Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan házasságban élek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan házasságban élek. Már nem szeretem a férjem. Sokszor kiabált,veszekedett már velem mindenféle hülyeség miatt. Ilyen az apja is, meg a húga,ezt látta otthon. Mostanában próbálja visszafogni magát de én már nem szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elhidegültem tőle.Már az érintése is zavar. Nem akarok vele csókolózni, szexelni se egy ideje. Mondtam neki többször is. De persze rámfogta hogy én vagyok mindenért a hibás... Van 2 gyerek is, közös a lakás. Szeretnék boldog lenni, magányos vagyok, nem tudom mit csináljak. A gyerekek miatt nem könnyű albérletet találni,el kéne tartani őket, most fogok visszamenni dolgozni gyesről. Arra gondoltam hogy egyszer nála, egyszer nálam lennének ha elköltözök. Ráadásul vettünk fel csokot,1.4 milliót a 2.gyerekre. túl sokat nem fogok keresni. Ő nem akar elmenni, elköltözni. Párterápia se érdekli.

2022. febr. 2. 11:29
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem mentem mert hülye voltam. Nem tudtam hogy mit csináljak. Nehéz döntés. Az a baj hogy 1 fizetésből nem lesz egyszerű. Ezért is vacilálok,vaciláltam. Nem tudom hogy mi legyen.
2022. febr. 2. 16:22
 22/38 anonim ***** válasza:
90%
Semmi sem egyszerű az életben, dönts el mert emberek jövője függ ettől. Tudom hogy ezek olyan döntések amelyek ki fognak hatni a jövődre, de ne húzd el a végletekig mert ez sem jó. Állj oda még ma és mondd el hogy ez van és kész. Ennek semmi értelme, mindenhogyan szenvedni fogsz, döntsd el melyik a rosszabb, sajnos ez az igazság, és ezt nem megbántásból írom.
2022. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 wzz ***** válasza:
59%

Nincsenek gyerekeim és nős ember sem vagyok, de 2 gyerekes anyukaként felnőtt létedre könyörgöm ne szerelmes akarj már lenni, azt középiskolában kell keresni. A szerelem egy múlandó dolog ami szinte teljesen megegyezik a fellángolással és olyan gyorsan elmúlik hogy az ember észre sem veszi. Ezután már csak a kötődés a szeretet és a közös emlékek tartanak össze.


Az írásod alapján nem gondolom, hogy a párodnak kellene ott hagynia a lakást, ha nem szereted már és tényleg úgy érzed hogy bárhova kívánod őt csak a környezetedbe nem akkor viszont bármennyire is nehéz meg szomorú, ki kell lépned a komfortzónából. Ellenkező esetben, gondolva a gyerekekre is szerintem nem ártana nektek egy semleges közös program. Például egy séta vagy túra, esetleg egy mozi, vacsora egy étteremben. Ezer meg egy féle megoldás létezik arra, hogy a felmerülő problémákat kiküszöböljék az emberek, persze ehhez mind a két félre szükség van.


Ahogy előttem is írták, a párodról nem tudni semmit, hogy mit miért csinált, miért viselkedik úgy ahogy, holott lehet ennek is meg vannak a maga okai. Az emberek általában szeretik áldozatként beállítani magukat és azt mondani, hogy a másik a hibás, de ők az istenért sem. Persze ugyanúgy megvan az esély arra, hogy egy sz@r ember, de az itt válaszolók ezt sosem fogják megtudni. Személy szerint én mindig annak a híve vagyok, hogy ha valahol probléma van azt megoldom illetve többszörösen is megpróbálom megoldani. Legyen az munka, párkapcsolat, baráti kapcsolat, elromlott műszaki cikkek..stb. Vedd figyelembe a gyerekeidet, gondold át, hogy a szerelem múlt el vagy már irtózól a párodtól. Mint mondtam mindenhez két ember szükséges, így ha nem hajlandó valamilyen formában az együttműködésre akkor meg hagyni kell a francba és járd a magad útját.


Ezzel az oldallal és az ideérkező válaszokkal meg vigyázzál, nem feltétlen akar neked minden ember jót, tekintettel arra, hogy nem egy tini szerelemről van szó hanem egy gyerekes családról, nem minden esetben jó, ha szabad utat adsz annak, hogy befolyásolják a döntésedet.

