy 8 éves közös kislányuk"


Megint egy kérdés, ahol egy társadalmilag lecsúszott, butácska közemember próbál megoldást találni a szaporodási kényszere által szült problémáira. Itt. Egy fórumon.


1. minek szaporodsz, ha tudod ilyen problémáid lesznek?

2. miért nem azt teszed ami neked jó?

3. mi a kérdésed valójában? Gyerekeket potyogtatsz, megrogyik a párkapocsolatod és már nem tudod mitévő legyél.

2021. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a sok választ mind hasznos számomra és mindben van igazság. Nem vagyunk cigányok. Igen ez az én hazám és a kislányèrt apukája az ő részét neki ajándékozta válláskor. Viszont 8 millió forintot költött rá napkollektor, kandalló, új konyha, halló szoba stb. A kislányról gondoskodik támogatja őt bizonyos kereteken belül. Gyerek tartást fizet havi 50000ft-ot. Kb. A kisebbik lányom születésekor romlott meg a kapcsolatuk főleg 3 éve. Talán mind kettőben van hiba.... Lányomnak már ezerszer elmondtam,hogy jöjjön ki a szobájából köszönjön váltson pár szót stb. De sajnos nem. 5 éves szépészeti ágazatra szeretne jelentkezni ami később kozmetikus technikumra vállik szét. Lekapcsolja az internetet képes egy csomag mogyoròèrt fel turni a cuccait,hogy hová tette. Ha hármast hoz haza görnyedjen egész este az író asztalánál, tanuljon. Már egy nagy titkolózás az életünk. Nem tudom később,hogy lesz lányom külön költözik, unokák stb. Egyenlőre nincs jövő képem. Szerintem mi ketten jó meg lennénk de apának csapni való. Saját lányával sem tud mit kezdeni. Folyton alszik mert ő fáradt nekünk meg csendben kell maradnunk.
2021. nov. 27. 19:12
 26/51 anonim ***** válasza:
82%
Én nem is értem, hogy bírnak nők így élni...nincs életcél, motiváció valamit elérni az életben? 11 és 13 évesekkel miért vagy otthon? Persze, hogy nem néz semmibe a férjed, ha nem is tudsz semmit felmutatni. Egy háztartási alkalmazott vagy neki.
2021. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
73%

Neked már volt egy házasságod és onnan is kitették a szűrödet. Már bocs, de azóta -azaz 11 éve- élősködtök a szerencsétlen újabbik férjeden aki külföldön dolgozza halálra magát, míg ti itthon lóbáljátok a lábatokat.

Ha a "hülyegyerek, világutáló" kamaszlányodra hallgatsz és elválsz másodszor is, mihez fogsz majd?

Újra keresel -már 2 gyerekkel- egy pénzes palimadarat, vagy hogyan tovább?

A munka az eddig is büdös volt neked, nem hinném, hogy a munka útjára lépnél. Egy 40-es kétgyerekes anyukákért nem nagyon kapkodnak a jól szituált férfiak.

Szóval, hogyan tovább a válás után?

2021. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
83%

Először is keress munkát.

Háztartásbeli feleségnél sokszor kihasználja a férj a helyzetet és uralkodik mindenen. Sokszor azért nem akarja a férj, hogy a feleség dolgozzon, hogy kiszolgáltatott helyzetbe tartsa. Nálatok is így volt?

A legfontosabb, hogy keress munkát. A ház a tied, ennyivel előrébb vagy.

Miután van munkahelyed beadod a válást majd keresel egy normális pasit.

2021. nov. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
71%

" Folyton alszik mert ő fáradt nekünk meg csendben kell maradnunk."


Hat ez foben jaro bun!

Ezt en is szoktam hallani nalunk, ez a nagy bunom.


Egyebkent meg hogy tud annyi penzt keresni szerencsetlen, hogy negyen megeljetek belole? Gondolom anyagilag jol altok.

Szegeny ember nagy nehezen hazakeveredik, otthon meg nyafka kamasz meg a hisztis noszemely tamadja...

2021. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
36%

Fú, de botrányos vagy, kérdező, fú, de botrányos!!! Mé' nem dolgozol?! "Már azt sem tudom, hogy szeretem-e a férjemet, már feszült vagyok, ha jön haza." Ha nem tudod, hogy szereted-e, akkor nem szereted!!! Tönkreteszed a saját gyereked életét csak azért, mert büdös neked a munka, és rettegsz az agresszív, bántalmazó, téged cselédként tartó férjedtől! Micsoda ember vagy te??? Hogy nem vagy képes felnőttként kiállni önmagadért és a gyerekedért?

Majd jelezz egy-két hónap múlva, hogy hogy döntöttél, de majdnem borítékolom, hogy ugyanígy fogtok megrohadni, amíg a férjed ki nem dob, majd a felnőtt lányod cserbenhagyás miatt el nem hagy!

2021. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!