Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire más a török...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire más a török mentalitás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam majd 10 évvel idősebb török férfival. Mondhatjuk, hogy halálosan egymásba szerettünk. Mindig mikor találkoztunk igazi úriember volt. Nem hagyta, hogy fizessek sehol, még a cipőmet is ő akarta levenni, ajándékokkal halmozott el, minden reggel romantikus üzeneteket ír nekem, házasságot, gyereket akar.

Viszont van egy másik oldala is, állandóan zavarja, ha a barátaimmal beszélgetek. Akkor is rám szólt és nagyon megsértődött, mikor egy bikinis képet kiraktam facebook sztoriba, vagy mikor szerinte túl rövid volt a nadrágom.

Azt érzem, hogy hiába kedves és érzékeny, teljesen korlátozni akar. Emiatt kavarognak bennem az érzések, hogy köteleződjek-e el mellette, vagy hagyjam a francba.

Mit kellene tennem?


2022. febr. 3. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
93%
Mi lesz, ha összeházasodtok, gyerekeitek lesznek és elváltok? El fogja vinni Törökországba a gyerekeket akkor is, ha a bíróság neked ítéli őket. Nem ismered Mehmet Karcsi történetét? Ez a férfi más kultúrából jött, soha nem lesz olyan, mint egy magyar férfi. Kár volt feltenni a kérdésed, mert hiába a sok jó érv, nem "arctalan" idegenekre fogsz hallgatni, hanem a tomboló hormonjaid fognak vezetni. És pórul fogsz járni. :(
2022. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
36%

Te is korlátozni akarod őt, csak te kásik dimenzióban teszed ugyanezt...


Legyetek szabadok. Éljetek. Szeressétek egymást.

2022. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
25%

#31.... A török manusnak legalább vannak elvei és hűek hozzá.

- És mint láthatod, tud GENTLEMAN módjára udvarolni.

- Leveszi a lábairól a hölgyeket ;)

- Úgy hogy okkal vetődik fel a kérdés, hogy miért versenyképesebb egy TÖRÖK udvarló !

- Vannak még értékei amik fontosak számára, és ahhoz tartja magát.

- Tudja, hogy a FÉRFI-ként hogy kell bánni a hölgyekkel.

- Ellentétben az általad említett "magyar" pasikkal ...

2022. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
76%
#29: És kit érdekel, hogy mit szeretnél? Férfiként? És? Attól nem vagy sem több, sem előrébb való.
2022. febr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
20%

❤️ #34.) Látszik nem érted, mert ***** vagy...

Ez azt jelenti, hogy a TÖRÖK férfi akiről szó van !

Ő is esélyes , hogy így fog gondolkozni !

A FÉRFIAK szeretnék, hogy a gyermekük az "APA" értékrendjük alapján nevelődjenek/nőjenek fel.

A gyermek/nő nem véletlenül a FÉRFI család nevet fogja felvenni !

FÉRFI = CSALÁDFŐ = a domináns értékrend - az utód az APA értékrendjét követi, nem az azzal ellentétes ANYÁÉT...

2022. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
20%
❤️ #34.) KI beszél "magamról", a török férfi-ról van szó - róla beszélek. Csak példának hoztam fel egy (ugyanúgy gondolkodó) másik férfi gondolatait.
2022. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
91%
Ez pedig eléggé úgy hangzik, mint egy tipikus bántalmazó kapcsolat kezdete (szerelemmel bombáz, körbeudvarol, hamar túl nagy ígéretek, le akar kötelezni maga mellett, elkezdett féltékenykedni nagyon stb.)
2022. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
12%

Ha csak a mini szoknya a probléma, szerintem az még nem olyan nagy baj :/

Semelyik férfi sem szereti ha a felesége mutogatja magát.

Ha szereted légy boldog vele.

2022. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
92%

Én is csak azokkal tudok egyetérteni, akik szerint ez egy bántalmazó kapcsolat előszobája. Még valami, Kérdező: az, hogy bizonytalan vagy benne, mert egészen egyszerűen értelemmel felfoghatatlan, hogy valaki ennyire szélsőséges legyen: ez ugyanúgy a stratégia része. Mivel nagyrészt normálisan bánik veled, és ép ésszel felfoghatatlan, amikor bántalmazó magatartást tanúsít (és mivel van benned egy nagy adag hormonlöket), szépen lassan elkezded meggyőzni magad, hogy de hát nem is úgy gondolta, lehet, hogy tényleg az én hibám volt, lehet, hogy rossz napja volt, és ezért kicsit ingerlékenyebb, meg hát különben is, emberek vagyunk, mindannyian hibázunk, és mondunk olyan dolgokat, amit nem kéne, hát van ilyen, na. Én is beleestem anno abba a hibába, hogy így elkezdtem mentegetni valakit, mert egyszerűen *nem lehetséges*, hogy egy olyan ember, mint ő, szántszándékkal ártson nekem... Ha kiszállok annál az első figyelmeztető jelnél, 3 év lelki terrorral lennék most kevesebb, és nagyon sok terápiára költött pénzzel lennék gazdagabb.


Ja, és ha megérzi, hogy ott akarod hagyni, akkor veti be a legkedvesebb formáját, hogy meggyőzzön arról, hogy mégiscsak jó ember... Ez is a stratégia része. Nem szabad neki bedőlni.

2022. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran kérdezik itt ebben a kategóriában, hogy mi az oka annak, hogy egy nő tűri a bántalmazást, és nem lép le a ferfitől. Na hát ez az oka, és a többiek már előttem szépen összefoglalták, főleg a hármas.

Ez amit most mutat, ez nem az valódi énje, ez egy álca. És ha összeköltöztök, valószínüleg még pár hónapig megjátsza magát, mielőtt lehull a lepel. Te meg továbbra is keresni fogod a "valódi énjét", azt akit legelőször ismertél meg, akibe beleszerettél. Azt hiszed, hogy megváltozott, holott mindig is ilyen volt, csak rejtegette előtted. És mire ráébredsz, már nem lesznek melletted se a barátaid, se a családtagjaid, mert mindegyiket szépen leépítette, és pénzügyileg is teljesen kiszolgáltatva leszel neki.

De ez nem csak az arab származású férfiakra jellemző.

Jegyezze meg mindenki! Arra a kérdésre, hogy "milyen tulajdonságok vonzanak egy férfiban/nőben", soha nem szabad válaszolni! Ezzel puskalapot adsz egy nárcisztikus személynek, és biztos lehetsz benne, hogy minden egyes pontot kipipál a listádon, csak hogy elnyerhesse a bizalmadat.

2022. febr. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!