Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért beszél az exevel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért beszél az exevel ha velem tervezi a jövőt?

Figyelt kérdés

2 év után is jóba vannak.

Heti szinten beszélgetnek.

De velem tervez.

Már a menyasszonya vagyok.

Házat szeretnék venni a nyáron.

Stb.

Mindig beszél a jovonkről nyaralás, gyerekek, miket fogunk évek múlva csinálni stb



De akkor nem értem hogy van a a képben az ex még? 2 év után is.

Ja és az exenek is van már párja másfél éve.


2022. jan. 3. 20:04
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%
Így van az ilyen ember még saját magát is becsapja elhiteti hogy ez igy jó helyes stb. Csak közben elfelejti hogy gyereke van család miközben chatelget az exével.
2022. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
47%

Figyelj kérdező, nekem ez sántít.

Mármint, nem a párod viselkedése, hanem a tiéd.

Bár lehet, ez csak miattam van, mert én soha a büdös életben nem voltam féltékeny.

Mi a férjemmel 6.éve vagyunk házasok, előtte volt neki is és nekem is életem, nem volt sok komoly kapcsolatom, de egy igen ami 3-évig tartott és elhidegülés miatt ért véget, már nem voltunk szerelmesek és egyébként is túl fiatalok voltunk, viszont rengeteget segítettünk egymásnak akkor is, ha már vége volt. Végülis, együtt nőttünk fel, és a mai napig beszélünk. A férjem is találkozott már vele, nem direkt hanem futólag találkoztunk.

Nincs az exem és köztem semmi, de van egy láthatatlan baráti kötelék, ami miatt sose tudnám cserben hagyni, ha szüksége lenne segítségre. Ezt a párom is tudja, és helyesli. A beszélgetéseink teljesen normálisak, mint két barát beszélgetése. Semmilyen szexuális, vagy bármi ilyen jellegű érzés nincs bennünk. Nem beszélünk folyamatosan naponta, de gyakran azért.

A férjem is beszél néha az exével, el is mesélt sok dolgot a kapcsolatukról.

Bár, nekünk a férjemmel nagyon nagyon jó kapcsolatunk van, tényleg mindent A-Z ig megbeszélünk, teljesen nyitott könyv számomra és nem kell aggódnom semmi miatt.

De azthiszem, ahhoz hogy működjön egy kapcsolat, ugyanolyan értékrenddel kell rendelkeznie egy párnak. Ha te nem bírod ezt elviselni, gondolom adhatsz ultimátumot. Bár, én utálom ezt, sose tennem mert az egy tiltás, és szerintem egy kapcsolatban az nem fér bele hogy ultimátumot adj neki. De nem ugyanolyan az értékrend, minden ember más, neked valami nem fér bele a párodnak meg igen, ezt megkell tudnotok valahogy beszélni. Ha ártalmatlan a beszélgetése az exel, akkor miért zavar ez téged? Valószínűleg már csak egy sima baráttá vált az ex neki. Mindketten továbbléptek.

2022. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
86%
Tehát van egy férfi, akinél háztartásbeli vagy, neveled gyerekét, időnként talán még szex is van, melletted másoknak udvarol, valószínűleg le is fekszik, amit természetesen teljes mértékben elfogadsz, mégsem érted miért nem hagy el? Komoly a kérdés?
2022. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
100%
Az ex nem BARÁT!!hanem :volt férj,feleség,egyéjszakás kaland,volt szerető,a volt párod,stb.Nem kellene átkeresztelni Jóskàt Pistànak.Hogy ez normális e?Hát nagyon nem.Ha egy szobából kijövök becsukom az ajtót nem hagyom nyitva résnyire csak hogy vissza nézegessek.Amikor az egyik fél heti,napi szinten barátkozik az exével (mert hogy olyan rendes meg minden)ott már bajok vannak.Ha az aktuális párommal nem tudom azt megbeszélni amit az exemmel ott bizalom hiány van és elköteleződési problémák mivel az ő véleménye számít.Mert ugye miről is lehet az Exel beszélgetni??A jelenlegi kapcsolatukról vagy a múltról. Egyik sem szerencsés .És sajnos egy ilyen barát azonnal meg vígasztalja a kedvesed ha épp nem vagytok jóban.Plusz egy ilyen háttér .ex miatt kompromisszum képtelen is leszel mivel van hová futni ha otthon gond van.Tiltani senkit sem kell senkitől az jót nem szül.Itt dönteni kell felelősen mi mennyit ér a mult vagy a jövő.Kinek mi fér bele,sokan hàrmasban is tök jól elvannak.Biztos sokan nem értenek velem egyet,de a tapasztalat ezt mutatja.
2022. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
Tudod vkiknek a távolság ellenére is megerősödik a kapcsolat vkiknek meg még megszakad. Ez ilyen. lehet náluk is ez van attól mert nagy a távolság attól még hiányozhat ám egymásnak. Na ezt nem tudod befolyásolni és azért mert van egy gyerek és még ennek ellenére is chatalgatnek. AEgy gyerek nem oldja meg a problémákat maximum összekötő titeket de attolfüggetlenül ő még érezhet vonzalmat az exe iránt.
2022. febr. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült hogy nem beszéltek hal istennek csak beneztem a dolgot.
2022. febr. 5. 11:22
 57/57 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy tudtad benézni, hogy heti szinten beszélgetnek?
2022. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!