Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 100. első randi. Fáraszt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100. első randi. Fáraszt az, hogy gyakorta "csábítgatni kell" a párom. Ez azt jelenti, nem passzolunk, vége?

Figyelt kérdés

Első randikon ugye boldog voltam, izgatott, fecsegtem, vicceltem, szépen ki voltam sminkelve, jól szorakoztunk etc.


Most kezd összeállni a kép, hogy valoszinű ezzel fogtam meg, ezt szereti bennem:(


Csak épp nem mindig vagyok sminkelve, gyakran befeszülök stresszelek, igazábol a sima ilyen rossz hétkoznapokban is, mindig mellettem van, jól bír, hatalmas a tűrőképessége is, elfogad gyengén megtörten is, kitart ha ideges vagyok is. Milyen szépen hangzik :D


Na szoval a problémám, hogy viszont ugy nez ki, az az első napi énem kell folyamat, gyakorta elvisz ugyanugy (mintha randiznánk) "direkt itat is", persze ujra es ujra előbújik belőlem az az igazi oldott boldog vidám "csicsergő" nő, de mindezt megelőzve nekem gyakorta semmi kedvem(vagy energiám) menni, elindulni, felöltözni, sminkelni..nincs erre igényem valahogy.


Azt a folyamatos érzelmileg "készenléti" állapotot, amikor első randira készülsz, kell elképzelni csak épp kapcsolatban, azaz saját magad kell felvillanyozni hogy meglegyen benned ugyanaz a pezsgés, adrenalin es el akarj indulni otthonrol hulla fáradtan egyáltalán. Ami első randikon teljesen természetes is, meg a szerelmes ködben, de nekem valahogy kapcsolatban már nem az. Nyugodtabb is vagyok, azaz nem "pörgök", nem izgulok, plusz ujdonság sincs nekem benne illetve nem tudom hova lehetne fokozni. De nem is érdekel.



RÖVIDEN:


Kezdem magam ugy érezni mintha nekem folyamat "konzumálnom" kellene egy pasinak, aki a barátom.(mintha szórakoztatnom kellene őt) Alanyi jogon, mert a barátom.

Felvillanyozni szexre nagyon (pontosan mint ahogy az újdonság varázsa hat), vonzani elcsábítani hogy ujra es ujra láthassa azt, akit bennem megszeretett. Mert igényli.


Komolyan semmi bajom nem lenne ha ez belőlem belülről jönne..

De gyakorta megesik hogy el sem indulok hanem inkabb bealszom. Ilyenkor kedvesen inkább elalszik velem.azaz nem erőlteti.


De mégis folyamatosan ezt kéri tőlem. "Igyál inkább", "ha nincs kedved nem kell mennünk"= ő szeretné es csak miattam vagyunk megint itthon.., ő menne ide oda neki lenne kedve, remeli nekem is, stb.


Elfáradtam a "100.első randiba"

Nem akarok " konzumálni".

Néha néha oke de az, hogy ez lenne a kapcsolatunk alapja az nagyon nem oké..



#első randi századjára
2022. febr. 19. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 A kérdező kommentje:

Erre alapozni kapcsolatot? Ill a kerdés hogy a párom erre alapozna a kapcsolatunkat?

Akkor helyből tenyleg pokerfejjel kellett volna indítanom tenyleg es nem szerelmesen repkedve.


Nekem az kell aki nem az uj varázstt lángolást hajkurassza elete végéig.


Magyarán valszeg keresztet lehet erre vetni tenyleg

2022. febr. 19. 21:43
 42/70 A kérdező kommentje:
Nagyon is komoly. Sőt. Ilyenekre hazasságok is mennek rá.
2022. febr. 19. 21:44
 43/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig az összes választ, így lehet, hogy valaki írt már hasonlót. De szerintem is folyamatosan kell tenni egy kapcsolatért és ha tényleg szereted a másikat, akkor ez nem teher és ideális esetben kölcsönös is. Persze vannak ilyen nyugis, lazulás napok, amikor smink nélkül, kócosan, macinaciban otthon bekuckózva közösen filmezik az ember a párjával. De ha az egyik fél inkább kimozdulna, a másik pedig erre egyáltalán nem vevő, akkor nem passzolnak hosszútávon és csak elélnek egymás mellett, mert valamelyikük megalkuszik, hogy béke legyen és "működjön" a kapcsolat viták nélkül. Kompromisszumokat kell kötni, de a legjobb, ha ezek az igények alapból hasonlóak mindkét fél részéről.

