Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom miért beszél az exevel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom miért beszél az exevel ha velem tervezi a jövőt?

Figyelt kérdés

2 év után is jóba vannak.

Heti szinten beszélgetnek.

De velem tervez.

Már a menyasszonya vagyok.

Házat szeretnék venni a nyáron.

Stb.

Mindig beszél a jovonkről nyaralás, gyerekek, miket fogunk évek múlva csinálni stb



De akkor nem értem hogy van a a képben az ex még? 2 év után is.

Ja és az exenek is van már párja másfél éve.


2022. jan. 3. 20:04
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Pedig milliószor megmojdtam már neki hogy csak a gyerek miatt ne legyünk együtt.


És nem is azért van velem. Akkor nem lenne hazvasarlas pl.

Tervez velem.

Még mindig

Azért nem tiszta a sztori.

2022. jan. 3. 22:02
 42/57 anonim ***** válasza:
95%
Sajnálom, de kellett volna az az óvszer! Csak a gyerek miatt van veled.
2022. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
24%
Sztem meg szimplan johaverja az ex. Te meg tulmisztifikalod
2022. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom sztem vele kellene megbeszélned. Mond meg neki hogy ne beszéljen annyit az exével vagy ultimatum. pedig akkor derül ki hogy ha te ultimátumot adsz neki hogy mindent megtesz vagy félvárrol veszi a dolgokat.
2022. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a "tervez velem"...


Mi összeköltöztünk, épphogy berendeztük a lakást vadizsír bútorokkal az első problémánál lelépett kb 2 hónap után. Több éves kapcsolatban. Ez hogy tervez veled ezzel ne etesd magad, csak akkor hidd el ha tényleg ott vagytok.

Egyértelmű hogy az ex iránt még érez, de köti hozzád a gyerek, az ex felé meg a pasija miatt nem lép. Ha tiltod tőle vagy ultimátumot adsz akkor majd titokban beszél vele. Szerintem ez már mindenképp gáz, sajnálom, én nem maradnék vele.


Az meg hogy miért tervez veled akkor, egyszerű. Mert nincs más választása. Mert az exe is feléd tolja a csónakot azzal hogy foglalt, meg te is a gyerekkel húzod magad felé. Nem fog kockáztatni, ezért simán belemegy még ál-dolgokba, mert talán még magával is elhiteti hogy ez a helyes. De az idő majd mindent megold helyettetek is. Mindketten gyávák vagytok otthagyni a másikat. És ezt nem rosszból mondom mert a helyedben valószínűleg én sem lennék okosabb. De kívűlállóként ez olyan tisztán látszik és annyira átlátszó... Sajnálom.

2022. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig milliószor megmojdtam már neki hogy csak a gyerek miatt ne legyünk együtt.

És nem is azért van velem. Akkor nem lenne ház vásárlás pl.

Tervez velem."

CSOK, egyéb hitelt vettetek fel?

Azért te is gondolhatod, hogy nem hagy el ha nincs hova mennie... még. Kényelmesebb melletted addig, van szex, nem kell gyerektartást fizetnie, takarítasz, mosol, főzöl rá.

Amúgy tényleg miért kellett gyerek ennyire elhamarkodottan? Szegény ő fogja megszívni legjobban. Egyedül te el tudnád tartani?

2022. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
49%

Azért kicsit elhamarkodott következtetéseket vonnak le egyesek. Egy családot egy ilyen miatt szétrobbantani elég nagy hülyeség lenne.

Az exnek is nyilván előbb-utóbb olyan partnere lesz, aki ezt nem tűri.

Szerintem próbáld megvilágítani, hogy ez nem normális dolog, ha mashogy nem, kezdj el te is egy exeddel vagy más férfival hetente csacsogni.

2022. jan. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Provokaltam már ezzel.

Nem érdekelte egy pillanatra sem.

2022. jan. 4. 08:53
 49/57 anonim ***** válasza:
25%
Az a baj hogy nem a legjobb helyen kérsz tanácsot, mert a szokásos gyk-s felhozatal van itt is, akiknek soha nem volt senkijük, csak elképzelik hogy ők mit tennének ha... Kérdező, ahogy olvasom a reagálásaidat egyre biztosabb vagyok abban, hogy te beteg ember vagy. Ha sokat basztatod az embert akkor ott fog hagyni és nem az ex miatt, hanem kinek kell egy olyan ember aki valami kitalált, nem létező problémával baszogat.
2022. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem fogja megmondani az igazat hogy érez még vmit az exe iránt. De sztem tisztázni kellene határt húzni hogy oké rendben tartsa a kapcsolatot az exel ha jóban maradtak stb de ne beszélgessen vele rendszeresen. Az nem egészséges plusz ha gyerek van akkor azt az időt tölthetné hasznosabb minthogy az exxel chatelget.
2022. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!