Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hazisarkany?

Figyelt kérdés
Férjem szerint hazisarkany vagyok mert utóbbi időben folyamatosan "veszekedem" szerinte, igazából már nagyon belefaradtam, hogy 0-24 ben csak én foglalkozom a gyerekkel, neki mindig van kifogás ő sokat dolgozik. Hazaer, két puszi a gyereknek, és máris telefon a kézben. És már nagyon irritál, hogy mindennap ugyanez van. Hónapok óta, hiába ér haza nem érzem h segítség lenne, hiszen alvási csak engem kér a gyerek. Játszani, enni, inni, mindent. Ő nyugiba tolja a telefont. Elhiszem, higy pihenni kell hosszú a nap, de hónapokon keresztül mindennap. Csak én furdetem pici kora óta, mert ház az én dolgom szerinte, csak én altatok. Mindent én, reggeltől estig. És ha a gyerek el van picit játszik, leullok mellé,hogy bár pár szót beszéljünk, észre sem veszi. Nézi a a videokat.Ha nézek rá csúnyán már ki van akadva, hogy mi a baj?! Nem tudom máshol mi az esti rutin, ha hazaer a ferjetek?! Csak pihen és telo? Annyiszor mondtam már neki, hogy én nem így képzeltem el a gyerekneveles és családot, h csak anya csinál mindent. De mindig van kifogás, hogy ő mennyit dolgozik... Ha azt mondom más is, akkor mindig veszekedés kiabálás lesz. Mintha értelmetlen lenne minden beszélgetés, nem látom h értené, vagy változna.
2022. jan. 13. 20:09
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Amikor pici volt pelenkazta, vagy ha hajnalban kelt a gyerek megvetette, de látom sose kérdezném meg h altasson, vagy játszon vele. Nem is akar én ezt látom. Nem is akar a gyerek elmarad i vele, ez fáj még nagyon. Barátaink gyereke haso ló körű, szalad az apjához, na nálunk ez nincs.
2022. jan. 13. 20:34
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják a matrónák az ismerősi körömben, hogy "magadnak szülsz, úgy tervezz".
2022. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
86%

Nem akarok vészmadár lenni. De ott ahol ennyire látványosan nem akar se veled. Sem a gyerekkel foglalkozni, csak a telefont nyomkodja.. Ott szerintem van valaki a háttérben.

Mindenesetre ha - még- nincs akkor is viszont eltávolodtatok..

2022. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
0%

Ki mit vet úgy arat.

Választhattad volna te is a magányt, nem így döntöttél, most edd meg amit főztél.

2022. jan. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
2022. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
37%
Ne veszekedj vele, hanem ültesd le, mondd el neki nyugodtan, őszintén, részletesen, hogy mi a baj, mit szeretnél. A férfiak ilyenek, nem igazán tudnak mit kezdeni azzal, amikor rájuk visítunk valamiért, hiába érdemlik meg. Ha ez megtörtént, és újra seggfej, akkor már érteni fogja, hogy legközelebb miért veszekszel.
2022. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
86%
Ha egy férfi nem akar gyereket, húzzon gumit, vagy szakítson, ha már megcsinálta, akkor a gyerek az ő felelőssége is. Ha egy nő egy férfire rá tudja erőltetni a gyerekvállalást, abban a férfi is hibás.
2022. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
3%
18. Talán a nemet tudomásul kéne venni, és nem addig nyomasztani még egy talán nem lessz belőle.
2022. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Ő akart gyereket, és eddig rágta a fülem a tesoert. Amit én nonstop elutasítok.Szoval nem lett raeroltetve semmi. Ő így nőtt fel azt tudom, mindent is anyuka csinált, sőt még az anyja is leszolt amikor én szólni mertem, hogy na néha jól esne ha látna h ott van a mostalna, főleg ha szabad és nincs más dolga.
2022. jan. 13. 21:28
 20/46 anonim ***** válasza:
2%
20. Sz@r úgy neked is megvolt a lehetőséged nemet mondani. Nem tetted. Mostmár edd meg amit főztél.
2022. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!