Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kér ilyet ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kér ilyet ebben a helyzetben? Mennyire korrekt ez így?

Figyelt kérdés

Párommal nem megszokott kapcsolatban élünk. Nagyjából arról van szó, hogy van egy közös fétisünk, amiben én döntök arról, hogy mennyit eszik és mekkorára hízik. Ez egy mindennapos alá- és fölérendeltségi viszony. Beszélgettünk arról, hogy meddig lennénk hajlandóak elmenni, és az én célom az, hogy akkora legyen, hogy kb egyáltalán ne tudja magának kiverni.

Viszont ő azt kéri, hogy ha ideáig jutna, akkor ha igényli, könnyítsek rajta. Én ezt nyilván nem fogom majd teljesíteni minden esetben. Mennyire korrekt az, hogy ilyet kér, illetve az, hogy én nem fogok eleget tenni a kérésének?

Én 24N, ő 26F


2022. jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet szexelni egy 167 kg-os férfival? Mire képes?

Komolyan kérdezem, mert én el sem tudom képzelni. Igaz én csak 53 kg vagyok, nem tudok "nagyban gondolkodni"! :D

Te nőként hány kg vagy?

Te is hízol vele együtt, vagy hogy megy ez?

2022. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
93%

#20

A kérdésedre válaszolni kvázi ötletbörze illegális cselekményhez, nem csoda hogy kevesen akarják.

2022. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Tudunk szexelni, én vagyok felül. Én 55 kg vagyok 170 cm-hez, szóval elég vékony, így könnyen hozzám tud férni.

Nem hízok vele. Úgy megy, hogy nagyjából számolom a kalóriát, és ha kevés, akkor szólok, hogy egyen még. Vagy vannak receptjeim turmixokra, amik önmagukban 1-2-3 ezer kalóriásak. Csak azokat hanyagoljuk, mert azzal túl gyorsan hízna

2022. jan. 11. 16:24
 24/58 A kérdező kommentje:
Milyen illegális cselekményhez? :D
2022. jan. 11. 16:25
 25/58 anonim ***** válasza:
89%

#24

A fizikai bántalmazás illegális.

2022. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Mivel bántalmazom?
2022. jan. 11. 16:27
 27/58 anonim ***** válasza:
95%
Atya ég, többször le lett már írva. Mi nem érthető azon, hogy amit csinálsz, az súlyos, visszafordíthatatlan egészségügyi problémákhoz vezet?? Évekkel rövidíted meg az életét.
2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gáz, nevetséges, szánalmas
2022. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
92%
Betegek vagytok
2022. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem jól értem, de majd a Kérdező kiegészíti. Lényegében, Te csak azért hízlalod fel, hogy ne tudja magának kiverni és Rád legyen szorúlva? Magyarán, szexuálisan legyen neked kiszolgáltatva. Miért is jó ez egy olyan nőnek, mint Te, aki 170cm-hez 55 kg? Neked éppen max 100kg pasi való hozzád?

Nézzük a kérdést! Ő a kedvedért meghízik, hogy téged ezzel boldoggá tegyen, de cserébe azt kéri, hogy verd ki neki, ha ő már ezt nem tudja megtenni. Te viszont már most tudod, hogy ne mfogod ez minden esetben megtenni neki. A kérdés az, hogy Te valójában boldoggá szeretnéd-e tenni, mert az derül ki, hogy nem veszed figyelembe az ő kívánságát.

Nézzük a másik oldalról. Nem hajlandó meghízni, de elvárja, hogy mindennap kiverd neki. Megtennéd? Szóval, itt a kölcsönös bizalom elvén jogosan kéri tőled azt, amit kért.

2022. jan. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!