Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 100. első randi. Fáraszt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100. első randi. Fáraszt az, hogy gyakorta "csábítgatni kell" a párom. Ez azt jelenti, nem passzolunk, vége?

Figyelt kérdés

Első randikon ugye boldog voltam, izgatott, fecsegtem, vicceltem, szépen ki voltam sminkelve, jól szorakoztunk etc.


Most kezd összeállni a kép, hogy valoszinű ezzel fogtam meg, ezt szereti bennem:(


Csak épp nem mindig vagyok sminkelve, gyakran befeszülök stresszelek, igazábol a sima ilyen rossz hétkoznapokban is, mindig mellettem van, jól bír, hatalmas a tűrőképessége is, elfogad gyengén megtörten is, kitart ha ideges vagyok is. Milyen szépen hangzik :D


Na szoval a problémám, hogy viszont ugy nez ki, az az első napi énem kell folyamat, gyakorta elvisz ugyanugy (mintha randiznánk) "direkt itat is", persze ujra es ujra előbújik belőlem az az igazi oldott boldog vidám "csicsergő" nő, de mindezt megelőzve nekem gyakorta semmi kedvem(vagy energiám) menni, elindulni, felöltözni, sminkelni..nincs erre igényem valahogy.


Azt a folyamatos érzelmileg "készenléti" állapotot, amikor első randira készülsz, kell elképzelni csak épp kapcsolatban, azaz saját magad kell felvillanyozni hogy meglegyen benned ugyanaz a pezsgés, adrenalin es el akarj indulni otthonrol hulla fáradtan egyáltalán. Ami első randikon teljesen természetes is, meg a szerelmes ködben, de nekem valahogy kapcsolatban már nem az. Nyugodtabb is vagyok, azaz nem "pörgök", nem izgulok, plusz ujdonság sincs nekem benne illetve nem tudom hova lehetne fokozni. De nem is érdekel.



RÖVIDEN:


Kezdem magam ugy érezni mintha nekem folyamat "konzumálnom" kellene egy pasinak, aki a barátom.(mintha szórakoztatnom kellene őt) Alanyi jogon, mert a barátom.

Felvillanyozni szexre nagyon (pontosan mint ahogy az újdonság varázsa hat), vonzani elcsábítani hogy ujra es ujra láthassa azt, akit bennem megszeretett. Mert igényli.


Komolyan semmi bajom nem lenne ha ez belőlem belülről jönne..

De gyakorta megesik hogy el sem indulok hanem inkabb bealszom. Ilyenkor kedvesen inkább elalszik velem.azaz nem erőlteti.


De mégis folyamatosan ezt kéri tőlem. "Igyál inkább", "ha nincs kedved nem kell mennünk"= ő szeretné es csak miattam vagyunk megint itthon.., ő menne ide oda neki lenne kedve, remeli nekem is, stb.


Elfáradtam a "100.első randiba"

Nem akarok " konzumálni".

Néha néha oke de az, hogy ez lenne a kapcsolatunk alapja az nagyon nem oké..



#első randi századjára
2022. febr. 19. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
83%
?????
2022. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
77%

Esküszöm, sajnálom a pasidat... De amúgy mégis mire vágynál? Semmit nem csinálni? Soha nem sminkelni, nem elmenni egy étterembe iszogatni, otthon lenni nonstop? Ha te otthon akarsz állandóan lenni, akkor ez a pasi nem a te embered. Keress valakit, aki ilyen, de lehetőleg ugyanezt az oldalat mutasd neki, hogy tudja, mire számíthat.


És igenis, egy kapcsolatot frissen kell tartani, néha csábítani a másikat, elmenni ide-oda, új és új helyzetben megismerni a másikat. Különben belerohad a szürke hétköznapokba. Nyilván ez minden embernek és minden kapcsolatban mást jelent, valaki ezt otthon, négy fal között egy az egyben teljesíthető, másoknak ki kell mozdulni, randizni, stb. De valamit igenis kell.

2022. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
88%
Ezért mondom mindig, hogy soha nem szabad plusz dolgokat csinálni a randi időszakban, csak olyat, amit amúgy is csinálnál.
2022. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

10 ogénye a páromnak. Néha kihagyom simán elalszik velem. De az igény az adott. Ugy érzem lassan hogy a kapcsolat feltétele kulonben kidob. Azaz közvetve még zsarolva is érzem magam lassan, ha nem szórakoztatom.plusz ugye egy kapcsolatba beletartoznak azok a dolgok h figyeljunk a párunk igényeire. Azaz elmegyek vele ma is.


12. Nem az a bajom h elmegyunk valahova. Hanem hogy en vagyok a szórakoztatóipar. Nem moziba megyunk. En magam vagyok a mozi!


13 az első randin mindenki tele van pluszokkal. Izgulsz pörögsz tele vagy adrenalinnal szerelmes vagy vibrál körülötted a levegő esrtleg nedvesedsz vonzol. Nem tudatos trükközés meg praktika amirol szo van. Hanem ami belulrol jön első randin teljes termeszetességel.

2022. febr. 19. 20:21
 15/70 A kérdező kommentje:
Es amit a konzumlányok csinálnak tudatosan pénzért.
2022. febr. 19. 20:23
 16/70 A kérdező kommentje:

Magyarán ez a valósagban munka. Külön iparág. Es pénzért. Ez egyfajta mentális készültség, fokozottabb energiakiadás. Ami elso randin magátol jön. De amugy nem könnyű előcsalni lásd a sok megcsalásokat is az uj varázsát keresve kapcsolatokban. Azaz tenyleg arrol van szo hogy különben vége azaz kényszer hatására kell megtenni.


Remélem érthető.

2022. febr. 19. 20:28
 17/70 A kérdező kommentje:

Azaz elkapálhatom a kapcsolatomat magyarán. De vágjak hozzá jópofát es szórakoztassam.


Remény van, vagy nincs a megmentésre?

2022. febr. 19. 20:30
 18/70 anonim ***** válasza:
100%
Első randin nem vagyok se szerelmes, se "kanos". Ideges vagyok, izzadós, kényelmetlenül érzem magam egy idegennel.
2022. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 A kérdező kommentje:
Első randim nekem nem vadidegennel volt hogy ne éreznénk semmit.
2022. febr. 19. 20:42
 20/70 A kérdező kommentje:

Az nem is randi szerintem ami csak ismerkedes miatti találkozas es nem vágyból ered, nem az miatt mert Vele akarsz lenni, és Őt akarod, es ezért elhívod/igent mondasz hanem hogy bemutatkozz kvázi. Az nekem nem randi.


A randi az amikor elhív az, aki neked tetszik, akire vágysz, mert te tetszel neki, es vagy ismered is, szerelmes is vagy, és ő is érzi es ő is akar téged és látni akar halani akar veled akar lenni te pedig vele.

2022. febr. 19. 20:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!