Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan kér ilyet ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kér ilyet ebben a helyzetben? Mennyire korrekt ez így?

Figyelt kérdés

Párommal nem megszokott kapcsolatban élünk. Nagyjából arról van szó, hogy van egy közös fétisünk, amiben én döntök arról, hogy mennyit eszik és mekkorára hízik. Ez egy mindennapos alá- és fölérendeltségi viszony. Beszélgettünk arról, hogy meddig lennénk hajlandóak elmenni, és az én célom az, hogy akkora legyen, hogy kb egyáltalán ne tudja magának kiverni.

Viszont ő azt kéri, hogy ha ideáig jutna, akkor ha igényli, könnyítsek rajta. Én ezt nyilván nem fogom majd teljesíteni minden esetben. Mennyire korrekt az, hogy ilyet kér, illetve az, hogy én nem fogok eleget tenni a kérésének?

Én 24N, ő 26F


2022. jan. 11. 13:58
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ilyen hülye nő? Azt hiszed nélkülözhetetlen leszel? Hát nem leszel az. Keress fel egy pszichiátert.
2022. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

#30: ez egy fétis, amiben az nyújt élvezetet, hogy hízásra van "kényszerítve". Viszont ez nem igazi kényszer, különben ő nem élvezné. Megbeszélés alapján megy, és ha ő nem akarná, akkor nem asszisztálnék.

"Te csak azért hízlalod fel, hogy ne tudja magának kiverni és Rád legyen szorúlva?" Nem. Amikor elkezdtük ezt az egészet, akkor 80 kiló volt. Ez csak egy mérföldkő, ami mindkettőnket izgat, csak ő egy kicsit fél tőle.

2022. jan. 11. 18:25
 33/58 A kérdező kommentje:
Viszont én nem tudom vállalni, hogy bármikor csettint, akkor kiverem neki
2022. jan. 11. 18:25
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi addigra már fel sem áll neki, semmi dolgod nem lesz.
2022. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
93%
Ő meg vállalja, hogy egy életre megnyomorodik, mert te ezt élvezed.. Beteg vagy.
2022. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

30-as vagyok! Ti tudjátok, mi jó nektek, de én ilyenbe nem mennék bele. Ez tőlem távol áll, ezért mélységébe, véleményt sem tudok mondani.


Én maradok a hagyományos szexnél és a hagyományos formáknál! Nektek meg sok szerencsét kívánok ehhez, de maradok az álláspontomnál, hogy az egyezség úgy jó, ha a szóba megkötött alkút mindkettő fél betartja.

2022. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Komolyan azt feltételezik itt egyesek, hogy van olyan férfi, aki ilyenre képes lenne a párja kedvéért annak ellenére, hogy ő ettől szenved? Francokat. Ha nem akarná, akkor nem hazudna, hanem megmondaná
2022. jan. 11. 18:35
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
De szerencsére te már most tudod, hogy hazudsz neki.
2022. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%
És ez hogy lesz, ha neked egész héten nincs kedved szexelni? Szerencsétlen ott fog szenvedni, hogy elérje saját magát?
2022. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy ez egy mérföldkő. Ha eléritek, akkor abbahagyod?
2022. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!