Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves nő vagyok, a párom szintén. 5 éve vagyunk együtt. Szeretem, ő a legjobb barátom, nem tudom elképzelni mással az életem, vele akarom leélni, de az utóbbi fél évben azt vettem észre, hogy már nem kívánom. Nem annyira akarok vele lefeküdni, de a csókolózást sem annyira igénylem már. Azt hiszem, nem vagyok már szerelmes, viszont továbbra is szeretem. Mit tegyek, menthető ez még? Nem szeretném elveszíteni, de ez nem jó így.
2021. nov. 29. 09:14
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
77%

Arra válaszolj őszintén, kérlek:

- az elmúlt félévben hányszor volt szex?

- hányszor kezdeményeztél te?

- hányszor oráloztál neki?

2021. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
71%
Hú már beütött az elmult a pillangó? Az kemény lesz ha még el is vesz 😆 ilyenkor szokott hirtelen nagyon érdekes lenni az egyik észre sem vett kolega, szomszédsrác stb aztán véletlenül hát nem pont megtörtént többször is? Nembaj, ugyis minden a faszi hibája lesz :)
2021. nov. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
71%
12# Kemény szavak (feminista kommandó mindjárt rászáll a piros gombra figyeld meg :D) de éles, mint a sebészkés
2021. nov. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

11-es

Hetente 1, max 2 szex volt. Szerintem olyan 70%-ban kezdeményezett a párom. Orál is volt, kb az alkalmak felénél.

Aki pedig engem kritizált, annak újfent jelzem, hogy azért írtam ki ezt a kérdést, mert engem is zavar a problema, és megoldani akarom a helyzetet, nem pedig megcsalni a páromat! Ha nagyon nem sikerül, a szakítás mellett fogunk dönteni, de szeretnék mindent megtenni, ha már ennyi ideje együtt vagyunk és őszintén szeretem.

2021. nov. 29. 09:32
 15/39 anonim ***** válasza:
84%
Na és hogyan fogod megoldani?
2021. nov. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
75%

Az 5 év és a nagyon mély barátság miatt nem tudsz elképzelni senkit sem magad mellett. :/ Nem azért, mert ő életed szerelme.


Hidd el, előbb-utóbb felbukkan valaki, akiért megdobban a szíved, és őt már kívánni fogod. Én 5 és fél évig voltam exemmel, igaz kicsit más a szituáció, mert a végére nagyon elengedte magát, nem figyelt a higiéniára, egy büdös embert meg nyilván nem kívánsz, hiába szereted és vannak mögöttetek évek. Ráadásul bántalmazó módon is viselkedett velem, szóval kiölte a szeretetet rendesen. Aztán jött valaki, akiről álmodoztam, de nem léptem felé, mert még kapcsolatban voltam, amit helyre akartam hozni.


A szakítás után 9-10 hónapig nem kívántam a szexet, néha volt egy-két fellángolás, hogy nagyon jó lenne. Aztán elkezdtem ismerkedni valakivel, akivel közös fétisünk is van, és igaz már ghostolt (XD), tegnap és ma is nedves álmom volt vele...

2021. nov. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
49%

Ahhoz képest, hogy nem kívánod a párod, lefekszel vele heti 2x?

Biztos nem kamuzol? Más akkor szexel ennyit, ha minden rendben van.

Nem azt akartad mondani, hogy a félév alatt volt 1-2 szex?

2021. nov. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
0%
#13 én csak a 0%-ért jövök már ide :)
2021. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
34%
Nem az a bajod h túl nyugis, stabil, kiszámitható? Ti nők undorodtok az ilyen kapcsolattól :D
2021. nov. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Igen lefekszem vele, mert szeretném megmenteni a kapcsolatomat, és nem egy olyanban élni, ahol csak vagyunk egymás mellett, de ilyen dolgok nincsenek. Más kérdés, hogy nem tudom jól teszem-e ezt és nem csak húzom feleslegesen a dolgokat.

A 16-osnak köszönöm a normális választ.

19-es: nem, a mi kapcsolatunk mindig is stabil és kiszámíthatató volt, én szeretem, ha normális kapcsolatom van, ez biztosan nem probléma

2021. nov. 29. 09:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!