Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfelelési kényszer miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelési kényszer miatt már annak örülök ha nincs nálam a párom. Hogyan javitsak magamon?

Figyelt kérdés

Ha egyutt vagyunk (amikor csak tud állandoan nálam van), soha nem merek pihizni (amikor tehetném),vagy netezni vagy ilyenek, mert ledegradál netfűggonek meg lustának, igy mellette állandoan sürgök forgok a konyhában takaritok tornázom vagy ügyintézek, karrieren agyalok, pályázok fentebb stb, meg ugy teszek mint aki "él".


Ha csak lepiheneknmeg szexet akarna, tehát akkor is "pattognom kell" (őt " szolgálni")más az ha en is akarom, de az ritka.


Egy nagytakaritás után pl a hátam kozepére se kívánom. Vagy munka után ejszaka alvás helyett sem, utálom hogy hajnal 1-2-től aludhatok csak. De ez a része most nem is erdekel.



Hanem ott tartok az egesszel mintha elrontaná az egész életem. Ugyanis ha végre nincs nálam, a sok elnyomás miatt csak azt érzem hogy végre netezhetek pihenhetek nem kell csinalnom SEMMIT végre.

És ez belehajszol egy nezfüggésbe mert már munkahelyen is inkabb netezem mert akkor van csak ÉNidőm a barátomtol, mert csak akkor nincs velem joformán, ha dolgozom.


Ezért nemhogy karriert nem építek de egyenesen ki is rugatom magam lassan, de még ennek örülök is titokban, hogy akkor lesz szabadidőm VÉGRE, mig ő dolgozik.



Nem mondhatok neki olyat hogy a nyakamon van, megfulladok, mert mások ráadásul még együtt is élnek, EZ lenne a normális. Azaz elvileg en vagyok a nem normalis akinek már ez is sok, hogy akarok en igy osszekoltozni akkor?


Ma dolgozik es ahelyett hogy az utolso szabadnapom munka elott hatekonyan edzve, vagy strandolva vagy takarítva, vagy barátokkal telne el NETEZEK csak. Mert a barátom elott ugyis tilos alapon.



#fulladás #tiltások kapcsolatban
2022. márc. 15. 11:49
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Valojában ő irányithato alkalmazkodo jellem.

Csak en nem tudom hogyan iranyitsam az egészet, hogy nekem is jo legyen. De akármit mondok pl.menjunk el bevásárolni akkor eljon, vagy most filmezes akkor filmez velem.


Csak epp magamban nem tudok lenni pl netezni vagy akár olyanok se pl hogy furdes kozben utan a tukorbe enekelni mint egy idiota, mert semmi ilyet nem tudok mellette.

2022. márc. 15. 13:31
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban tudnál.
2022. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
En minden randi elott elmondom hogy lusta nő vagyok.igy nincs meglepi.
2022. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak arra nem reagáltál semmit, hogy mégis miért vagy vele? Semmi sem működik, egymás agyára mentek. Tudod egy normális kapcsolatban a felek boldogok együtt.
2022. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fél, hogy a pasit nem fogja megviselni a szakítás.


Az ilyen ugyanis csak biorobotnak tekinti a nőt.

2022. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Eddigi exeim ennél csak rosszabbak voltak, csak más dolgokban


Ő még viszi is a pálmát.

2022. márc. 15. 13:50
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy "javítanod" kellene magadon, inkább elgondolkodnod, hogy milyen típusú kapcsolatra van szükséged. Lehet, nem vagy az a típus, akinek ez komfortos, hogy egyszerre hosszabb időt tölt együtt a párjával, később együtt is él vele. Attól, hogy ez a megszokott, még teljesen rendben van más is...
2022. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi lenne, ha kicsit pasi nélkül élnél?


Ami nem megy, nem kell erőltetni.

2022. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
61%

Ès mi lenne, ha első menetben őszíntèn elbeszèlgetnèl vele erről? Ha elmondanád neki az èrzèseid? Ne akarj minden áron megfelelni. Alkalmazkodjon ő is hozzád.

Mond el, hogy szükséges van ènidőre, mellette sem akarsz mindig pörögni, ezt meg azt is szeretnél csinálni. Ha listának tart èrte, akkor tartson, nem mindegy? Ha szeret alkalmazkodik ő is hozzád, ha meg csak úgy szeret, hogy olyan arcod mutatod, ami nem is te vagy, amiben nem is èrte jól magad, akkor nincs is miről beszèlni. Állj egy kicsit ki magadèrt.

2022. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

De már kiálltam.megesett hogy "sztrájkolok"

Mondtam is hogy jogom van ahhoz hogy most nem mosogatok el


Megis másnap harmadnap olyanokqt mond hogy tudom hogy lusta vagy de en igy szeretlek mert elfogadlak olyannak amilyen vagy(én aki elotte folyamat mos főz takarit meg pattog es egyetlen egyszer nem)


Ez még azt is felveti bennem hogy komolyat nem is akar tolem mert ki akarna egy lustát feleségnek pl? De mivel nem akar ilyesmiket igy jo vagyok en is. Mar ezt is kezdem érezni.

2022. márc. 15. 14:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!