Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hazisarkany?

Figyelt kérdés
Férjem szerint hazisarkany vagyok mert utóbbi időben folyamatosan "veszekedem" szerinte, igazából már nagyon belefaradtam, hogy 0-24 ben csak én foglalkozom a gyerekkel, neki mindig van kifogás ő sokat dolgozik. Hazaer, két puszi a gyereknek, és máris telefon a kézben. És már nagyon irritál, hogy mindennap ugyanez van. Hónapok óta, hiába ér haza nem érzem h segítség lenne, hiszen alvási csak engem kér a gyerek. Játszani, enni, inni, mindent. Ő nyugiba tolja a telefont. Elhiszem, higy pihenni kell hosszú a nap, de hónapokon keresztül mindennap. Csak én furdetem pici kora óta, mert ház az én dolgom szerinte, csak én altatok. Mindent én, reggeltől estig. És ha a gyerek el van picit játszik, leullok mellé,hogy bár pár szót beszéljünk, észre sem veszi. Nézi a a videokat.Ha nézek rá csúnyán már ki van akadva, hogy mi a baj?! Nem tudom máshol mi az esti rutin, ha hazaer a ferjetek?! Csak pihen és telo? Annyiszor mondtam már neki, hogy én nem így képzeltem el a gyerekneveles és családot, h csak anya csinál mindent. De mindig van kifogás, hogy ő mennyit dolgozik... Ha azt mondom más is, akkor mindig veszekedés kiabálás lesz. Mintha értelmetlen lenne minden beszélgetés, nem látom h értené, vagy változna.
2022. jan. 13. 20:09
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Saját hitelmentes házban élünk, van autónk. Ha ez nicstelenseg akkor oké.
2022. jan. 14. 13:03
 42/46 anonim ***** válasza:
13%
42. Egyedül fel bírod nevelni a kölköt? Mert ha igen akkor nem szóltam.
2022. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
67%

Cuncika ha nem akarsz gyereket védekezz.. Ha megcsináltad vállalj felelősséget.


Ja.. Hogy sok kisfiú csak belógatni tudja.. Azonkívül semmit..

tudod az is hibás feltételezés, hogy a férj tartja csak el a családot.. A legtöbb férfi arra sem képes. Tudod a nő is hozzájárul a családi kasszához..

2022. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
62%
"Aki nem volt gazdag a gyerek előtt az nincstelen lessz a gyerek útán." - A szüleim nem voltak gazdagok gyerek előtt, sőt, szegénységben nőttek fel, de egyáltalán nem nélkülöztünk, sőt, jobb helyzetet alakítottak ki, mint amiben ők annak idején felnőttek, és nem maradt minden anyámra otthon, mindketten dolgoztak (most már mindketten nyugdíjasok), és számukra a házimunka közös háztartásban közös, a gyereknevelés közös, nem csak a nő dolga.
2022. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
15%

44. Én nem csinálok nem bolondultam meg hogy pokollá tegyem az életem.


A kérdezőt cseszted inkább hogy egy parasztnak minek kellet gyereket csinálnia.

2022. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
11%
45. Az nagyrészt a komorizmusban volt. Aki most csinál gyereket arra más szabályok vonatkoznak.
2022. jan. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!