Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora tragédia h elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora tragédia h elmondtam melyik sütit még megennem ezért ne vigye el a kollégáinak?

Figyelt kérdés
Reggel a párom el akarta vinni a karacsonyról megmaradt süteményt és húsokat a munkahelyere. Én valóban mondtam h a diósat még megenném. Erre haragra gerjedt, h ekkora önző nő vagyok ...mérgébe egy darab süteményt és húst se vitt el ..Nem mellesleg bunkózott velem. Ott tartok h elgondolkoztam h lehet velem vannak már bajok, minek szóltam h a darab diós zserbót és falatka diós kalácsot még én is megenném...miért nem maradtam csendbe és hagytam h vigye csak be a kollégáknak..Tényleg ennyire rossz természetem van?
2021. dec. 27. 07:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
12%

Azt senki nem kérdezte, hogy milyen hangnemben mondtad neki hogy hagyjon otthon sütit?


Jó, nem azt mondom hogy jól tette, mert ez mindenképpen gyerekes volt tőle, és azt sem mondom hogy biztos úgy szóltál, csak egy észrevétel akart lenni. :)

2021. dec. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
40%

Mi is be szoktuk vinni ami megmarad, nem is ertem hogy itt egyesek írják ez utálatos dolog meg gáz?!! A kukába dobni jobb? Lehet valaki szívesen megkóstolná mert az otthonit nondjuk már unja . Enis így vagyok, 4 féle van de másét is megkóstolnám. Egyik ilyen alkalommal kaptam gesztenyés süti receptet ami nagyon finom, magamtól ki se próbáltam volna.


Ettől függetlenül hülyeség volt megsértődnie, ha megennéd, hiszen elsősorban otthonra készült ha jut a kollégáknak jut, ha nem, nem.

2021. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
12%
Hát igen, nálunk meg szokás kimondottan a kollégáknak sütni is.... A kávé mellé jól esik egy szelet valami....
2021. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem 100%, hogy ennek volt előzménye és nem ok nélkül reagált így, kétlem, hogy olyan szent kis bárányka lennél, mint amilyennek beállítod magad.
2021. dec. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
21%

Aki lepontozott fulladjon bele a sütijébe 😁😁

Ennyire alávaló dolog bevinni ahol esetleg elfogy mint kidobni a kukába ?

2021. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

14# Ha elhiszed ha nem semmiféle előzménye nem volt! Pakolni akart reggel és normálisan mondtam h ezeket a diósakat még én is megennem!!

Erre kiakadt...barmily hihetetlen

2021. dec. 27. 09:32
 17/42 anonim ***** válasza:
80%
12, ez oké. De egy zserbó vagy diós kalács miért különleges? Nem egy ritkább fajta suti...
2021. dec. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
91%
Èhezők viadala XIX 😆
2021. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
31%
Hát nekem mondjuk épp különleges a zserbó és a bejgli. Sosem sütök, a nagymamám csinálta mindig...10 éve nem ettem.
2021. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
34%

10 éve.

De már ettél, ismered.

2021. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!