Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora tragédia h elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora tragédia h elmondtam melyik sütit még megennem ezért ne vigye el a kollégáinak?

Figyelt kérdés
Reggel a párom el akarta vinni a karacsonyról megmaradt süteményt és húsokat a munkahelyere. Én valóban mondtam h a diósat még megenném. Erre haragra gerjedt, h ekkora önző nő vagyok ...mérgébe egy darab süteményt és húst se vitt el ..Nem mellesleg bunkózott velem. Ott tartok h elgondolkoztam h lehet velem vannak már bajok, minek szóltam h a darab diós zserbót és falatka diós kalácsot még én is megenném...miért nem maradtam csendbe és hagytam h vigye csak be a kollégáknak..Tényleg ennyire rossz természetem van?
2021. dec. 27. 07:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén, én sem értem, miért kell ennyire agresszívan reagálni arra, ha valaki beviszi a kollégáknak a sütik egy részét. Egyébként én sem szoktam bent enni ilyeneket, mert ételintoleranciám van, plusz baromira válogatok egyébként is, de maga a gesztus szerintem semmiképp sem undorító. Annyi fajta süti van, nincs mindenhol minden, mert egyébként is felesleges lenne, de 1-1 más fajtát megkóstolni miért ne lenne jó érzés? Mi tea bulit tartunk a barátainknak, hogy elfogyjon az a rengeteg süti, amit kaptunk. Párom mondta, hogy idén nem tenne ki bejglit, mert nem kaptunk túl sokat, és szeretné mindet megenni. Eszembe nem jutott haragudni rá emiatt. Szóval toll a párod fülébe kérdező. Ő volt a bunkó.

(Mellesleg, vannak olyan sütik, amik x naposan jobbak. Ilyen például az amerikai csokis keksz, ami nekem az egyik kedvencem.)

2021. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
36%
31-es, a megmaradt sütik egy részét. Ami mondjuk egy hete készült.
2021. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
77%

32!


Nálunk pl frissen készülnek a sütik, nem egy héttel korábban. Mondjuk nem 50kg készül, hanem annyi, amennyi elfogy

2021. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
62%

33-as, tehát minden sütit 24-én süttök. Gratulálok, akkor nagyon ügyesek vagytok, főleg annak fényében, hogy vannak sütik, amelyeknek azért nem árt 2-3 napot eltölteni a fém dobozban (ha krém van benne, akkor a hűtőben), hogy bepuhuljon.

Tehát 27-én már akkor is minimum 5 napos, akárhogy fényezed magatokat.

2021. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
69%

34!


Nos, megegszer, nálunk k nem készül 50 kiló süti. Idén pl mogyoros linzer csináltam, azt épp 24.-én, abból vittem aznap a munkatarsaimnak. 25.-én nem volt süti, jegkrem volt a desszert. 26.-an Bailey's-es brownie volt, abból ma vittem a kollégáknak.

Neked muszáj bunkonak lenni amugy?

2021. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
20%
Ez a "másikét megkóstolni" leírva is gusztustalan, éhes kutyák jutnak eszembe.
2021. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
54%

30!

Hagyjad már a hazudozást, hogy cukrász vagy ès sütsz, hisz leírtad, hogy sosem sütsz.

Döntsd már el legalább, hogy mit hazudsz, mert ez így elég tré.

És nem, nem agresszív vagyok, csak rátapintottam a lényegre.

Aki sütit akar enni, süssön magának, vagy vegye meg, ne azon méltatlankodjon, hogy valaki, aki viszont sütött, megenné a sajátját. Miért ne fogyna el?

Ne vadidegenek osszák már be!

Mint valami gátlástalan èhenkórász, olyan itt 1-2 válaszoló.

2021. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
69%

37!


Ezt irtam: "

Hát nekem mondjuk épp különleges a zserbó és a bejgli. Sosem sütök, a nagymamám csinálta mindig...10 éve nem ettem." Segítek, azt jelenti sosem sütök zserbót vagy bejglit. De, agresszív is vagy meg bunkó is. Szojtam sütni, leirtam azt is, hogy nálunk szokás kimondottan a kollégáknak sütni.

2021. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
82%

38

És ha ő nem süt a párja kollégáinak, akkor mi van? Tán kötelező?

Továbbra is tartom, amiket írtam, ez továbbra sem bunkóság, legfeljebb neked nem tetszik.

2021. dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
62%
Na és egészen pontosan hol írtam olyat, hogy bunkosag? Te simán belém kötöttek és azóta is baxogatsz.
2021. dec. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!