Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan házasságban élek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan házasságban élek. Már nem szeretem a férjem. Sokszor kiabált,veszekedett már velem mindenféle hülyeség miatt. Ilyen az apja is, meg a húga,ezt látta otthon. Mostanában próbálja visszafogni magát de én már nem szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elhidegültem tőle.Már az érintése is zavar. Nem akarok vele csókolózni, szexelni se egy ideje. Mondtam neki többször is. De persze rámfogta hogy én vagyok mindenért a hibás... Van 2 gyerek is, közös a lakás. Szeretnék boldog lenni, magányos vagyok, nem tudom mit csináljak. A gyerekek miatt nem könnyű albérletet találni,el kéne tartani őket, most fogok visszamenni dolgozni gyesről. Arra gondoltam hogy egyszer nála, egyszer nálam lennének ha elköltözök. Ráadásul vettünk fel csokot,1.4 milliót a 2.gyerekre. túl sokat nem fogok keresni. Ő nem akar elmenni, elköltözni. Párterápia se érdekli.

2022. febr. 2. 11:29
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
40%

Szia kedves kérdező!


Sajnálom hogy ilyen a helyzet, nem tudom mióta vagytok így, de szerinted az elhidegülés miért jött létre, miért érzed így? Ő semmit nem tesz érted?

2022. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
70%

Miért a nő menjen gyerekekkel? Sőt kettővel ha közös a ház? Azt is gondolom ő tartotta eddig rendben, a gyerekeknek pedig általában nem kedvez a környezetváltozás, nem beszélve arról hogy három ember cuccaival kell cipekedni... és hogy milyen nehéz albérletet találni gyerekekkel. Egy egyszemélyes ember hamarabb talál albérletet, csettintésre ki is adják nekik. Ezek miatt szokott a nő maradni, nem a kényelem miatt!! csak süt az írásmódotokból a rosszindulat! Gondolkozni meg luxus...

Kérdező, ha menthetetlennek érzed akkor kezd el lépésenként kitervelni mindent a válás/önállósodáshoz.

2022. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Most fogok visszamenni dolgozni. A gyerekek miatt nem tudok dolgozni akármikor. A bölcsőde, óvoda miatt. Nincs segítség a családban aki vigyázna rájuk. Szüleimhez nem költözhetünk. 10es: minden hülyeség miatt, igen. Idegbajos mint az apja,húga,ezt a mintát látta. Miért mindenki ilyen rosszindulatú itt?
2022. febr. 2. 14:02
 14/38 A kérdező kommentje:
11es: amiket írtam az miatt: kiabálás, veszekedés miatt. Morgos, hirtelen haragú ember.
2022. febr. 2. 14:05
 15/38 anonim ***** válasza:
57%
De mindig is ilyen volt?
2022. febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
92%
Tisztában van vele a férjed, hogy te ennyire negatívan látod a közös jövőt? Tudatosítsad ezt vele, majd mond meg, hogy párterápiára menjetek akkor is, ha nem örül neki.
2022. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Mindig is ilyen volt. Én hülye voltam, vele maradtam. Mondtam neki már,ő nem akar elmenni terápiára. Azt hiszi hogy ő hibátlan. Mindent a másikra fog.
2022. febr. 2. 14:22
 18/38 anonim ***** válasza:
93%
Próbáltál vele leülni és beszélni komolyan, de nem sárdobálásosra gondolok hanem hogy megbontani egy üveg bort és beszélgetni, hogy ki mit szeretne, mit kellene változtatni. Vagy ezen már túlvagytok? Nem tudod magadban visszahozni a régi érzelmeket, hogy kedves lenni vele? csak észreveszi magát akkor.
2022. febr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom visszahozni az érzelmeket. Az a baj hogy már nem is érdekel. Teljesen elhidegültem tőle. Szeretnék boldog lenni. Meg szerelmes
2022. febr. 2. 15:31
 20/38 anonim ***** válasza:
57%
Szerelmes nem leszel egy egész életen át, ilyen nincs. A következő kapcsolatod is lehet ilyen vagy rosszabb ezt nem tudhatod. Ha ennyire menni akarsz akkor menj, vállald be a rizikót. De nem olyan egyszerű lesz, a gyerekek miatt folyamatosan találkoznod kell, lehet hogy elkezd majd hiányozni ezeket kalkuláld bele. De ha menni akarasz akkor menj, de az az érzésem hog annyira nem olyan rossz a helyzet kben rég léptél volna.
2022. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!