Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tolerálnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tolerálnátok egy ellenkező nemű legjobb barátot?

Figyelt kérdés

És ha ultimátumot adnál, mert már a környezetben mindenkitől azt hallod, hogy ők kavarnak, és ő inkább a barátját/barátnőjét választja, mondván ha igazán szeretném nem kérném hogy válasszon... Azzal védekezik, hogy ne akarjam kisajátítani magamnak. Bár tény hogy más barátja nincs is rajta kívűl.


Aztán még olyanokat csinál, hogy beceneveken hívja (makim, drágaságom, miss szöszim, csibém), felmegy hozzá a lakására kávézgatni amiről nekem azt hazudja, hogy a nagymamájánál van. Mivel lebukott annyit mondott ha elmondta volna hova megy, cirkuszoltam volna. Telefonján olyan beszélgetéseket találtam a csajjal, hogy engem beszélnek ki hogy én bolond vagyok, csaj többször javasolta hogy dobjon ki.... Ha kedve támad mekizni vagy kfc-zni nem engem hív először magával hanem tőle kérdezi meg hogy ráér-e. Olyan sokszor jár hozzá munka után hogy már előre mindig ki van nyitva a kapu neki hogy beálljon a kocsival...


Fontos lenne a válasz mert elmondása szerint én gondolkodom rosszul, de ha nem, akkor meg szeretném mutatni majd neki hogy hogyan gondolkodnak erről mások. Nagyon köszönöm!


2022. jan. 8. 04:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, és mit szól? Kíváncsi vagyok.
2022. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!