Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kér ilyet ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kér ilyet ebben a helyzetben? Mennyire korrekt ez így?

Figyelt kérdés

Párommal nem megszokott kapcsolatban élünk. Nagyjából arról van szó, hogy van egy közös fétisünk, amiben én döntök arról, hogy mennyit eszik és mekkorára hízik. Ez egy mindennapos alá- és fölérendeltségi viszony. Beszélgettünk arról, hogy meddig lennénk hajlandóak elmenni, és az én célom az, hogy akkora legyen, hogy kb egyáltalán ne tudja magának kiverni.

Viszont ő azt kéri, hogy ha ideáig jutna, akkor ha igényli, könnyítsek rajta. Én ezt nyilván nem fogom majd teljesíteni minden esetben. Mennyire korrekt az, hogy ilyet kér, illetve az, hogy én nem fogok eleget tenni a kérésének?

Én 24N, ő 26F


2022. jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
A környezet hogy reagált?
2022. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Miért érdekel mindenkit ez? Azt ugye nem gondoljátok, hogy odaálltam a szülők elé, és benyögtem, hogy "próbálom a fiukat felhizlalni olyan nagyra, amekkorára csak tudom"? Természetesen nem tudnak róla. Voltak már kisebb-nagyobb konfliktusok és kínos szituációk.
2022. jan. 14. 12:16
 53/58 anonim ***** válasza:
Te hány kiló vagy? Nem undorodsz tőle, hogy ekkora?
2022. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

Már leírtam, 55.

Dehogy undorodom. Nálam nincs ilyen határ. Ha csak rajtam múlna, és nem ártanék vele az egészségének, akkor már alig tudna kikelni az ágyból, akkora lenne :D

2022. jan. 14. 12:44
 55/58 anonim ***** válasza:
49%
Értem. Amúgy nem értem miért oktatnak ki, mármint oké, fura meg minden, de nem kényszeríted a partnered. Nem tartod fogva, kötözöd ki és tömöd, hanem ő is benne van. Innentől az ő felelőssége is teljes mértékben, ugyanis, ha én nem akarok valamit, nem kényszeríthet rá senki.
2022. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
És az se érdekelne ha a felhizott pasidat megdugna egy másik pasi ő meg nem tudna ellenkezni?
2022. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajtad múlna? Tehát mégsem akarja annyira, mint te?
2022. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:

#56: az nem tetszene

#57: de, csak más mértékben. Ő is akarja, de mivel az ő teste, érthető módon jobban tart tőle. Ezért olyan dolgokat nem fogyaszt, mint pl turmixok étrendkiegészítőként, pedig az akár plusz 2000 kalória is lehetne naponta. Én pedig türelmetlenebb vagyok kicsit

2022. jan. 14. 12:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!