Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves nő vagyok, a párom szintén. 5 éve vagyunk együtt. Szeretem, ő a legjobb barátom, nem tudom elképzelni mással az életem, vele akarom leélni, de az utóbbi fél évben azt vettem észre, hogy már nem kívánom. Nem annyira akarok vele lefeküdni, de a csókolózást sem annyira igénylem már. Azt hiszem, nem vagyok már szerelmes, viszont továbbra is szeretem. Mit tegyek, menthető ez még? Nem szeretném elveszíteni, de ez nem jó így.
2021. nov. 29. 09:14
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Mármint a párom szintén 22 éves, de férfi, elnézést :D
2021. nov. 29. 09:14
 2/39 anonim ***** válasza:
73%
Te lehet leélnéd vele az életed szex nélkül. Ő nem fogja veled.
2021. nov. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Ő még szerelmes belém. El akar venni.
2021. nov. 29. 09:16
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom a hosszú élet titka! Én azt gondolom, sokan örülnének egy ilyen kapcsolatnak, ahol szerelem van. Az idő megold mindent! Helyedben, én biztos nem adnám fel ezt a kapcsolatot, hanem dolgoznék rajt tovább, hogy minél jobb legyen még akkor is, ha szex kevesebb, ami érthető.
2021. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

1# :D feltételeztem


Kezd kialudni a láng? Dobjátok fel valamivel. Töltsetek több időt együtt (ha 0-24 ben együtt vagytok, akkor kevesebbet), próbáljatokk ki új dolgokat, ha tehetitek utazzatok el. Sokszor nem a pároddal vagy a kapcsolattal van a baj, csak belefásul az ember az élet monotonitásába és azt vetíti ki a kapcsolatra is. Valszeg nem a párodat nem kívánod, hanem úgy alapból az intimitást. Pedig szerintem ez önbecsapás, mert az ember igenis igényli ezeket a dolgokat. Ha szeretitek egymást, akkor sikerülni fog, csak akarat kérdése. Sok minden fejben dől el.


:)

2021. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
44%

Szerencsétlen jól meg fogja szívni.

Összeházasodik veled, de te már 22 évesen se akarsz szexelni. Majd biztos leél veled így 40 évet.

Ne viccelj már...

Mikor volt utoljára együttlét?

2021. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
86%

Én sem szívesen maradnék egy olyan kapcsolatban, amiből hiányzik az intimitás.


23F

2021. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

Mielőtt elvenne, azért szólj neki, hogy nem lesz szex!


Ne csináld azt, amit a nők 90%-a, hogy "elfelejt" nemet mondani a násznép előtt, csak miután felhúzta a gyűrűt, kapja el a krónikus fejfájás...

2021. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
De szoktunk szexelni, csak én már kevésbé kívánom. Megoldani szeretném, én sem szexmentes kapcsolatra gondoltam nyilván, arra lennék kíváncsi, helyre lehet-e hozni ezt a dolgot.
2021. nov. 29. 09:24
 10/39 anonim ***** válasza:
73%

Nem kívánod, kerülöd a testiséget. Hogy lenne ez helyrehozható?

22 évesek vagytok, még lesz egy féltucat párotok.

2021. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!