Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves nő vagyok, a párom szintén. 5 éve vagyunk együtt. Szeretem, ő a legjobb barátom, nem tudom elképzelni mással az életem, vele akarom leélni, de az utóbbi fél évben azt vettem észre, hogy már nem kívánom. Nem annyira akarok vele lefeküdni, de a csókolózást sem annyira igénylem már. Azt hiszem, nem vagyok már szerelmes, viszont továbbra is szeretem. Mit tegyek, menthető ez még? Nem szeretném elveszíteni, de ez nem jó így.
2021. nov. 29. 09:14
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Az élet egyik nagy ellentmondása:


tézis 1: a nő azt mondja, "normális", nyugodt, kiszámítható kapcsolatot akar

tézis 2: nem nedvesedik már úgy, mert túlságosan kiszámítható a kapcsolat.


És ilyenkor jön az (előbb vagy utóbb, még ha most nem is így érzed, de sajnos), hogy meglát valakit, akitől megdobban a szíve, benedvesedik újra a bugyi és már alig várja, hogy az illetővel ágyba bújhasson.


EZT mindenki tagadja, férfiak, nők egyaránt. Mind a két állítás igaz, és nem igaz egyszerre.

2021. nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

szerelem hiánya ne zavarjon: egy hosszútávú kapcsolatban sincs jelen

a testi vágy hiánya ami probléma, ezen meg új dolgok kipróbálásával lehet változtatni

2021. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
Na de akk mi a probléma?
2021. nov. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
78%
A kis hölgy arra akar rávilágítani, hogy a párjával akarja leélni az életét, de más farokra nedvesedik. Ezt nyilván nem írhatja le még névtelenül se, mert oda nem létező renomé.
2021. nov. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Szoval a faszid köre 5 évig tartott, végülis..
2021. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Imadom hogy itt mindenki annyira tökéletes, hogy egy hosszú kapcsolatban nincs semmilyen problémája. Én nem váltogatom a partnereimet minden hülyeség miatt, a párom mellett pedig nincs senkim. Kíváncsi lennék melyik latatlanul engem kritizalonak van olyan kapcsolata, ahol még most, évek múltán is halal szerelmes és minden rendben...
2021. nov. 29. 10:30
 27/39 anonim ***** válasza:
51%
26# Hagyd, csak irigykednek.
2021. nov. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen érthető hogy a szerelem elmúlt. Bizonyított tény, hogy 2-3 évnél nem tart tovább. Ezt váltja fel a szeretet. És innentől kezdve mondják azt a szakértők, hogy na most kezdődik igazán a kapcsolat, mert innentől keményen melózni kell rajta hogy működjön. Mert eddig a kémia tette a dolgát, mi csak sodródunk az árral.

Nem lehet hogy túl egyhangú lett a szex? Mindig az a póz, ugyanaz a forgatókönyv?

Mondjuk lehet hogy túl fiatalok voltatok mikor összejöttetek. Együtt nőttetek fel .

Lehet hogy tudat alatt te már valami újra vágynál?

2021. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
35%

"Nem az a bajod h túl nyugis, stabil, kiszámitható? Ti nők undorodtok az ilyen kapcsolattól :D"


Csak tudnám, hogy ilyen gyökerek minek jönnek párkapcsolati tanácsokat adni... Menj és vergődj a hozzád hasonló nyomorékok kérdése alatt.

2021. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
30%
#29 ez nem tanács volt drága, de azért jó látni mit okoz benned h igazam van :D
2021. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!