Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan házasságban élek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan házasságban élek. Már nem szeretem a férjem. Sokszor kiabált,veszekedett már velem mindenféle hülyeség miatt. Ilyen az apja is, meg a húga,ezt látta otthon. Mostanában próbálja visszafogni magát de én már nem szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elhidegültem tőle.Már az érintése is zavar. Nem akarok vele csókolózni, szexelni se egy ideje. Mondtam neki többször is. De persze rámfogta hogy én vagyok mindenért a hibás... Van 2 gyerek is, közös a lakás. Szeretnék boldog lenni, magányos vagyok, nem tudom mit csináljak. A gyerekek miatt nem könnyű albérletet találni,el kéne tartani őket, most fogok visszamenni dolgozni gyesről. Arra gondoltam hogy egyszer nála, egyszer nálam lennének ha elköltözök. Ráadásul vettünk fel csokot,1.4 milliót a 2.gyerekre. túl sokat nem fogok keresni. Ő nem akar elmenni, elköltözni. Párterápia se érdekli.

2022. febr. 2. 11:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ne.

Bocsi, javít.

2022. febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
19%
Úgy tudtam gyorsan összeszedni part h nyilván vágytam a szeretetre, melyet régóta nem éreztem. Ő tudott kimutatni szeretetet viszont szörnyű tapló viselkedése volt a gyerekeimhez ...ezert írtam a kérdezőnek h vigyázzon
2022. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A férjem apja is ilyen volt, a húga is,azért ilyen ő is,ezt a példát látta sajnos otthon. Sajnos egyelőre keveset keresek, így várnom kell még
2022. febr. 25. 17:12
 34/38 anonim ***** válasza:
48%

A szerelem olyan, hogy ha nem beszélgettek, nincs közös idő, új élmények, szépen elmúlik. Az ember nem képes folyton szerelmes lenni.

Kb. fél-másfél évig van a rózsaszín köd, amíg belevetíted a másikba minden vágyadat és kb. önmagadat szereted, és minden felett szemet hunysz és te is másnak adod ki magad, csak végre valaki szeressen... aztán kezded megismerni és már macerás lesz folyton a jobbik arcod mutatni.

Na most ha ekkorra jött a költözés, gyerek, az jól lefoglalt talán. De ha mindez kipipálva, körbenézel és nem tudod, ki ez melletted.

Pedig ugyanaz az ember. Csak már melós szeretni, nem megy magától. És mindig előbb kell adnod, hogy viszonozza. Hogy nagyobb részt kedves legyen és jókedvű, és nem cserébe meg amikor ihleted van, hanem tudatosan belátni, hogy a másik jó közérzete a saját érdeked. Ha ebből hatalmi harcot csinálsz, hogy de kezdje ő, akkor meg válás lesz.

Másodszorra meg csak akkor működik, ha már nincsenek ilyen játszmáid, hanem megtanulsz őszintén kommunikálni, ahelyett hogy gondolatolvasást vársz el. Különben csak megismétled. És igen, nehéz lesz, szinte lehetetlen olyat találni, aki szeretni fogja a gyerekeid - akiknek van apjuk és bele is fog szólni és kakaskodás is lesz bőven. Dugópajtit viszont biztos bőven találsz, aki nem akar semmi közös tervet, csak naaagy szerelmet, amíg tart.

2022. febr. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki aki azt tanácsolta hogy költözz te és a férj maradjon a közös házban.... Nekem ez olyan furcsa hiszen onnantól hogy van közös gyermek a közös ház fogalma is kicsit módosul hiszen a lényeg az hogy gyerekeknek legyen fedél a fejük fölött. Milyen apa az olyan aki hagyja hogy a gyermekei inkább albérletbe menjenek és ő meg otthon tesped a házban? Most attól függetlenül hogy nyilván nem feltétlenül kötelező hogy ő költözzön el csak aztán elgondolkodtam ezen... Szóval szerintem azok akik szeretik a gyermekeiket nyilván úgy döntenek hogy a gyermek biztonságban legyen. Sajnos ez a valóságban valószínűleg sokszor nem így történik. De szerintem ilyen szituációban baromi fontos lenne hogy a gyermekek érdekeit nézzük első körben.

Én a helyedben egyébként leülnék akár százszor a férjemmel beszélni mindenről és valahogy megoldani a helyzetet közösen.

Szerintem az első lépés ami a leges leges legfontosabb hogy minél előbb keress munkát és menjél dolgozni hogy legyen miből félre tenned. Ez az abszolút kihagyhatatlan rész és úgy gondolom hogy lehet hogy sok mindent megoldana. Te is új környezetben leszel új emberek között lesz időd gondolkodni. Remélem hogy megoldódik a helyzeted mert én előbb.

2022. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
*minél előbb
2022. febr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Van munkám de keveset keresek. Ő nem akar elmenni. Hiába mondom el neki a dolgokat,neki mindig a másik a hibás, nem ő..
2022. márc. 2. 16:06
 38/38 anonim ***** válasza:

Én férfiként vagyok ebben a helyzetben… én sem megyek sehova! A nejem fenyegetőzik, hogy elválik. Váljon.. már nem érdekel..

Miért a férfi menjen albérletbe?

Utána meg én fizessem a gyerekek eltartását a nagy lakás rezsijét az albit .. még nem találtam megoldást én sem… meg más pali lakjon a lakásomban.. vicc. nagyon nehéz mert imádom a gyerekeimet és szerencsére ők is imádnak.. ez a helyzet mindenki részéről iszonyat nehéz. A feleségem egyedül nem tud megállni a lábán…

2022. nov. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!