Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok szerintetek ha ellentétes támogatást nyújt a párom?

Figyelt kérdés

Mindig is sokat dolgozott, kemény munka forever típus, mindig tudja amit akar. Én meg nem ilyen vagyok, beérem kevesebb, lazább munkával is, és nem is tudom igazán mi szeretnék lenni, csak úgy sodródom, egyszer ez a munkám, máskor az.

Ez neki szemet szúrt vagy nem is tudom, de beszólt rá. Engem is zavar, de nem mindenki úgy születik, hogy mindent tud. Nagyon rosszul esett, hogy nem érzelmileg támogat, hogy ne aggódj majd megtalálod az utad stb., hanem inkább agresszíven "már ideje lenne eldöntened" és hasonlók.

Én most végeztem egyetemen, ő már több éve dolgozik.

Ezt leszámítva minden passzol.


2022. jan. 3. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

Nem ugy néz ki mint aki szeretne.

A ferfiak java része nem a pénzt nézi a párjában, pláne, ha neki rendesen van is.

2022. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
*Mármint azok a férfiak akik valoban szeretik is a párjukat nem a nő pénzét lesik.
2022. jan. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
2%

"7/12 A kérdező kommentje:

Nem egészen, pont, hogy másban szeretnék elhelyezkedni mint ami az eredeti cél volt. Az egyetem alatt csak diákmunkákat vállaltam be, természetesen akkor még volt, hogy hosszabb nyaralás miatt momdtam fel, volt, hogy a vizsgaidőszak miatt, ezért egyik sem volt mérvadó."


1.: Tehát X évet elqúrtál az életedből egy papírra, amit semmire nem akarsz használni.

2.: Már diákmelósként is megbízhatatlan munkaerő voltál.

3.: Nyaralni mentél, meló helyett.


Ezek után mit vársz a pasitól?

2022. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

1. ??? Nem mindeki abban helyezkedik el amit tanul, ezt nem lehet tudni előre.

2. ??? A diákmeló általában ideiglenes, teljesen jó, hogy így csináltam.

3. ??? A diák évek szólnak még erről is igen, kipróbálhattad volna.


Gáz vagy, hogy ezeket írod.

2022. jan. 3. 13:07
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem reagálod túl.

Diploma a kezedben, ez már dicsérendő, hogy bár időközben rájöttél, hogy mégsem a szakodnak megfelelő munkát szeretnél hosszútávon elvégezni, de volt Benned annyi felelősségérzet,akarat, hogy elvégezted. Mindemellett pedig dolgoztál is az egyetem mellett. Szerintem ezek becsülendő dolgok.Sokan vannak úgy, hogy egyetem alatt rájönnek, hogy nem is érdekli őket az adott szak.


A lényeg, hogy most kezdj el teljesállásban dolgozni, szerezz tapasztalatokat és önismeretet, hogy rájöjj, mi az a hivatás, amit hosszútávon is el tudsz képzelni magadnak.

Ha mindezek után is piszkálna, akkor azért szerintem erőteljesen el kellene gondolkozni azon, hogy vele képzeled-e el a jövőd. Nekem már most is bicskanyitogató lenne a stílus miatt.


Elmondtad neki, hogy ez a stílus Számodra megalázó/bántó? Ha igen, mi volt a reakció?

2022. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
58%

Mégis kinek akarsz megfelelni?

Magadnak kell!

És jobb, ha hasonló mentalitású párt keresel.. aki lazább.. semmit sem ér a pénz, ha boldogtalan vagy...

2022. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%

Tippelek!


Addig - addig húzod a dolgot, amíg terhes nem leszel, így majd a baba miatt nem tudsz dolgozni, később meg a gyereknevelés miatt...olyan 78 éves korodig. A kani meg eltart.

Láttam sok ilyet.

2022. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
12%

Ne nyaljatok már ennyire a csajnak!


Ha fordítva lenne a nemi szerepek, azaz a lány melózna, a pasija meg diplomával nem melózna, mert keresi önmagát, akkor mit kapna itt a srác...jajjajjj.

2022. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki, mert komolyan elgondolkodtató, hogy nyomás alatt érzem magam. Nem ezt kéne éreznem. De emellett minden percét élvezem amit vele töltök, fantasztikus, de mindig megfelelési kényszerem van mellette.
2022. jan. 3. 14:21
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egymásnak ellentmond amit írsz. Hogy lenne már minden perc fantasztikus, ha közben megfelelési kényszered van?
2022. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!