Pont egy ilyen ellustult kapcsolatot zártam le. Mellette semmi kedvem nem volt kimozdulni, viszont egy idő után kezdett felőrölni, hogy egyszerűen semmi nem történik velünk. A kezdeti (kb. első pár romantikusabb) találkozók tartották bennem a lelket, és a remény, hogy egyszer talán újra éled a tűz. De nem így lett, aztán a parázs is kialudt.

2022. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 A kérdező kommentje:

43 köszi értem


De nem a kimozdulassal van bajom


Hanem azzal, hogy ez neki szórakoztató csak, hogy rajtam mozizik.

Nem olyan programokra megyünk ahol en is "szórakoznék" hanem ahol én szorakoztatom a másikat.

2022. febr. 19. 22:51
 45/70 A kérdező kommentje:

Példa ha a nőknek pl a fehérneműs bájolgás szórakoztato lenne, vagy magukért tennék, akkkor otthon pizsiben, mamuszban, menstruálva, munkában, buszmegállóban, lázas betegen is talpig "diszben"lennének(nyitott ékszeres tangabugyiban fűzőben meg combfixben) a ruha alatt folyton.


Érted?

Ez a pasik szórakoztatása csak. Es nincsenek a nők állandóan a fentiekben.

És nem szeretek állandóan rendszerrel szórakoztatni de nem is azért mert csak hanem egyenesen azért, hogy különben ne hagyjon el? Azaz "kenyszerből"?

2022. febr. 19. 22:55
 46/70 A kérdező kommentje:

Mimt ahogy te is elhagytad a párod?


Ezért? "Zsarolasbol"


Vissza kell az olyat tartani, meg erőlködni olyan férfinak meg nyújtani ezeket a dolgokat, aki különben elhagy?

2022. febr. 19. 22:57
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell találni az arany középutat. Kompromisszumokat kell kötni, le kell kommunikálni, hogy kinek mi a problémája és közösen megoldást találni rá.

Nálunk ez a rész nem működött, emiatt lett vége lényegében.

Ha neked fontos és szereted, akkor beszéljétek egymással őszintén. Hátha menthető a dolog.

2022. febr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
23%

Olyan párt keress, aki akkor is szeret, ha felb.szva hazaérsz a melóból és elmeséled hányan vágtak eléd az autópályán, vagy ha vasárnap reggel nyúzott arccal vizet hozol a konyhából.

Ha kirakat életet élsz meg fog betegteni, boldogtalan leszel.

Vagy leülsz vele beszélgetni magadról, vagy egyszerűen "visszaváltozol" és meglátod hogyan reagál.

2022. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
95%

Most lehet, hogy én nem értem csak, de nem csak a te fejeden létezik az "elvárás"?


Ha jól értem, akkor, ha nincs kedved menni, nem mentek. Ha van, akkor mentek.


Akkor is szeret, ha kócos vagy és nincs rajtad smink. Nem reagál rosszul, hogyha nem mentek, rádhagyja a döntést, hogy neked van-e hozzá kedved.


Mi történik, ha pl. nem sminkelsz randi előtt és nem iszol? Ez zavarja a párodat úgy, hogy meg is jegyzi? Vagy lehet, hogy csak udvarias/kedves próbál lenni, amikor itat?


Nekem leírás alapján annyi a probléma a kapcsolattal, hogy nem mondod meg, hogy neked kicsit sok a program/rosszul érzed magad, ha nem mindent úgy csinálsz, mint ahogy ő szeretné, és ez annyira fusztrál, hogy nem tudod elviselni.

2022. febr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó vagyok, légszí írd le azt egy kicsit részletesebben, hogy mi történik köztetek kommunikációs szinten, mert ez az egész mese úgy néz ki, mintha a fejedben történne. A párod reakciói meg romantikus filmbe illően tökéletesek.


Ha tényleg ennyi történik, akkor érdemes lenne pszichológushoz menned, ha meg a srác azon kívül, hogy "Én szívesen megyek, de ha neked nincs kedved, akkor inkább maradjunk", mond valamit, akkor légyszí ezt is írd le.

2022. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!