Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 100. első randi. Fáraszt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100. első randi. Fáraszt az, hogy gyakorta "csábítgatni kell" a párom. Ez azt jelenti, nem passzolunk, vége?

Figyelt kérdés

Első randikon ugye boldog voltam, izgatott, fecsegtem, vicceltem, szépen ki voltam sminkelve, jól szorakoztunk etc.


Most kezd összeállni a kép, hogy valoszinű ezzel fogtam meg, ezt szereti bennem:(


Csak épp nem mindig vagyok sminkelve, gyakran befeszülök stresszelek, igazábol a sima ilyen rossz hétkoznapokban is, mindig mellettem van, jól bír, hatalmas a tűrőképessége is, elfogad gyengén megtörten is, kitart ha ideges vagyok is. Milyen szépen hangzik :D


Na szoval a problémám, hogy viszont ugy nez ki, az az első napi énem kell folyamat, gyakorta elvisz ugyanugy (mintha randiznánk) "direkt itat is", persze ujra es ujra előbújik belőlem az az igazi oldott boldog vidám "csicsergő" nő, de mindezt megelőzve nekem gyakorta semmi kedvem(vagy energiám) menni, elindulni, felöltözni, sminkelni..nincs erre igényem valahogy.


Azt a folyamatos érzelmileg "készenléti" állapotot, amikor első randira készülsz, kell elképzelni csak épp kapcsolatban, azaz saját magad kell felvillanyozni hogy meglegyen benned ugyanaz a pezsgés, adrenalin es el akarj indulni otthonrol hulla fáradtan egyáltalán. Ami első randikon teljesen természetes is, meg a szerelmes ködben, de nekem valahogy kapcsolatban már nem az. Nyugodtabb is vagyok, azaz nem "pörgök", nem izgulok, plusz ujdonság sincs nekem benne illetve nem tudom hova lehetne fokozni. De nem is érdekel.



RÖVIDEN:


Kezdem magam ugy érezni mintha nekem folyamat "konzumálnom" kellene egy pasinak, aki a barátom.(mintha szórakoztatnom kellene őt) Alanyi jogon, mert a barátom.

Felvillanyozni szexre nagyon (pontosan mint ahogy az újdonság varázsa hat), vonzani elcsábítani hogy ujra es ujra láthassa azt, akit bennem megszeretett. Mert igényli.


Komolyan semmi bajom nem lenne ha ez belőlem belülről jönne..

De gyakorta megesik hogy el sem indulok hanem inkabb bealszom. Ilyenkor kedvesen inkább elalszik velem.azaz nem erőlteti.


De mégis folyamatosan ezt kéri tőlem. "Igyál inkább", "ha nincs kedved nem kell mennünk"= ő szeretné es csak miattam vagyunk megint itthon.., ő menne ide oda neki lenne kedve, remeli nekem is, stb.


Elfáradtam a "100.első randiba"

Nem akarok " konzumálni".

Néha néha oke de az, hogy ez lenne a kapcsolatunk alapja az nagyon nem oké..



#első randi századjára
2022. febr. 19. 19:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
94%
nekem ez után kell egy üveg vodka. valaki?
2022. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
89%

50-es

"Lemondtam a mai napot, (ujabban komolyan már félve!), erre azt mondta, sebaj szívem mindenhogy imádok veled lenni



Birkatürelme az van. Erről mindig bizonyságot ad"

2022. febr. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:

#52 Olvastam. De miért félve mondja le? A srác reakciója nem indokolja.


Mi hangzik el, ami miatt azt gondolja, hogy a srác szakítani fog, ha nem megy el vele iszogatni?

2022. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 A kérdező kommentje:

Nem a jelennel van a baj. Mert még én hozom neki a "formát"

De teszem azt 5 év mulva 2 gyerekkel meg ráhajt valamelyik másik :"vibrálo" nőre, mert de rég érezte az ujvarázst, vagy?


Nem lehet erre alapozni kapcsolatot hogy egy nő állandóan olyan legyen mint első nap a ködfelhőben.


Egy szerelem nem a kezdeti lángolásbol áll örökké. És ha neki már most ez hiányzik mi lesz később?

2022. febr. 20. 09:55
 55/70 A kérdező kommentje:

Úgy járunk majd mint azok a tipikus házasságok ahol a pasi teljes ártatlannak hozza ki magát hogy nem tehet rola de asszony meg 3 gyerek mellett belécsap a szerelem meg ködfelhő?



A szerelembe vibrálásba szerelmes vagy belém??

2022. febr. 20. 09:56
 56/70 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond, amiből erre következtetsz, hogyha nem jársz vele randizni, akkor ez fog történni?
2022. febr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 A kérdező kommentje:

Eleve az igényszintje feltételezi ezt önmagában.

Neki "lángolásra" van igénye, az első randik adta izgalomra adrenalinra csábításra.

2022. febr. 20. 10:39
 58/70 A kérdező kommentje:
Amikor egy nő pezseg.
2022. febr. 20. 10:39
 59/70 A kérdező kommentje:

Ha túldrámázom: mintha r.bancokra lenne szüksége magyarán. Ez mellett persze aki hű monogám is. Mert birtokló is.

Es de izgi féltekenykedni egy vonzó nőre. Meg de izgi megszerezni.

2022. febr. 20. 10:46
 60/70 A kérdező kommentje:
Megszerezni a nőt, újra és újra, akivel együtt jár..
2022. febr. 20. 10:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!