Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire más a török...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire más a török mentalitás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam majd 10 évvel idősebb török férfival. Mondhatjuk, hogy halálosan egymásba szerettünk. Mindig mikor találkoztunk igazi úriember volt. Nem hagyta, hogy fizessek sehol, még a cipőmet is ő akarta levenni, ajándékokkal halmozott el, minden reggel romantikus üzeneteket ír nekem, házasságot, gyereket akar.

Viszont van egy másik oldala is, állandóan zavarja, ha a barátaimmal beszélgetek. Akkor is rám szólt és nagyon megsértődött, mikor egy bikinis képet kiraktam facebook sztoriba, vagy mikor szerinte túl rövid volt a nadrágom.

Azt érzem, hogy hiába kedves és érzékeny, teljesen korlátozni akar. Emiatt kavarognak bennem az érzések, hogy köteleződjek-e el mellette, vagy hagyjam a francba.

Mit kellene tennem?


2022. febr. 3. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
96%

"Viszont van egy másik oldala is, állandóan zavarja, ha a barátaimmal beszélgetek. Akkor is rám szólt és nagyon megsértődött, mikor egy bikinis képet kiraktam facebook sztoriba, vagy mikor szerinte túl rövid volt a nadrágom."


ÉBREDJ MÁR FEL, EZ MÉG CSAK A KEZDET!!! MENEKÜLJ!!!!

2022. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Igen, első 2 randin még a keze is remegett, és láttam, hogy nagyon izgult, hogy minden jól alakuljon. Nagyon békés és jó lelkű teremtés, ezért furcsák néha a kirohanásai. De 8-as és 10-es. Fején találtátok a szöget, erre nem is gondoltam..
2022. febr. 3. 19:45
 13/61 anonim ***** válasza:
84%

Török. Ennyi.

Nem biztos, hogy agresszív, mint ahogy a magyar férfi se biztos, hogy az, pedig ugyanez a sztereotípia ugyanúgy elterjedt róluk külföldön.

Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Már most húzd meg a határokat, hogy ez itt Európa, itt a nő beleszól, hogy kivel van. A korlátozás és a bántalmazás azonnali szakítóok. Kirakhatsz bugyis képet is, és ha nem tetszik, arra az ajtó. Lehet keresni olyat, aki hagyja.


Amúgy van török ismerősöm, mondhatni barátom. 35 éve él Németországban. Igen, ő a családfő, ő dönt, az úr a háznál. A felesége dolgozik, csinálja a házimunkát, neveli a gyerekeket. Nevelte, mert már felnőttek.

A két fiú és a férj szerintem gondolkodás nélkül verné le azt, aki kezet emel az Anyura.

A férje a tenyerén hordozza. Mai napig udvarol neki. Semmi gondja. Csinálja a kertjét, a hobbiját, a házimunkát. Látszik rajta, hogy megkímélte az élet, 20 évet letagadhat.

Nem verekszenek, nem ordítoznak.

Szerintem sokan cserélnének a feleséggel.


Nagyon nem mindegy, hogy milyen környezetben nőtt fel, és mióta és hol él!

2022. febr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. A legyes szóviccen meg jót nevettem 😅
2022. febr. 3. 19:48
 15/61 anonim ***** válasza:
23%

✅ A törökök nagy többsége muszlim, annak is a szunnita és hanafita ágát képviselik.

✅ Nem kötelezik a nőket arc takarásra kendővel, de a TEST takarására igen ! Az nagyon szúrja a szemüket, ez náluk K-betűsen fontos, mert ők nem EURÓPAI nézeteket vallanak, hanem enyhe közel-keletit.

❌ Nem kötelezik a nőket arc takarásra kendővel, de aki mélyen vallásos, az igen.

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

🚫 Szóval a TEST TAKARÁSA , a TÖRÖKÖKNÉL az alapkövetelmény.

2022. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
12%
te vagy az a nő, aki "nyelvet tanulni" beszélget török férfiakkal a párja mellett? XD
2022. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez a családközpontúság ami megtetszett benne. Szeretem a klasszikus szerepeket, mert ott érzem magam igazán nőnek.

Igen, ő hithű muszlim(napi 5x ima), de siíta és megbeszéltük, hogy azt hordok, amit akarok. Tehát ő semmiféle kendőt vagy bő ruhát nem vár el tőlem. Csak az a kitétele, hogyha egyedül megyek valahova, akkor ne hordjak mini ruhát. Isztambuli és 2 diplomás.. szóval annyira nem maradi a gondolkodása. Elején megbeszéltük, hogy nem térítjük egymást és tiszteljük egymás hitét. Ő segít karácsonyi fát díszíteni, én meg böjt idején főzök neki este. Ezzel nincs is gond.

Valószínüleg ez a kettősség az, amire ti is céloztatok.. szimplán csak török és vadabb egy kicsit.

2022. febr. 3. 20:02
 18/61 A kérdező kommentje:

16-os

??

2022. febr. 3. 20:02
 19/61 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy kamu kérdés? Komolyan van 2022-ben olyan nő, aki nem tudja, hogy ezek a muzulmán, török, arab, fene tudja milyen tevehajcsár kecskemetoo népek ilyenek?


Ott a nő királynő, ha tudja, hogy hol a helye! Ha nem, előkerül a nevelő pofon, meg a [link]

2022. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
96%
Házasság után te fogod levenni az ő cipőjét, mert van olyan akinek még erre is igébye van. Addig szól ez a színjáték, amíg el nem vesz feleségül. Amúgy nem kell nőverőnek lennie, de 98%-a a keleti kultúrából jövőknek nem fogja tolerálni sem a bikinis képeidet, sem a fiú barátokat. Lehet most még szerelmes beléd, és "megenged" ezt-azt, de ha már most is szól bizonyos dolgokért akkor ő konzervatív, csak nem ezt közvetíti feléd, de később garantálom, hogy bajok lesznek. Ezt úgy mondom, hogy ismerem közelről ezt a kultúrát.
2022. febr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!