Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért beszél az exevel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért beszél az exevel ha velem tervezi a jövőt?

Figyelt kérdés

2 év után is jóba vannak.

Heti szinten beszélgetnek.

De velem tervez.

Már a menyasszonya vagyok.

Házat szeretnék venni a nyáron.

Stb.

Mindig beszél a jovonkről nyaralás, gyerekek, miket fogunk évek múlva csinálni stb



De akkor nem értem hogy van a a képben az ex még? 2 év után is.

Ja és az exenek is van már párja másfél éve.


2022. jan. 3. 20:04
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
60%
Találkozz az volt barátnővel és akkor rögtön kiderül, hogy miért beszélgetnek még mindig. És akkor el tudod dönteni hogy van-e okod a féltékenységre vagy sem.
2022. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:

Hm? Miért kéne vele találkozom?

És abból mégis mi derulne ki? :D

2022. jan. 3. 20:56
 23/57 anonim ***** válasza:
0%
Nyilvan semmi, mivel tok egyertelmu h feleslegesen feltekenykedsz.
2022. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
63%
pl : Ki keres kit igazából. A csaj a pasidat vagy fordítva. A csaj mit akar igazából a pasidtól, szerelmes -e belé , a pasid szerelmes-e belé ilyesmik. Abból következtethetsz az általad feltett kérdésre és hogy van-e jövője a kapcsolatodnak.
2022. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Irtam már van neki is pasija másfél éve.
2022. jan. 3. 21:01
 26/57 anonim ***** válasza:
78%

17-es Exet nem kell útálni, lehet vele jóban lenni. Ha összefuttok az utcán köszöntök, megkérdezitek, hogy a szüleitek hogy vannak, ha elmúlt minden érzés, akkor arra is rá lehet kérdezni, hogy mi újság a magánélettel.

Az, hogy hetente beszélnek nagyon nincs rendben, az igenis olyan kötődés, amit az embernek mérlegelnie kell, hogy belefér -e! Én a barátaimmal sem beszélek feltétlenül minden héten.

2022. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem is nagyon sok a heti kommunikáció. Összesen egy exemmel tartom a kapcsolatot, ez évente 2-3 emailt jelent,a boldog karácsonnyal meg szülinappal együtt.
2022. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
Hogy miért tervez veled? Mert melletted az ex-el is találkozgathat. Neki így kényelmes. Te miért tervezel vele, ha a kezdetektól olyan helyzetben tart, ami neked nem felel meg?
2022. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
82%

A csaj mit mondana 21 és 23?

Ha naponta dugnának is lehazudná a csillagos eget, hiszen párja van. Itt tényleg az a fő kérdés, hogy a kérdező párja ehhez miért ragaszkodik!

2022. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Nem dughatnak mert már egy megyében sem vannak! Legalább 8 hónapja nem találkoztak.
2022. jan. 3. 21:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!