Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora tragédia h elmondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora tragédia h elmondtam melyik sütit még megennem ezért ne vigye el a kollégáinak?

Figyelt kérdés
Reggel a párom el akarta vinni a karacsonyról megmaradt süteményt és húsokat a munkahelyere. Én valóban mondtam h a diósat még megenném. Erre haragra gerjedt, h ekkora önző nő vagyok ...mérgébe egy darab süteményt és húst se vitt el ..Nem mellesleg bunkózott velem. Ott tartok h elgondolkoztam h lehet velem vannak már bajok, minek szóltam h a darab diós zserbót és falatka diós kalácsot még én is megenném...miért nem maradtam csendbe és hagytam h vigye csak be a kollégáknak..Tényleg ennyire rossz természetem van?
2021. dec. 27. 07:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Ő sütötte? :D
2021. dec. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Dehogy Ő sütötté
2021. dec. 27. 11:10
 23/42 anonim ***** válasza:
90%

19 nem szenvelegni kell, hogy tíz éve nem ettél, meg a másikéra ácsingózni, amit megenne még, hanem felemelni a lusta seggedet, és megsütni.

Na persze te sosem sütsz. Ez itt a kulcsszó. Akkor pedig viselni a következményeket, hogy nem eszel bejglit. Vagy megvenni a boltban.

Eszem megáll…

2021. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

"A kukába dobni jobb? "


Miért, 12-es, munkatársakkal felzabáltatni jobb?

Amúgy párbeszéd a férjem munkahelyéről (ő mesélte).

Egyik kolléga vitt be pogácsát, kitette az íróasztalra. Vettek belőle többen, ették, egyik erre azt mondja:

- Már nem azért, ez tök szar, el lett sózva.

Mire a kolléga:

- Tudom. Szerinted miért hoztam be?

No comment.

2021. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
69%

"Sosem sütök, a nagymamám csinálta mindig...10 éve nem ettem."


Akkor vegyél szépen a cukrászdában.

2021. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy nem értem, eszembe nem jutna egy hete sütött sütiket bevinni a munkahelyre. Főleg több napos trakta után, ami kb. minden családban van ilyenkor. Szerintem proli dolog.
2021. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
97%
Én egyszer macaront sütöttem és vittem be, ekkor jöttem rá, hogy nekem vannak a leghálátlanabb kollégáim. Az egyik kifejtette, hogy túl édes (nem mintha létezne cukormentes macaron, de mind1), a másik kb. annyit evett, mintha nem lenne holnap. Ilyenkor az összes kollégám Gordon Ramsaynek képzeli magát, miközben egész héten a meredt melegszendvicsét majszolja, amit a mama csinált még reggel :D :D :D
2021. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Macaront a proliknak?

Tudod mikor..

Mennyi baj van azzal. Főleg akkor jó, ha ők lófszt se sütnek, de kritika az van.

Ilyeneknek a fejére borítanàm.

2021. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
#27 vagyok, akkor még nagyon lelkes és naív voltam :(
2021. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
36%

23!


Te így magadtól vagy ilyen agresszív bunkó, vagy különórára jársz hozza? Sütök, eleg gyakran. Cukrász a szakmám. Bejglit és zserbó sosem, nem azért mert nem tudok, hanem mert a nagymamám sütijet úgysem tudom leutanozni.

Amúgy meg nem Magyarországon élek, így egyiket se tudó beszerzési itt.

Nem acsingozom semmire, nem tudom honnan szedted ezt. Ritka bunkó egy lény vagy, az biztos.

2021. dec. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!