Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakító ok szerintetek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakító ok szerintetek ha ellentétes támogatást nyújt a párom?

Figyelt kérdés

Mindig is sokat dolgozott, kemény munka forever típus, mindig tudja amit akar. Én meg nem ilyen vagyok, beérem kevesebb, lazább munkával is, és nem is tudom igazán mi szeretnék lenni, csak úgy sodródom, egyszer ez a munkám, máskor az.

Ez neki szemet szúrt vagy nem is tudom, de beszólt rá. Engem is zavar, de nem mindenki úgy születik, hogy mindent tud. Nagyon rosszul esett, hogy nem érzelmileg támogat, hogy ne aggódj majd megtalálod az utad stb., hanem inkább agresszíven "már ideje lenne eldöntened" és hasonlók.

Én most végeztem egyetemen, ő már több éve dolgozik.

Ezt leszámítva minden passzol.


2022. jan. 3. 11:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez az a dolog, amiben régimódi vagyok.


Én is tanulok, dolgozom, lassan már a második diplomámat szerzem. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy a férfi legyen férfias, domináns, és ne tőlem várjon mindent. Lehet mondani, hogy igen, mert a nők elvárásai nagyok, de a férfiaknak is jó, ha büszkék lehetnek magukra.


Nekem exem volt nagyon lusta, több probléma is felütötte a fejét:


- Irigykedett rám, folyton megpróbált lehúzni. Az egész családja ilyen dicsekvő, ki vagyok, mi vagyok típus, neki meg bántotta az egóját, hogy én megszereztem az első diplomámat, ami neki 8 év alatt nem sikerült, úgy, hogy végig aktív félévei voltak.


- Eltűnt a szexuális vonzalom részemről. Nem tudtam rá felnézni, főleg amióta bántott is szóban, próbált odavágni nekem, lehúzni az eredményeimet. Persze ezért is én voltam hibáztatva, szóval már mindent kipróbáltam a libidóm növelése érdekében, a következő a szexológus szakember felkeresése lett volna. Pedig egyszerűen csak nem volt alapja, hogy megkívánjam. Én elég szub beállítottságú is vagyok, és volt köztünk BDSM, de egy idő után egyszerűen már nem tudtam a szerepemben maradni. Nem tudtam felnézni rá.


Elhiszem, hogy létezik több párkapcsolati dinamika is, és vannak szubmisszív férfiak, domináns nők is. Viszont a hetero kapcsolatokra nagy többségben az igaz, amit írtam.

2022. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen reprezentatív kutatás alapján állítod, hogy ilyen a heteró kapcsolatok többsége. én úgy hiszem, hogy az a normális, ha mindkét fél egyformán fel tud nézni a másikra, büszke lehet magára. ez nem a ffiak kiváltsága, hogy a nő csodálja, mint valami félistent, meg alárendeli magát neki. én az egyenrangúságban és egyenlőségben hiszek, nem ilyen baromságokban, mint a szubmisszív ffi, meg domináns nő
2022. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!