Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kér ilyet ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kér ilyet ebben a helyzetben? Mennyire korrekt ez így?

Figyelt kérdés

Párommal nem megszokott kapcsolatban élünk. Nagyjából arról van szó, hogy van egy közös fétisünk, amiben én döntök arról, hogy mennyit eszik és mekkorára hízik. Ez egy mindennapos alá- és fölérendeltségi viszony. Beszélgettünk arról, hogy meddig lennénk hajlandóak elmenni, és az én célom az, hogy akkora legyen, hogy kb egyáltalán ne tudja magának kiverni.

Viszont ő azt kéri, hogy ha ideáig jutna, akkor ha igényli, könnyítsek rajta. Én ezt nyilván nem fogom majd teljesíteni minden esetben. Mennyire korrekt az, hogy ilyet kér, illetve az, hogy én nem fogok eleget tenni a kérésének?

Én 24N, ő 26F


2022. jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
A ti dolgotok. Miért minket kérdezel?
2022. jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
87%
Szóval te kontrollmániás vagy, ő meg lábtörlő
2022. jan. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
79%
Hat ez eleg undi. Mi a jo abban, ha valaki zsirdisznova dagad? 😳😳😳
2022. jan. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor kamuzz valamit!


Miből éltek, hogy nem kell dolgoznia? Várj, tippelek! Ájtíinformatekos szenyior mérnők.

2022. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz iszonyatosan kövernek kell lenni, hogy ne tudja magának kiverni. Ne aggódj, kifogja magának verni és nem fog rád várni főleg akkor, ha észreveszi, hogy átverted. Mert fogalmazzunk tisztán: átfdogod verni és ez egy kölcsönös, bizalomra épülő kapcsolat esetén nem jó ómen a jövőre nézve.
2022. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
97%

Amiről te beszélsz, az nem fétis, hanem pszichés betegség.

Amikor valaki a másik egészségével "játszik" és arra biztatja, hogy hízzon, az pszichés problémára utal.

Az addig rendben van, ha pl. valaki a formás női lábakra bukik, ezt lehet fétisnek nevezni, de amikor valakinek az egészségében akar kárt tenni valaki azzal, hogy hízásra buzdítja, az betegség. Nem kell csodálkozni ha a hízással együtt megjelenik nála a metabolikus szindróma (magas vérnyomás, magas koleszterinszint, cukorbetegség).

Mindkettőtöknek pszichiáter felkeresését javaslom, mert ő orvos és el tudja magyarázni, hogy mennyi egészségügyi problémája származhat ebből annak a félnek akit hizlalnak mint egy sertést.

Nyugodtan le lehet pontozni, nem a fétisimádókkal van bajom, hanem fel szeretném hívni a figyelmet arra, hogy más ember egészségével ne játsszon senki!

2022. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
81%
Erre való az erényöv, nem kell hozzá 400kg-nak lennie.
2022. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
93%
6-ossal értek egyet.
2022. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok a fétisek ellen, de amit ti csináltok az szerintem kimeríti a bántalmazás fogalmát, hiszen konkrét egészségügyi károsodással jár. Inkább keressetek fel egy szakembert.
2022. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem keres, ez a kikotese, ezzel a feltetellel fogja teljesiteni a te keresed. Neked kell merlegelni, hogy igy is szeretned-e.
2022. jan. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!