Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire más a török...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire más a török mentalitás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam majd 10 évvel idősebb török férfival. Mondhatjuk, hogy halálosan egymásba szerettünk. Mindig mikor találkoztunk igazi úriember volt. Nem hagyta, hogy fizessek sehol, még a cipőmet is ő akarta levenni, ajándékokkal halmozott el, minden reggel romantikus üzeneteket ír nekem, házasságot, gyereket akar.

Viszont van egy másik oldala is, állandóan zavarja, ha a barátaimmal beszélgetek. Akkor is rám szólt és nagyon megsértődött, mikor egy bikinis képet kiraktam facebook sztoriba, vagy mikor szerinte túl rövid volt a nadrágom.

Azt érzem, hogy hiába kedves és érzékeny, teljesen korlátozni akar. Emiatt kavarognak bennem az érzések, hogy köteleződjek-e el mellette, vagy hagyjam a francba.

Mit kellene tennem?


2022. febr. 3. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

Érv:. “” 2 diplomás.. szóval annyira nem maradi a gondolkodása.””


Ellenérv:.


“” van egy másik oldala is, állandóan zavarja, ha a barátaimmal beszélgetek. Akkor is rám szólt és nagyon megsértődött, mikor egy bikinis képet kiraktam facebook sztoriba, vagy mikor szerinte túl rövid volt a nadrágom.””


És ezeket te írtad.. kicsit gondolkozz, mennyire nem lehet maradi””. Esetleg titkolja ideiglenesen...

2022. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2022. febr. 3. 20:22
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

A törökök ilyenek. Örülj, hogy nem egy kis faluból származik az ország középső részéből, mert akkor a férfi családtagokkal is tilos lenne együtt étkezned :D az meg, hogy kendő nélkül kimenjél az utcára, netán sporteseményre, hát őőőő.


Az udvarlód isztambuli "modern" török, ami annyit tesz, hogy eljárhatsz dolgozni, de a fő melód házon belül lesz. Utcára egyszerű, nem kihívó ruhákat kell hordanod, házon belül meg kiöltözhetsz úgy, ahogy akarsz, a lényeg hogy csak ő láthatja.


Egyes modern isztambuli törökök a mai napig úgy étekznek, hogy a nők nem ehetnek együtt a férfiakkal. Ha vendég van a háznál, addig a konyhában készítik az ételeket, be se mehetnek közéjük.


Bizti élveznéd.

2022. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
62%

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️ KÉRDEZŐ 〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

✅ "Elején megbeszéltük, hogy nem térítjük egymást és tiszteljük egymás hitét. Ő segít karácsonyi fát díszíteni, én meg böjt idején főzök neki este."

✅ "megbeszéltük, hogy azt hordok, amit akarok. Tehát ő semmiféle kendőt vagy bő ruhát nem vár el tőlem. "

❌ Nah és ha lányod születik ? Nah akkor mi lesz ? Az egyességed csak te rád vonatkozik, a lány már az ő lánya... Vallás / öltözködés / nevelés tekintetben - szted nem lesznek ott problémák ? :/

2022. febr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

20# vagyok


Ne a 2 diplomáját nézd. Erdogán a török miniszterelnöknek a felesége kendőben jár, nagyon konzervatívak.


Vannak keleti férfiak akik modernek mutatják magukat és még úgy is viselkednek, de a fekeségnek akkor sem lehet azt csinálni amit akar. Mindenben lesz beleszólása. Vannak nő ismerőseim, kendősek, közben a férjük 5x imádkozik és szeretőt tart. Na ezt érted?

Még valami, sohasem mutatják kifele hogyan élnek, minden a családban marad. Pont olyan, mint amikor bort iszik és vizet prédikál, ez nagyon jellemző rájuk, bosszúállóak és még az is, hogy udvarlási szakaszban a csillagokat is lehozzák. Aztán, ha már a felesége leszel, lehet 180 fokos fordulat. Attól függ milyen mintát hoz otthonról.

Én azt mondanám ismerd meg a családját, és addig ne lépjetek nagyobbat, de mivel nagyon képmutatóak, ezért nem hiszem, hogy 1-2 hét alatt kiderülne sok minden róluk, de legalább kapnál egy kis izelítőt belőlük. Lehet most mindent megígér, de problémák esetén semmit sem fog betartani.

2022. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
*modernnek
2022. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
Sok hozzászólás tényleg építő volt számomra. Elgondolkozom azon amit írtatok és hagyok magamnak időt. Mert egyenlőre az ész és a szív harcol.
2022. febr. 3. 20:49
 28/61 anonim ***** válasza:
0%

✅ Annyi még, hogy ha valami nem tetszik amit mond :

✅ Akkor válaszul mond azt neki, hogy : ÁNLÁMJORUM ( Anlamıyorum )

✅ Annyit jelent, hogy "nem értem" (nem szeretném érteni:)

✅ Mosolyogni fog, én dolgoztam török férfiakkal,és mindig ezt mondtam :D Tetszett nekik.

✅ A napi 5 ima, határozott vallásgyakorlás. Az anyjáról azért néznék fotókat, hord-e kendőt nyilvános helyen. A szülői értékrendek azok amelyeket örökölt. Nem erőlteti, de tudod hogy szeretné ha hordanád. Hmmm, vajon megteszed-e neki akkor mikor a felesége leszel.

2022. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
68%
❤️ Ha egy Afganisztáni lányt vennék feleségül, én férfiként azt szeretném, hogy a gyermekem az én keresztény vallásomat, európai kultúrámat örökölje, és vigye tovább.
2022. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%

Ja még valami, a siitáknal van egy olyan, hogy akár 1 napra feleségül vesz valakit, aztán elválik. Így legalizáják a félrek.rást. Akár hetente is eljátszhatják és te semmit nem tudsz csinálni, mert neki ez belefér, sőt ezt az iszlámmal fogja kimagyarázni. A családja csak legyinteni fog rá, mert "ő megteheti".


Most hiába beszélünk, a szíved hozzá húz, de 2-3 év múlva sírni fogsz. Most még csak megsértődik a bikinis kép miatt, mert még nem vagy a felesége, de később nem fogja tolerálni, sem a fiúbarátaidat. És jól írta az egyik válaszoló, ha lenne közös gyereketek, főleg lány, a "tulajdona" lenne.


Amiket felsoroltam, az ismerőseim életéből vannak. Kedves, aranyos, mindenki álltal kedvelt emberek, de a falakon belül más van, mint amit kifele mutatnak.

2022. febr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!