Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves nő vagyok, a párom szintén. 5 éve vagyunk együtt. Szeretem, ő a legjobb barátom, nem tudom elképzelni mással az életem, vele akarom leélni, de az utóbbi fél évben azt vettem észre, hogy már nem kívánom. Nem annyira akarok vele lefeküdni, de a csókolózást sem annyira igénylem már. Azt hiszem, nem vagyok már szerelmes, viszont továbbra is szeretem. Mit tegyek, menthető ez még? Nem szeretném elveszíteni, de ez nem jó így.
2021. nov. 29. 09:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
77%

Nincs igazad. Ha valakinek nem tetszik, amit írogatsz, az szerinted csak azért lehet, mert igazad van? Mondd, mennyire kell önimádó, tévképzetes gyökérnek lenni ahhoz, hogy ezt gondold? Így aztán sose kell gondolkodnod magadon, érthető. :)


Lassan 9 éve élek nyugodt kapcsolatban. Érdekes, én szeretem a páromat, még jobban, mint az elején, és kívánom is vele a szexet ugyanúgy.

Nem vágyom "izgalmakra". Amikor régen, még a mostani párom előtt h.ülye szerelmi drámáim voltak, pont eazért próbáltam keservesen kibogozni őket, mert reméltem, hogy egyszer lehet belőle egy nyugodt, normális kapcsolat, amiben szeretjük egymást. H.ülye lennék elégedetlenkedni, amikor megkaptam, amit szerettem volna, és lassan 10 éve működik is.


Nőkre összeugatott h.ülyeségek beszélése helyett inkább segíteni kellene másoknak, hogy mitől lehet működőképes hosszútávon is egy kapcsolat. Van egyáltalán tapasztalatod ebben? Fel tudsz mutatni bármit is?

2021. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
78%
Menthető hát. Túl sok lett a rutin, hiányzik az inspiráció, unatkozol, nem az apokalipszis tombol. Ilyenkor mindig jönnek a nagy észlények, hogy ennek már rég vége, meg mittodomén, de ezen lehet javítani, meg változtatni.
2021. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
79%

32: akkor ha ekkora ász vagy. Áruld már el, hogy hogyan fog visszajönni a vágy, vagy a vonzalom? Szinte retteg az érintésétől.

Több nő panaszkodott, hogy szinte sírni támadt kedve, ha a párja hozzáért.

Mit lehet ezen menteni?

2021. nov. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván elmúlik a kezdeti fellángolás, de tenni kell azért, hogy ne megszokásból csináljatok mindent.


Lehetne néha programokat szervezni (randi, mozi, vacsi, wellness, utazás stb), amik feldobják egy kicsit a kapcsolatot.

Lehet szexelni máshol is, nem csak otthon. Lehet kipróbálni új dolgokat a szexben is.


Mi mútlkor pl felmentünk az erdőbe szarvasbőgést hallgatni és tök jót szexeltünk az autóban. Spontán program volt, viszont általában nagyon jól feldobja az unalmas hétköznapokat, amikbe hajlamos az ember belefásulni.

2021. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ezek jók. Lennének. Csakhogy ehhez 2 ember kell.

Szerinted egy elhidegült nő a kocsiban fog szexelni, amikor irtózik a párjától?

2021. nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
35! Nem tudom, én csak tippet adtam. De nekem ellentmondásos az, hogy szereti (még akkor is, ha nem szerelmes) és közben irtózik tőle. :D
2021. nov. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

32# "Ilyenkor mindig jönnek a nagy észlények"


Jaja! És sokszor nem is minden "hátsó" szándék nélkül...

2021. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
83%
22 éves vagy és már nem vagy szerelmes, nem is kívánod. Miért akarnád ezt folytatni? Meg őt áltatni, aki viszont elvenne?
2021. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
84%

"32: akkor ha ekkora ász vagy (...)"


Dehogy vagyok ász, csak 18 éve vagyok együtt a feleségemmel, és ismerem azt az érzést, hogy ő a legjobb barátom, nem tudom elképzelni az életem nélküle, de egyébként megőrülnék egy kis változatosságért.


"Áruld már el, hogy hogyan fog visszajönni a vágy, vagy a vonzalom?"


A szerelem és a vágy nem egy olyan dolog, ami magától hoz döntéseket. Olyan embert kívánsz, aki inspirál, felkelti az érdeklődésedet. A pároddal nyilván azért jössz össze, mert ő ilyen ember, csak sajnos az, hogy ott, akkor és neked éppen ilyen, az nem jelenti azt, hogy ez 5 év múlva is kitart. Triviális, hogy ha minden mindig ugyanaz, akkor egy idő után k*vára elkezdesz unatkozni.


Nálunk ez úgy működött, hogy az ilyen mélypontok általában akkor jöttek, amikor valamelyikőnk, vagy mindketten kicsit megragadtunk egy állapotban, ami már túlhaladott volt, és nem tudtuk, merre tovább. Valami már elmúlt, de még nem jött az új. Tök hosszan írhatnék arról, mennyire semmilyennek láttam az asszonyt, amikor robotikusan élte a mindennapjait egy állásban, amit utált, és mennyire dögösnek láttam, amikor volt egy hobbija, amit szeretett csinálni.


Hogy jön vissza a vonzalom? Mi hiányzik a csávóból, ami annak idején megvolt benne? Akkor céltudatos volt, most meg rutinszerűen sodródik? Akkor szenvedélyes és romantikus volt, most érdektelen? Akkor adott magára, most meg tökvakarós, alsógatyás? Akkor hajnalig beszélgettetek, most meg elalszik miközben beszélsz hozzá? Akkor sok volt a kaland, most inkább csak rendeljünk kínait és tévézzünk? Ha meglesz a válasz, akkor meg lehet javítani.


"Több nő panaszkodott, hogy szinte sírni támadt kedve, ha a párja hozzáért. Mit lehet ezen menteni?"


Hát azon már nem sokat, csak azt nem értem, mi f*szért várják meg emberek, hogy undorodjanak a párjuktól, mielőtt feltennék ezeket a kérdéseket? Valójában azokon a kapcsolatokon is lehetett volna segíteni, csak mondjuk 1-2 évvel korábban.

2021. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!