Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfelelési kényszer miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelési kényszer miatt már annak örülök ha nincs nálam a párom. Hogyan javitsak magamon?

Figyelt kérdés

Ha egyutt vagyunk (amikor csak tud állandoan nálam van), soha nem merek pihizni (amikor tehetném),vagy netezni vagy ilyenek, mert ledegradál netfűggonek meg lustának, igy mellette állandoan sürgök forgok a konyhában takaritok tornázom vagy ügyintézek, karrieren agyalok, pályázok fentebb stb, meg ugy teszek mint aki "él".


Ha csak lepiheneknmeg szexet akarna, tehát akkor is "pattognom kell" (őt " szolgálni")más az ha en is akarom, de az ritka.


Egy nagytakaritás után pl a hátam kozepére se kívánom. Vagy munka után ejszaka alvás helyett sem, utálom hogy hajnal 1-2-től aludhatok csak. De ez a része most nem is erdekel.



Hanem ott tartok az egesszel mintha elrontaná az egész életem. Ugyanis ha végre nincs nálam, a sok elnyomás miatt csak azt érzem hogy végre netezhetek pihenhetek nem kell csinalnom SEMMIT végre.

És ez belehajszol egy nezfüggésbe mert már munkahelyen is inkabb netezem mert akkor van csak ÉNidőm a barátomtol, mert csak akkor nincs velem joformán, ha dolgozom.


Ezért nemhogy karriert nem építek de egyenesen ki is rugatom magam lassan, de még ennek örülök is titokban, hogy akkor lesz szabadidőm VÉGRE, mig ő dolgozik.



Nem mondhatok neki olyat hogy a nyakamon van, megfulladok, mert mások ráadásul még együtt is élnek, EZ lenne a normális. Azaz elvileg en vagyok a nem normalis akinek már ez is sok, hogy akarok en igy osszekoltozni akkor?


Ma dolgozik es ahelyett hogy az utolso szabadnapom munka elott hatekonyan edzve, vagy strandolva vagy takarítva, vagy barátokkal telne el NETEZEK csak. Mert a barátom elott ugyis tilos alapon.



#fulladás #tiltások kapcsolatban
2022. márc. 15. 11:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Tedd ki. A saját érdekében
2022. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Neki pont az az érdeke, vmi miatt hogy velem van. Bocsi
2022. márc. 15. 21:12
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
A te érdekedben
2022. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
73%

De kit érdekel az ő érdeke ?

Istenem, tényleg nagyon buta vagy.

NEM FOG MEGVÁLTOZNI. ILYEN EMBER.

Elmondtam, hogyan javits magadon, de nem értem, minek tettel fel erre vonatkozó kérdést, ha utána cseszel megfogadni a tanácsokat.

1.Dobd ki a csavot, mert egy barom.

2. Szedd magad össze, mert kapcsolatfuggo vagy.

3. Foglalkozz önismerettel.

4. Ha KELLŐ időt voltal egyedül és EZALATT nem csak a seggeben ültél, hanem aktívan tettel is azért, hogy megismerd magad és rájöjj, mit akarsz, ki kell neked és milyen kapcsolatot szeretnél, AKKOR kezdj el ismerkedni.


Amíg nem ezt teszed, addig folyamatosan ez lesz.

Vagy csináld azt, amit most, látszik, mennyire eredményes.

2022. márc. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul választottál nagyon.

Otthon vezényeljen, anyukának a mamahotelben. Te meg élhetsz nyugton.

Nem magadon kell javítani, hogy ezt örömmel viseld el, hanem tőle kell megszabadulnod.

2022. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!