Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hazisarkany?

Figyelt kérdés
Férjem szerint hazisarkany vagyok mert utóbbi időben folyamatosan "veszekedem" szerinte, igazából már nagyon belefaradtam, hogy 0-24 ben csak én foglalkozom a gyerekkel, neki mindig van kifogás ő sokat dolgozik. Hazaer, két puszi a gyereknek, és máris telefon a kézben. És már nagyon irritál, hogy mindennap ugyanez van. Hónapok óta, hiába ér haza nem érzem h segítség lenne, hiszen alvási csak engem kér a gyerek. Játszani, enni, inni, mindent. Ő nyugiba tolja a telefont. Elhiszem, higy pihenni kell hosszú a nap, de hónapokon keresztül mindennap. Csak én furdetem pici kora óta, mert ház az én dolgom szerinte, csak én altatok. Mindent én, reggeltől estig. És ha a gyerek el van picit játszik, leullok mellé,hogy bár pár szót beszéljünk, észre sem veszi. Nézi a a videokat.Ha nézek rá csúnyán már ki van akadva, hogy mi a baj?! Nem tudom máshol mi az esti rutin, ha hazaer a ferjetek?! Csak pihen és telo? Annyiszor mondtam már neki, hogy én nem így képzeltem el a gyerekneveles és családot, h csak anya csinál mindent. De mindig van kifogás, hogy ő mennyit dolgozik... Ha azt mondom más is, akkor mindig veszekedés kiabálás lesz. Mintha értelmetlen lenne minden beszélgetés, nem látom h értené, vagy változna.
2022. jan. 13. 20:09
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
78%
Amikor hazamegy, a kezébe adod a gyereket, te húzod a cipőt és lelépsz 1-2 órára csavarogni, barátnővel egy kávéra beülni stb. néha. Rá kell kényszerítened, hogy foglalkozzon a gyerekkel és, hohy egyáltalán összeszokjanak, a párodnak is legyen sikerélménye a gyerekkel, ne csak azt hallgassa, hogy mellette utánad sír.
2022. jan. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
75%
Ha ő akarta a gyereket, pláne kellene segíteni. Lépj le barátnőkkel egy napra vagy hétvégére, és hagyd apukára a gyereket és a lakást.
2022. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
82%

"Barátaink gyereke haso ló körű, szalad az apjához, na nálunk ez nincs."

Szaladj te elé, amikor hazajön, és vidd a kicsit is, vagy menjetek együtt, ha már tud járni a gyerek.

Ha örömmel várjátok és fogadjátok, hamarosan ő is meg fog változni.

2022. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
72%

Idióta egy pasi.

Én bő 30 éve két helyen dolgozok, jó nem napi 8 órás, de sok, és otthonra is jut bőven.

De mind a négy gyerekeknél én voltam az elsődlegesen bevethető szülő, főleg iskolás kor előtt.


Nagyon is jó a kapcsolatunk, bár már 18 a legkisebb



Ezt kihagyni?

2022. jan. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj ha felhozod akkor még egy idő után még neki lesz elege pakol vagy rosszabb esetben megcsal és kapasbol nem lesz egy hazi sárkány párja.

Magyrul: ebből csak te jöhetsz ki sz@rul.

Amig te egyedülálló anyuka leszel, éjszaka ugyanúgy kelsz addig ő kurja az új nőt.

Nincs ebbe jó megoldás.

Sajnálom.

2022. jan. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
20%

Akkor forditva kell csinálni, te menj el dolgozni és ő marad otthon.

AKkor te keresed a pénzt és majd meglátod hogy az milyen fárasztó.

2022. jan. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
81%
"AKkor te keresed a pénzt és majd meglátod hogy az milyen fárasztó." - Miből gondolod, hogy nem tudja? Sok nő dolgozik szülés előtt.
2022. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
74%
Ja. Én sem értem ezt a 27es valaszadot.
2022. jan. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
74%

27#


Lefogadom valamilyen átpalizott pali, vagy olyan aki bőszen tűntett a gyermektelenség mellett..

Vaagy egy fiatal akinek igazából 0 talapsztalata, csak játsza a kanapéhőst.

2022. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 27!


Ha már ennyire istenited a "teremtés koronáját a gyenge férfiállatot" mert hát jaj szegény "dogzik" keményen egész nap, micsoda dolog bármit kérni tőle, hosz jaj de fáradt, jaj de szegény, még az ág is húzza.. A ZASSZONY meg ugye csak otthon sütteti a valagát, nevelje csak a puját..

No meséld el cuncika ha az a büdös Zasszony vissza megy dogzani, amelett vezeti a háztartást neveli a gyereket, akkor kinek a vállán van több? A here meg leteszi a 8 órát, hagyjuk pihenni mert fáradt.. A hülye nő meg dolgozzon tovább odahaza..

Vágnálak mi mint macskát sz@rni..

2022. jan. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!