Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hazisarkany?

Figyelt kérdés
Férjem szerint hazisarkany vagyok mert utóbbi időben folyamatosan "veszekedem" szerinte, igazából már nagyon belefaradtam, hogy 0-24 ben csak én foglalkozom a gyerekkel, neki mindig van kifogás ő sokat dolgozik. Hazaer, két puszi a gyereknek, és máris telefon a kézben. És már nagyon irritál, hogy mindennap ugyanez van. Hónapok óta, hiába ér haza nem érzem h segítség lenne, hiszen alvási csak engem kér a gyerek. Játszani, enni, inni, mindent. Ő nyugiba tolja a telefont. Elhiszem, higy pihenni kell hosszú a nap, de hónapokon keresztül mindennap. Csak én furdetem pici kora óta, mert ház az én dolgom szerinte, csak én altatok. Mindent én, reggeltől estig. És ha a gyerek el van picit játszik, leullok mellé,hogy bár pár szót beszéljünk, észre sem veszi. Nézi a a videokat.Ha nézek rá csúnyán már ki van akadva, hogy mi a baj?! Nem tudom máshol mi az esti rutin, ha hazaer a ferjetek?! Csak pihen és telo? Annyiszor mondtam már neki, hogy én nem így képzeltem el a gyerekneveles és családot, h csak anya csinál mindent. De mindig van kifogás, hogy ő mennyit dolgozik... Ha azt mondom más is, akkor mindig veszekedés kiabálás lesz. Mintha értelmetlen lenne minden beszélgetés, nem látom h értené, vagy változna.
2022. jan. 13. 20:09
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
90%

Én komolyan kibasznám a telefont a legtöbb ember kezéből. Elképesztő mennyire tönkremennek az emberi kapcsolatok.

Én párterápiában gondolkodnék, már ha ő is vevő rá. A megbeszéljük ketten felnőtt módjára itt már úgy látom kevés.

2022. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%

Én is most vesztem össze emiatt a férjemmel. De nem akarok hazudni, ő szokott foglalkozni a gyerekkel, csak szerintem keveset.


Hazajön, 10 percig elvan vele, aztán már veszi elő ő is a telefont. Most sokalltam be, mondtam, hogy k*rvára telefonfüggő lett és nagyon gyorsan változtasson ezen, mert én nem tolerálom.

2022. jan. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
94%
Gyerek bölcsibe/oviba, te dolgozni, onnantól munkamegosztás otthon
2022. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a legtöbb kapcsolatban ez a vége a gyerekvállalásnak. Sokféle oka van. Lehet, hogy ő így nőtt fel, hogy otthon az anyja csinált mindent, lehet hogy megbánta a gyerekvállalást, lehet hogy csak simán egy bunkó. Szerintem nagyon kevés férfiből lesz jó apa. Tudom mit érzel és nagyon sajnálom mert tudom mi rád vár a következő években ha vele maradsz. Ha nem hajlandó változni ez csak egyre rosszabb lesz, főleg ha elkezdesz dolgozni is.
2022. jan. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod kiveszed a telefont a kezéből, benyomod a gyereket a kezébe és közlöd: ma te fürdetsz, etetsz, altatsz.

Nem írtad milyen idős a gyermek, de neki is elmondod ma apa csinál mindent.

megfordulsz és kimész.

2022. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Volt rá példa, fürdetés ment, de a gyerek megszokta sajnos hogy anya anya... Igy nem is marad vele.. 2 éves.
2022. jan. 13. 20:24
 7/46 A kérdező kommentje:
Csak a fürdés volt 1. Azt is hetekig hallottam, hogy ő estig dolgozik és még azt is neki kell. Én milyen nő vagyok, hogy elvarna h fizikai munka után ő mosogasson, meg ilyenek. Pedig nem is azt várnám el. Hanem h ne a telefonon lógjon, hanem velünk is legyen.
2022. jan. 13. 20:26
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Én férjem jó sokat dolgozik, van, hogy este jön csak haza 6-7 fele, de ha ébren van a gyerkőc még akkor is játszanak még együtt kicsit alvásig. Ha hamarabb jön akkor többet. A legtöbb dolgot én csinálom, etetem, oltoztetem, tisztaba rakom, de ha megkérem, hogy csinalja meg akkor szo nelkul megcsinalja, csak utana bosszankodik, hogy nem megy neki, pl 5 perc csak a pelenka feladás, meg sose találja a ruháit, nem tudom hányszor kérdezte meg, hogy "hol vannak a ruhái?". Reggel együtt furdenek, ez egyfajta rutin lett, este meg velem furdik. Altatast is kezdi atvenni, mert egyre apásabb a fiam. Egy negyed órát szokta ringatni este 8korul. Lassan levalasztom a ciciről, ugy tervezzuk akkor apával alszik majd. 17 hónapos most a fiam. Mikor kisebb volt, akkor kevesebbet segitett, de akkor nem is volt ilyen jól el vele. Az viszont szerintem nagyon nem jó jel, hogy te párod vegig a telefont nyomja. 😥
2022. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen mindegy kérdező.

ha beadod a derekad sosem fog változni.


A gyerekednek sem fog megállni az élet még ha le is veri a cirkuszt.


Most gondolj bele. Ne adj isten kórházba kerülsz, mi lesz?

Ott áll a mamlasz és fingja nem lesz mit hogyan.


3 gyermekünk van, de ha férjemet éjjel kiugrasztanád az ágyból még a levegőben is fürdet etet pelenkázik..


Nagyon nagyon sokan ott cseszik el, hogy

1 kisajátitják a gyereket,

2 hagyjuk apát mert ő dolgozik..

A fszt. Apuka is teljes értékü szülő, nem fog ő sem meghalni ha éjjel 1x-1x etet, pelenkázik vagy hazaesve fürdet/altat.

2022. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
90%

Az lemaradt, hogy férjem reggel 6kor megy, este 6kor jön, köműves. Hétvégén a saját házunkat épití egyedül. Még sem olyan here akinek derogál a gyerekét ellátni.

9# voltam.

2022. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!