Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod/párod hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod/párod hosszú évek után sem akar feleségül venni, hogy bírod elviselni azokat az összejöveteleket, ahol mindenki házas, csak ti nem?

Figyelt kérdés
A kérdés értelemszerűen nőknek szól, akik hiába várják az eljegyzést, esküvőt.

2021. dec. 4. 21:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
100%
19. Az sohasem csak egy papír. Válás esetén sok minden feleződhet pl. Ha nem szeretsz valakit szívből akkor meggondolod kétszer mielőtt belemész.
2021. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 anonim ***** válasza:
16%
Engem mondjuk nem érdekel a házasság. Ha elvesz, elvesz, ha nem, nem.
2021. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 anonim ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Noha nem vagyok nő, de azért leírnék ide egy két gondolatomat. Természetesen én is házassagpárti vagyok, az zaz én sem mennék bele egy az olyan kapcsolatba, aminek nem házasság a vége. Mellesleg 20 éve nős vagyok, és egyáltalán nem bántam meg.


Viszont volt egy főiskolai évfolyamtársnőm, aki hasonló cipöben járt, mint a Kedves Kérdező. Hat (!!!) évig szédítette, lefoglalta egy pasas, majd a végén szakítottak. Azóta már férjhez ment egy sokkal tisztességesebb férfihez, rövidesen babájuk is lett.


Tehát rá kellene kérdezni, hogy mi az oka, hogy nem akar eljegyzést, esküvőt. Ezzel talán ki tudnád ugratni a nyulat a bokorból.

2021. dec. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/142 anonim ***** válasza:
81%

“Ha a barátod/párod hosszú évek után sem akar feleségül venni”


Összeházasodni.

Nos, akkor szakítok, mert egy életem van, az óra ketyeg.


Ilyenkor szokott történni, hogy aztán a következőnek rövid idő múlva megkéri a kezét.

2022. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/142 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez az a tipikus kapcsolat ahol te a jovodet tervezed vele(hazassag) ő meg csak rövid távon gondolkodik (holnapig)
2022. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viselném el. De azért jozan paraszti ésszel. Tudok olyat, aki idén lesz 10 éve együtt a pasijával, és hagyja, hogy ne vegye el. Na, pl. erre mondom én, hogy nem hagynám. Ez a pár, akit példaként említek, olyan, hogy a nő bagyon szeretne házasságot, a pasija meg csak halogat. Szerintem gáz. Nem is jó a kapcsolatuk mondjuk, ilyen értelemben megértem a pasit, de akkor meg ez egy se veled, se nelküled viszony, ami igen kellemetlen.
2022. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/142 anonim ***** válasza:
100%

Azokat a hozzászólókat tudom erősíteni, akik azt mondják, hogy jobb mielőbb tisztázni az ilyen kérdéseket, mint például házasság, gyerek, mert mindenki tudja, hogy akarja-e ezeket a dolgokat vagy sem. Én biztos nem tudnék úgy együtt lenni valakivel évekig , hogy nem ugyanazokra a dolgokra vágyunk. Annál sokkal többre tartom magam, mint hogy évekig benne ragadjak egy olyan kapcsolatban, ahol csak B tervként, pótlékként várakozok. Ez nem nagyképűség, hanem önbecsülés.

Ne másoknak akarj megfelelni, ne azt nézd, hogy XY már ott tart az életben, hogy eljegyezték (megsúgom, nem ettől lesz értékes a kapcsolatod), hanem döntsd el, hogy TE mit szeretnél, és aztán gondold végig, hogy szerinted a párodtól megkapod-e ezeket. Ha eddig nem volt házasságpárti, akkor valószínűleg később sem lesz az. Max az utánad következővel.

Biztos vannak olyan kapcsolatok, ahol boldogok házasság nélkül is, de sok olyan párt is ismerek,ahol nem egyeztek az elképzelések, és az egyik mindig reménykedett, hogy hátha a másik meggondolja magát, szép lassan belekeveredtek egy kis játszmaspirálba, aztán mondanom se kell, hogy nem lett meg a happy end.

2022. jan. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, a magam részéről tisztességesen álltam hozzá. A kapcsolatunk legelején, még a randizós időszakban mondtam neki, hogy nem szeretnék élettárs lenni, házasságpárti vagyok, és csak akkor kezdjünk bele az egészbe, ha ő elfogad engem így. Elfogadta, azt mondta, neki nem fontos, de majd lehet valami. Egyébként ő tepert nagyon, hogy megszerezzen engem :D Most meg csak kifogások meg mellébeszélések vannak...
2022. ápr. 6. 13:00
 29/142 anonim ***** válasza:

Az összejöveteleken hogy ki házas ki nem, pont nem érdekelne.


Habár azon lassan agyalnom kene miket lenne jo válaszolni a kerdésekre hogy "ti nem akartok hazasodni? Vagy mikor? Ugy összeilletek"


Csak mert multkor viccesen ugy beégettem magunkat, hogy a parom is rámszolt 4szemkozt🤣

2022. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 tamsin540 ***** válasza:
0%

Nem magával a házassággal van a gond, hanem a jelenlegi viszonyokkal. Ma a házasságok 50%-a végződik válással, a nők indítják el a válási procedúrát 75%-ban. A válás főként a férfiakat viseli meg: a gyerekek az anyához kerülnek, a szerzett közös vagyon nagy része pedig ismételten a nőt illeti meg.

A párod ezekkel a TÉNYEKKEL tisztában van és elfogadja.

Gondolj bele: ha ki kellene ugranod egy repülőgépből, de előtte elmondják, hogy az ejtőernyő max. 50%-ban fog kinyílni zuhanáskor, akkor kiugranál?

2022. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!