2022. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem esetetekben azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy a gyerekek maradnak az apjukkal bejelentve. Ha a gyerekek elmozdulnak az ingatlanból, akkor vissza kell fizetnetek a csok-ot.


Amúgy mit takar az, hogy kiabál veled, meg a gyerekekkel?


Szexelni csak akkor kell, ha te is szeretnéd, és minden mást is. El lehrt mondani azt is, hogy már azt sem szeretnéd, ha hozzádérne. Megbántani meg csak addig tud, amíg hagyod.


Pl. Ha bajod van, és a másik védekezés képpen sérteget, akkor egy jó módszer a beragadt lemez.


- Lehet, hogy így van, a párkapcsolati tanácsadáson meg tudnánk beszélni.

- Lehet, hogy most is meg tudnánk beszélni, de a párkapcsolati tanácsadáson szeretném megbeszélni.

-Lehet, hogy te nem akarsz jönni a tanácsadásra, de javítana a kapcsolatunkon, és talán nem lenne bajom azzal, mikor hozzám érsz.


Abban meg igaza van a többieknek, hogy csak akkor lépj ki, ha annyira rossz, hogy egyedül is jobb lenne. Ha ez nincs így, csak megint szerelmes szeretnél lenni, azért felelőtlenség.

2022. febr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyelőre kb. patthelyzet, így én most elsősorban azt mondanám, idő, kivárás... hogy visszanyerj valamennyit a jelenleg nulla mozgásteredből. Addig tulajdonképpen ön- és gyerekgyilkosság lépni.

Nem feltétlenül kell viszont szerelem és szex nélkül sínylődnöd, ha ennyire vágynál rá. Persze ezért most nullára leszek pontozva, mert a gerincesség... hagyjuk. Lehet, hogy találsz valakit a munkahelyeden például vagy máshol, a lényeg csak annyi szerintem, hogy intézd diszkréten. Otthon pedig ha lehet, próbálj átmenni egy kicsit konfliktuskerülő, leszarós, semleges üzemmódba, hogy ne álljon nonstop a bál, és nagyjából ennyi. Én ezt tartom reálisnak, hogy ki tudod hozni a mostani tré helyzetedből. Idővel mozdulhatsz, léphetsz, ahogy nőnek a gyerekek, lemegy ez az extra szívás bölcsis-ovis időszak, de tény, hogy sajnos ez még éveket jelent, és addig így tudod megoldani, hogy ne hervadj el a boldogtalanságtól, magányosságtól...

2022. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

Lemondtam csillagok 2 napja mit csinálj. Akkor is így hívtalak.

Minden második nap kitesued ezt a kérdést?

2022. febr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
41%
Ez nehéz helyzet. Ha azt nézzük, hogy valakivel nem akarunk együtt élni, akkor változtatni kell. De. Az anyagi gondokra hivatkozol, ma kis hazánkba csak aki nem akar az nem tud dolgozni. Ha élnek a szüleid, akkor van segítséged, szinte bármi lehetett a probléma közöttetek. Egy jó fizetés, családi pótlék, gyerektartás, nehezen, de elég kell, hogy legyen a gyerekek neveléséhez. Viszont Te inkább felesben gondolod a gyereknevelést( ami szerintem jó dolog), miközben ecseteled, hogy kiabál a gyerekekkel is. De ilyenkor már nem számít a megélhetés? Ugye a családi ilyenkor a fele csak, a gyerektartás pedig nulla. Az elhidegülés, és a szabadidő keresése inkább egy meglévő kandúrra utaló viselkedés. Csak ugye csórón nehezen dübörög a szerelem, bár ha Te maradhatsz a gyerekekkel a lakásban ugyebár megoldaná a helyzetet.
2022. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen ok miatt váltam el 4 éve! A volt férjem sokat üvöltözött otthon a négy fal között, ez miatt kiábrándultam én is belőle. Hamar tálaltam is part de én szarbol a fosba kerültem. Ő meg nem szereti a gyerekeimet....azert írtam le H vigyázz...
2022. febr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Minek kerestél hamar párt?? Utolsó.
2022. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Egy olyan férfi után mint volt neked ha kiábrándultal belőle hogy tudtál gyorsan osszeszedni mást?

Inkább örültek volna a nyugalomnak. :(

Most cseszheted.

Legalább az újba be szülj!

2022. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!