Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfelelési kényszer miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelési kényszer miatt már annak örülök ha nincs nálam a párom. Hogyan javitsak magamon?

Figyelt kérdés

Ha egyutt vagyunk (amikor csak tud állandoan nálam van), soha nem merek pihizni (amikor tehetném),vagy netezni vagy ilyenek, mert ledegradál netfűggonek meg lustának, igy mellette állandoan sürgök forgok a konyhában takaritok tornázom vagy ügyintézek, karrieren agyalok, pályázok fentebb stb, meg ugy teszek mint aki "él".


Ha csak lepiheneknmeg szexet akarna, tehát akkor is "pattognom kell" (őt " szolgálni")más az ha en is akarom, de az ritka.


Egy nagytakaritás után pl a hátam kozepére se kívánom. Vagy munka után ejszaka alvás helyett sem, utálom hogy hajnal 1-2-től aludhatok csak. De ez a része most nem is erdekel.



Hanem ott tartok az egesszel mintha elrontaná az egész életem. Ugyanis ha végre nincs nálam, a sok elnyomás miatt csak azt érzem hogy végre netezhetek pihenhetek nem kell csinalnom SEMMIT végre.

És ez belehajszol egy nezfüggésbe mert már munkahelyen is inkabb netezem mert akkor van csak ÉNidőm a barátomtol, mert csak akkor nincs velem joformán, ha dolgozom.


Ezért nemhogy karriert nem építek de egyenesen ki is rugatom magam lassan, de még ennek örülök is titokban, hogy akkor lesz szabadidőm VÉGRE, mig ő dolgozik.



Nem mondhatok neki olyat hogy a nyakamon van, megfulladok, mert mások ráadásul még együtt is élnek, EZ lenne a normális. Azaz elvileg en vagyok a nem normalis akinek már ez is sok, hogy akarok en igy osszekoltozni akkor?


Ma dolgozik es ahelyett hogy az utolso szabadnapom munka elott hatekonyan edzve, vagy strandolva vagy takarítva, vagy barátokkal telne el NETEZEK csak. Mert a barátom elott ugyis tilos alapon.



#fulladás #tiltások kapcsolatban
2022. márc. 15. 11:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
42%
Az agyamba látsz? Pont emiatt nincs kapcsolatom. Akarnék is, meg nem is, és a *nem* oldalon pont ezek vannak felsorolva. Hogy feszengek meg görcsölök folyamat, mert valaki itt van.
2022. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megmondod neki, hogy te nem így szeretnél élni, neked jólesik csak 1 órát kinézni a fejedből, netezni, mert kikapcsolódásra van szükséged. Egyébként miért mindig nálad vagytok? Gondolom nála nem csillog a lakás, és főz neked, ha ott vagy, csak tőled elvárás ez!
2022. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

De ő ugy van vele hogy pl reggelente enged a kávéval.netezni ugyan de akkor is gunyol ez miatt.

Azaz nem lehet vele megbeszélni mert kapásbol lustának netfüggőnek hord el


Ő mamahoteles. Semmi dolga otthon sem de nekem azt mondja takarit megcsinálja a szobáját néha főz is otthon nalam ia szivesen fozne stb



De valojában az a felállas hogy MINDENT en csinalok. Ami ugy nem is baj elvegre ha barátom nem lenne is megcsinálnám, csak epp lenne énidőm is.


Igy nekem zero nulla az énidőm, csak "lopva" van mig ő dolgozik, vagy mig en dolgozom. Lógok már a munkahelyemrol is.nagyon durva.


Meg szerinte nekem az kikapcsolodas ha vele en filmet nézek. Nekem nem az. Tudom hogy utána eltompultan kell szexelnem vagy kiteregtni vagy főzni. Valojában idegesit egy film hogy betompit csak es "készenkétben" nezem csak, mert tudom hogy utana pattognom kell megint.

2022. márc. 15. 12:09
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nem a megfelelő emberrel vagy együtt. Erre gondoltál már? Normális párkapcsolat nem ilyen.
2022. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

3-as Akkor számold fel a mamahotelt, amit te üzemeltetsz neki!

Ha állandóan nálad van, akkor szálljon be a házimunkába, főzésbe. A filmet meg nézze egyedül, te meg addig csinálod, ami téged érdekel.

2022. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
De miért kínlódsz egy ilyen szar kapcsolatban?
2022. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél még az egyedüllét is jobb.
2022. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Masokat feltölt egy párkapcsolat, engem leszív.


Hogyan élthetném meg én is ugy hogy engem nem fáraszt, hanem tölt az akár együtt élés?

2022. márc. 15. 13:01
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem a megfelelő emberrel vagy együtt. A normális kapcsolat nem ilyen.


Nem veled van a hiba, ez a típus egy energiavámpír.

2022. márc. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan élthetném meg én is ugy hogy engem nem fáraszt, hanem tölt az akár együtt élés?"" Mondjuk kiszállsz ebből a kapcsolatból elsőnek is,aztán elfelejted azokat az elvárásokat amiket a fejedbe ültettek, és elkezdesz újra ismerkedni.
2022. márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!