Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért beszél az exevel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért beszél az exevel ha velem tervezi a jövőt?

Figyelt kérdés

2 év után is jóba vannak.

Heti szinten beszélgetnek.

De velem tervez.

Már a menyasszonya vagyok.

Házat szeretnék venni a nyáron.

Stb.

Mindig beszél a jovonkről nyaralás, gyerekek, miket fogunk évek múlva csinálni stb



De akkor nem értem hogy van a a képben az ex még? 2 év után is.

Ja és az exenek is van már párja másfél éve.


2022. jan. 3. 20:04
1 2 3 4 5 6
 31/57 A kérdező kommentje:

Nyiovan szereti még de akkor miért engem kábít?

Miért nem megy és szerzi vissza őt?

Lehet arra vár hogy mikor szakítanak a pasijaval és dob engem. Simán lehet.

2022. jan. 3. 21:21
 32/57 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabb az ex, mint te, ezért inkább kockáztatja a kapcsolatotokat, minthogy lezárja a vele való kommunikációt.
2022. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Ezt eddig is tudtuk 32es.

Kerdes miért hiteget engem?

2022. jan. 3. 21:24
 34/57 anonim ***** válasza:
100%
En azt nem ertem hogy ha ennyire biztos vagy abban h a volegenyes a masik csajet szereti, akkor mi a nathas takonyert nem leptel meg le?
2022. jan. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Mert van 1 gyerekünk!!!!
2022. jan. 3. 21:34
 36/57 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem egészséges heti szinten az ex csajjal pusmogni. Sátoros ünnepeken írjanak, meg az utcán ne köpjék le egymást.

Szerintem te búfelejtő voltál, csak leragadt nálad. Ezt igazából tőle kéne megkérdezni.

2022. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jo ez igy. Lekot teged a gyerek meg az exen valo porges. Mondjuk valaszthatnad azt is h ezt az energiat valami eloremutato dologba teszed. Munka, sport, onismereti konyvek olvasasa.
2022. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
100%
Megkaptad a választ, csak az egy gyerek tartja még vissza, kérdés, hogy meddig.
2022. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

35-ös Na itt a csattanó! Mi a büdös francért kellett nektek gyerek? Mennyi idős?

Gyors matekkal (0 adattal) kiszámolom, hogy még nincs 1 éves... Gyakorlatilag az első randik egyikén összehoztátok, amikor nyilvánvaló volt, hogy nincs még az exen túl, csak beesett, mert nem védekeztetek. Mit vártál?

Mondom ezt úgy, hogy eddig mindenben igazat adtam, de itt csúnyán csúszik a történet a szakadék felé!

2022. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
24%
#39 Azert ebben sok meglepetes nincs, max annyi hogy eddig a csaj oldalan alltal.
2022. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!