Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kér ilyet ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kér ilyet ebben a helyzetben? Mennyire korrekt ez így?

Figyelt kérdés

Párommal nem megszokott kapcsolatban élünk. Nagyjából arról van szó, hogy van egy közös fétisünk, amiben én döntök arról, hogy mennyit eszik és mekkorára hízik. Ez egy mindennapos alá- és fölérendeltségi viszony. Beszélgettünk arról, hogy meddig lennénk hajlandóak elmenni, és az én célom az, hogy akkora legyen, hogy kb egyáltalán ne tudja magának kiverni.

Viszont ő azt kéri, hogy ha ideáig jutna, akkor ha igényli, könnyítsek rajta. Én ezt nyilván nem fogom majd teljesíteni minden esetben. Mennyire korrekt az, hogy ilyet kér, illetve az, hogy én nem fogok eleget tenni a kérésének?

Én 24N, ő 26F


2022. jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:

#39: nem mondtam, hogy nem fogok foglalkozni vele. De ha nincs kedvem hozzá, akkor csak kibírja azt az egy alkalmat.

#40: kizártnak tartom

2022. jan. 11. 23:48
 42/58 anonim ***** válasza:
84%

"Viszont ez nem igazi kényszer, különben ő nem élvezné"

Van egy mentálisan sérült srác az utcánkban, szereti azt játszani, hogy ő a vonat. Ezek szerint b.sszuk ki a sínekre, nem lenne kényszer, hiszen élvezné?????

Remélem csak kamu trollkodás.

2022. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

En vagyok a tizes, aki szerintem a kerdesre valaszolt.

Csak kivancsisag: meddig akarnad hizlalni? 200kilo? Meg a kornyezetetek, pl a csaladotok mit szol az o hizasahoz?

2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:

"meddig akarnad hizlalni?"

Ameddig azt nem mondja, hogy abba akarja hagyni. Figyelünk azért arra, hogy mit eszik (ne legyen túl sok cukor, stb), és így is brutális mennyiségű kaja kell napi 6 ezer kalóriához. Szeretném, ha elérné azt a maximális súlyt, ami még nem hátráltatja az életben (el tudja egyedül hagyni a házat, stb).


"Meg a kornyezetetek, pl a csaladotok mit szol az o hizasahoz?"

Ebbe most nem mennék bele, mert nem akarok kisregényt írni.

2022. jan. 12. 16:40
 45/58 anonim ***** válasza:
100%
Hány kiló most?
2022. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%

33. Ő megteszi ha te is megteszed. Te el várod tőle higy még tegye de a kívánságát nem teljesíted.

Bárhogyis csavard a szavakat, it te vagy az aki nem korrekt. Az ő kérdése jogos.

2022. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem vagytok normálisak. Ez olyan, mintha valaki minden nap 3 doboz cigit szívatna el a párjával, mert arra izgul, ahogy feketedik a tüdő. Egészségügyileg komolyan ártasz neki.

Másrészt ha már ilyen beteg a kapcsolatotok, akkor jogosan várja el, hogy ha csettint, akkor intézd el. Ő megtenne valamit a kedvéért, te meg cserébe semmit nem adsz.

2022. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
#45: lassan 170
2022. jan. 13. 15:20
 49/58 anonim ***** válasza:
49%

Hu, engem komolyan érdekel hogy a családjával milyen a kapcsolatod.

A te testsúlyod a 170 centihez jól hangzik, ha lenne olyan fetisetek is akkor szólj és megduglak előtte, ő meg nézi és még ki se tudja verni 😉

2022. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:

Nincs ilyen jellegű fétisünk, köszi

Fordítva amúgy is jobban érdekelne. Ha azt látnám, hogy megpróbálna lefeküdni valakivel, de akárhogy próbálkoznak nem menne, mert már túl kövér hozzá. De attól még messze van nagyon

2022. jan. 14. 10:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!