Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok egy ellenkező nemű legjobb barátot?

Figyelt kérdés

És ha ultimátumot adnál, mert már a környezetben mindenkitől azt hallod, hogy ők kavarnak, és ő inkább a barátját/barátnőjét választja, mondván ha igazán szeretném nem kérném hogy válasszon... Azzal védekezik, hogy ne akarjam kisajátítani magamnak. Bár tény hogy más barátja nincs is rajta kívűl.


Aztán még olyanokat csinál, hogy beceneveken hívja (makim, drágaságom, miss szöszim, csibém), felmegy hozzá a lakására kávézgatni amiről nekem azt hazudja, hogy a nagymamájánál van. Mivel lebukott annyit mondott ha elmondta volna hova megy, cirkuszoltam volna. Telefonján olyan beszélgetéseket találtam a csajjal, hogy engem beszélnek ki hogy én bolond vagyok, csaj többször javasolta hogy dobjon ki.... Ha kedve támad mekizni vagy kfc-zni nem engem hív először magával hanem tőle kérdezi meg hogy ráér-e. Olyan sokszor jár hozzá munka után hogy már előre mindig ki van nyitva a kapu neki hogy beálljon a kocsival...


Fontos lenne a válasz mert elmondása szerint én gondolkodom rosszul, de ha nem, akkor meg szeretném mutatni majd neki hogy hogyan gondolkodnak erről mások. Nagyon köszönöm!


2022. jan. 8. 04:41
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátom kibeszélne engem valakivel, hogy bolond vagyok, akkor is kidobnám, ha az a valaki nem a "lánybarátja", hanem a dalai láma.

Szerintem a kapcsolatotok minden sebből vérzik. A leírás alapján semmit nem jelentesz neki.

2022. jan. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
73%

Nos, én azt gondolom, egyikőtök sem komplett. Szerintem az a kapcsolat, ahol az egyiknek turkálnia kell a másik telefonjában, döglött, mert nincs meg a bizalom. Ha a pasim okot adna rá, hogy bele akarjak nézni a levelezésébe, és egy normális beszélgetéssel nem lehetne megoldani, kidobnám. Nem alacsonyodnék odáig, hogy kutakodjak. Szerintem gusztustalan dolog.


Másrészről nekem semmi bajom nincs az ellenkező nemű barátokkal addig, amíg csak olyan dolgokat csinálnak együtt, amiket egy megegyező nemű baráttal is megtesz az ember (ezt bukta a becézgetéssel), nem hazudik róla (ezt a nagymamával bukta), ès érezteti velem, hogy én, a párja vagyok a legfontosabb (ezt bukta azzal, hogy általában előbb a csajtól kérdezi meg, ráér-e). Ezek így együtt is elegek lettek volna, hogy dobjam a francba, nem kutakodtam volna utána. De ha mégis, akkor az, hogy hogyan beszéltek rólam messengeren, már egészen biztosan elég lett volna.


Ebben a történetben te csak a harmadik fél vagy.


Nekem is férfi a legjobb barátom, de mindkettőnknek mindig a párja az első.

2022. jan. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#20 most olvastam először a válaszokat és nem szokásom pontozni, más kérdésnél talán de saját kérdésemnél döntsék el a többiek hogy jó a válasz vagy nem.


Köszönöm a válaszotokat, megerősített hogy tényleg felejtős. 7 éves a kapcsolat, a csaj 1 éve lett barátja, egy helyen dolgoztak pár hónapig. A telefonnézegetés szerintem is gáz, de nem bántam meg mert onnan derült ki minden... A becézgetések, a munka utáni mindennapos kitérő, hogy haha megint azt hazudtam hogy a mamámhoz megyek, kisebb vitáknál meg persze a csajnak panaszkodott rólam. Ha nem nézek bele még mindig vakon lennék, tehát ilyen esetben nem bántam meg, de tudom, hogy nem egészséges. Vannak közös ismerőseink és ők szóltak nekem néha, hogy ki az a barna hajú lány akit a barátom furikáztat mert sosem velem látják, illetve a munkahelyen azt hitték együtt vannak... ki tudja miket csináltak ha ez volt a feltételezés. Meg igazából még mesélhetnék kisebb jeleket, de ezek szerint ennyi is bőven elég ahhoz hogy átverve érezzem magam.

Hát 7 év megy a kukába az életemből.

2022. jan. 8. 12:01
 24/31 A kérdező kommentje:
Ja az ultimátumos dologra meg csak annyi, hogy ha szerelmes vagy valakibe de már kb belebolondulsz hogy most jogosan vagy féltékeny vagy nem, vagy most mi van, mi a helyes, legyen e bizalmam, szerintem eljön az a pont mikor nem tudsz mást csinálni.
2022. jan. 8. 12:05
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el te csak nyersz, ha dobod, ezek szerint a pasinak fontosabb a csaj akit 1 éve ismer, mint akivel 7 éve együtt van.
2022. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha azt is mondtad volna az elején, hogy a kapcsolatotok 7 éves, a csajt meg 1 éve ismeri, és így alakított ki ilyen viszonyt... Ez egy hatalmas, büdös kuka. Ez nem legjobb barátság, csak retteg kilépni a kapcsolatból.
2022. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te "voltál előbb", egyértelműen neked kellene fontosnak lenned. Én nagyon hamwr megszabadulnék egy olyan embertől, aki párkapcsolat mellett "barátkozik" így egy másik nővel. Undorító, amit pedig veled tett, gerinctelen és ocsmány. Remélem az én válaszomat is elolvassa az a kétszínű tetüláda. 🖕🏻
2022. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
#27 A párjának akkor is fontosabbnak kéne lennie a csajnál, ha őt ismerné kevesebb ideje. Elvileg vele akarja leélni az életét, akkor tegyen is érte valamit, ne csak az előnyeit élvezze.
2022. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszi, elvileg lát mindent :)
2022. jan. 8. 19:13
 30/31 anonim ***** válasza:
80%
Szia, egy igazi tuskó vagy:)
2022. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!