Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hazisarkany?

Figyelt kérdés
Férjem szerint hazisarkany vagyok mert utóbbi időben folyamatosan "veszekedem" szerinte, igazából már nagyon belefaradtam, hogy 0-24 ben csak én foglalkozom a gyerekkel, neki mindig van kifogás ő sokat dolgozik. Hazaer, két puszi a gyereknek, és máris telefon a kézben. És már nagyon irritál, hogy mindennap ugyanez van. Hónapok óta, hiába ér haza nem érzem h segítség lenne, hiszen alvási csak engem kér a gyerek. Játszani, enni, inni, mindent. Ő nyugiba tolja a telefont. Elhiszem, higy pihenni kell hosszú a nap, de hónapokon keresztül mindennap. Csak én furdetem pici kora óta, mert ház az én dolgom szerinte, csak én altatok. Mindent én, reggeltől estig. És ha a gyerek el van picit játszik, leullok mellé,hogy bár pár szót beszéljünk, észre sem veszi. Nézi a a videokat.Ha nézek rá csúnyán már ki van akadva, hogy mi a baj?! Nem tudom máshol mi az esti rutin, ha hazaer a ferjetek?! Csak pihen és telo? Annyiszor mondtam már neki, hogy én nem így képzeltem el a gyerekneveles és családot, h csak anya csinál mindent. De mindig van kifogás, hogy ő mennyit dolgozik... Ha azt mondom más is, akkor mindig veszekedés kiabálás lesz. Mintha értelmetlen lenne minden beszélgetés, nem látom h értené, vagy változna.
2022. jan. 13. 20:09
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
20%
31. Ha a nőnek kellet a gyerek akkor nevelje csak.
2022. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
64%

32.

Amelyik pasi nem akar gyereket, annak nincs.

2022. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
27%

33. Amelyik pasi alkalmatlan rá annak nem kell gyereket csinálni, akkor se ha azt mondja hogy akar.

Persze amíg atmnek jó addig a nő csak hisztizik a semmin, otthagyni úgyse fogja.


Pofátlanság hogy a pénz alapján választotok valakit, meg se nézve hogy ki az. Aztán meg sajnálni kéne.

Frászt, egyétek meg amit főztetek.

2022. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
62%
"Ha a nőnek kellet a gyerek akkor nevelje csak." - De bogárka, itt a pasinak kellett a gyerek, akkor nevelje.
2022. jan. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
19%

35. Nem kötelező megcsinálni neki.

Attól hogy pénzes még nem lessz alkalmas is. Ha válatta nevelje is fel belőle jött ki. Nem véletlen mondják hogy okos nő úgy tervez hogy egyedül is fel tudja nevelni.

2022. jan. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
74%

#27, hát a felnőtt élet fàrasztó.

Hol a munka, hol a mosàs..


De nem ezért szeretjük!

2022. jan. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
Hűha nagyon elkanyarodott pár ember a témától. Ki beszélt itt gazdag pénzes ferjrol😁😁átlagos életét élünk semmi nagyzolas, semmi extrém. Nem járok kormoshoz, se egyéb.Van mit enni számlák rendben ez a gazdagság? Oke
2022. jan. 14. 11:56
 38/46 anonim ***** válasza:
16%
38. A nincstelenségre meg pláne nem kellet volna gyereket vállalni.
2022. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
64%
Aki nem gazdag, az nincstelen? Oké. :-D
2022. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
26%
40. Lévén a gyerek felnevelése kb 20-30 millába kerül igen. Aki nem volt gazdag a gyerek előtt az nincstelen lessz a gyerek útán.
2022. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!