Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/párod hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/párod hosszú évek után sem akar feleségül venni, hogy bírod elviselni azokat az összejöveteleket, ahol mindenki házas, csak ti nem?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen nőknek szól, akik hiába várják az eljegyzést, esküvőt.

2021. dec. 4. 21:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/142 A kérdező kommentje:
#7 Nem állandóan érzem így, csak adott szituáció előtt-közben-után pár napig. Tegnap este egy új eljegyzést ünnepeltünk a baráti körünkkel, ezért vannak most bennem ezek az érzések. Nincs oka, hogy miért nem akar házasodni, egyszerűen nem akar. Lehet azért, mert a szülei házassága sose működött (és még finoman fogalmaztam), mert pl. a bátyja se akarta elvenni a barátnőjét, csak amikor már a hatodik hónapban volt a lány a közös gyerekükkel. Pedig ők is jól megvannak meg boldogok egymással, csak gyerek nélkül valamiért neki se volt fontos az esküvő.
2021. dec. 4. 22:32
 12/142 anonim ***** válasza:
56%

En 6 eve elek kapcsolatban a parommal, hazassag nelkul, de nem erzem ugy, hogy a papir nelkul pasim-csajom kapcsolatban lennenk. Egyutt elunk kb majdnem 6 eve, kozosen kezeljuk a penzugyeket (sajat szamlan, mindenki arra kolti a penzet ugyan, amire akarja, de megbeszelunk dolgokat), egyutt jarunk nyaralni minden evben, majdnem mindenhova egyutt megyunk, a barati tarsasagunk is 90%-ban kozos, az uj baratokat elobb-utobb a masik is megismeri, joban lesznek.

Nem varom a hazassagot, mert nem erzem, hogy ehhez mar barmi pluszt tudna adni egy titulus.

2021. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/142 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Hogy mennyire fontos az esküvő a másiknak, azt a kapcsolat elején meg szoktuk beszélni. Ha az illetőnek fontos ez és évekkel később sem jegyez el, akkor szerintem nem kell részleteznem, hogy az mit jelent és ebből adódóan mennyire fölösleges abban bízni, hogy egyszer ott leszel a szívében, ahol lehetnél.


Ha nem fontos neki, akkor meg magadra vess, hogy utólag sopánkodsz és nem akkor kérdeztél rá, mikor még nem voltak érzelmek.


Én amondó vagyok, hogy senkit sem lehet az ellenkezőjére erőszakolni. Akinek nem pálya az esküvő, annál szemétség ezt kihisztizni és ellenkező hatást kelt. Akinél meg fontos, az nem fog olyan kapcsolatban ücsörögni, amit emiatt állóvíznek érez, amiben megrekedt.

2021. dec. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/142 anonim ***** válasza:
79%
Tudtad az elején hogy nem akar házasságot nem? Te még is bele mentél akkor ezt viseld is el.
2021. dec. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/142 anonim ***** válasza:
69%

Miért kell mással foglalkozni?

Ha a barátok nem lennének jegyesek/házasok, akkor neked sem hiányozna, hogy megkérjen?

Szerinted ettől jobb az ő kapcsolatuk?Ez nem azt jelenti, hogy ők halálukig együtt maradnak, ti meg nem.

Ne gondold, hogy az ő kapcsolatuk attól komolyabb, hogy van róla papír.


Hogy a kérdésedre válaszoljak:

Ha az elején tisztázzuk, hogy nem lesz házasság, akkor nem lenne bennem hiányérzet.Ha évek óta hiteget, hogy elvesz feleségül,akkor rosszul esne, hogy még el sem jegyzett.

2021. dec. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/142 Ollókezű Edward ***** válasza:
65%
Nem vitatom, hogy létezik olyan, hogy pasi nem házasságpárti, de lehet egy másik oka is. Lehet, hogy csak pótlék vagy neki, és még várja az igazit. Ha aztán megjelenik álmai nője, téged azonnal dob, őt pedig egy éven belül elveszi, két éven belül felcsinálja, te pedig pillázhatsz, hogy ez neked miért nem adatott meg. Nem egyszer láttam már ilyet, sőt, én is voltam már pótlék, bár hála istennek nem pazaroltam sok évet a pasira, csak egyet. Ez egy bevett dolog a férfiaknál, abszolút nem érdekli őket, hogy a pótlék csaj idejét vesztegetik, életét teszik tönkre.
2021. dec. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/142 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tegyél fel pár kérdést magadnak.

Mért érzed kevesebbnek magad ha velük vagy? Mert annak érzed ha rosszul érzed magad az ilyen összejöveteleken. Mert úgy érzed ők révbe értek? Valószínű nem. Ne gondold hogy attól hogy házas valaki onnantól kezdve móka és kacagás minden. És tudod ugye higy a házasságok minimum fele valamilyen érdekből történik, hanem több. Gyerek miatt, hitel miatt, a társadalmi nyomás miatt..

Az is lehet hogy valóban azért mert nem szeret annyira. Azért ezt a lehetőséget se vessük el.

De nőként mondom hogy szerintem kicsit beteges a nőknél ez a mindenáron házasság dolog. Ha nem szeret a barátod azt máshogy is meg tudhatod. Jobb lenne ha elvenne szerelem nélkül aztán meg elválnátok?

2021. dec. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/142 anonim ***** válasza:
54%
Én amondó volnék, hogyha annyira szeretne és az lenne a cél, hogy boldog légy, akkor akármennyire is házasság ellenes megtenné érted. Amúgy jobb felkészülni, hogy a házasság állandó kompromisszumot, önfeláldozást, lemondást igényel, csakúgy mint a gyerekvállalás. Nem egy rózsaszín vattacukor egyik sem.
2021. dec. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/142 Ollókezű Edward ***** válasza:
74%
Ha tényleg csak egy papír, semmi több, akkor miért nem lehet boldoggá tenni a kérdezőt, és aláírni? A kompromisszum pedig az, hogy nem lesz lagzi, csak anyakönvvezetői és templomi esküvő 2 tanúval.
2021. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/142 Ollókezű Edward ***** válasza:
49%
😁 Jajj de lepontoztak a pótlék-nőt tartó válaszolók. 😍
2021. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!