Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfelelési kényszer miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfelelési kényszer miatt már annak örülök ha nincs nálam a párom. Hogyan javitsak magamon?

Figyelt kérdés

Ha egyutt vagyunk (amikor csak tud állandoan nálam van), soha nem merek pihizni (amikor tehetném),vagy netezni vagy ilyenek, mert ledegradál netfűggonek meg lustának, igy mellette állandoan sürgök forgok a konyhában takaritok tornázom vagy ügyintézek, karrieren agyalok, pályázok fentebb stb, meg ugy teszek mint aki "él".


Ha csak lepiheneknmeg szexet akarna, tehát akkor is "pattognom kell" (őt " szolgálni")más az ha en is akarom, de az ritka.


Egy nagytakaritás után pl a hátam kozepére se kívánom. Vagy munka után ejszaka alvás helyett sem, utálom hogy hajnal 1-2-től aludhatok csak. De ez a része most nem is erdekel.



Hanem ott tartok az egesszel mintha elrontaná az egész életem. Ugyanis ha végre nincs nálam, a sok elnyomás miatt csak azt érzem hogy végre netezhetek pihenhetek nem kell csinalnom SEMMIT végre.

És ez belehajszol egy nezfüggésbe mert már munkahelyen is inkabb netezem mert akkor van csak ÉNidőm a barátomtol, mert csak akkor nincs velem joformán, ha dolgozom.


Ezért nemhogy karriert nem építek de egyenesen ki is rugatom magam lassan, de még ennek örülök is titokban, hogy akkor lesz szabadidőm VÉGRE, mig ő dolgozik.



Nem mondhatok neki olyat hogy a nyakamon van, megfulladok, mert mások ráadásul még együtt is élnek, EZ lenne a normális. Azaz elvileg en vagyok a nem normalis akinek már ez is sok, hogy akarok en igy osszekoltozni akkor?


Ma dolgozik es ahelyett hogy az utolso szabadnapom munka elott hatekonyan edzve, vagy strandolva vagy takarítva, vagy barátokkal telne el NETEZEK csak. Mert a barátom elott ugyis tilos alapon.



#fulladás #tiltások kapcsolatban
2022. márc. 15. 11:49
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

18 pasi nélkul hawai van.

Éltem eleget pasi nelkul.


Pasival nem tudom hogy kell ezt.

Plane ha gyerek is lenne a nyakamban


Vagy en nem vagyok képes egyutt élésre? Már magamat se ismerem.

2022. márc. 15. 14:14
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Ès ő addig mit szokott csinálni, mikor te "pörögsz"? Mièrt nem mosogat ő el?

A helyzet az, hogy aki lusta, az ő. Csak megy hozzád lopni a napot.

2022. márc. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nalam van, ő a "vendég"

Mondta már h takarit vagy fòzne szivesen, de aztán meg azt hallgatnám hogy bezzeg ő!(mert egyszer főz/ho)

2022. márc. 15. 14:38
 24/35 A kérdező kommentje:
Szoval ha csinálna vmit nekem hajbókolni kéne elotte. Meg meghálálni megköszöngetni. Neki ez nem alap hogy nálam egy szalmaszálat is keresztbe tegyen. Hanem b.zi nagy szivesség
2022. márc. 15. 14:39
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Te teszel neki szívességet, hogy vendègünk látod. Mert ha kb fele-fele arányban lennètek náluk meg nálad, akkor ok lenne. De mivel mindig ő dekkol nálad, így az lenne az alap, hogy igenis kiveszi a rèszèt, ès nem szolgáltatja ki magát, mint egy kisgyerek. Kicsit helyre tehetnèd már... Hogy nem egèszen úgy vannak a dolgok, ahogy ő kèpzeli.

Ès a ki állsz magadèrt nem úgy èrtettem, hogy ha sztrájkolj... Azzal semmit se èrsz, csak a teendőid rakódnak.

Úgy állsz ki magadèrt, hogy te is megmondod neki a vèlemènyed, hogy egy lusta szr, hogy semmit se segít, pedig az lenne az alap.

2022. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el, ez egy bunkó. Neked meg önértékelési problémaid vannak. Akkor is szar lesz a kapcsolatod, ha esetleg találsz egy normális part, mert szolgalelkuen viselkedsz. Amíg ezen nem javítasz, csak ilyen kapcsolataid lesznek.

Egyébként nem voltal elég sokat egyedül, mert meg mindig fogalmad sincs, hogy kell egészséges elvárásokat támasztani a másik fel fele.

2022. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Vagy pont hogy sokat voltam egyedul es már azt sem tudom hogy milyen az amikor van egy masik ember.


Azaz nem egyedul kellene elvileg vinnem mindent. En meg egyedul viszek még kapcsolatban is mindent.



Az egyedullét az aztan sokmindenre tanit. Csak arra nem parkapcsolatban hogyan kell élni.

2022. márc. 15. 15:47
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb csak nem tudsz elfogadni es megfelelesi kenyszered van. En a helyedben behazudnam neki hogy baj van a szivemmel, most mondta az orvos hogy ezentul vissza kell fognom a terhelest, fozest, takaritast. Elkezdenek kajat rendelni, nem elpakolni. Ha felajanlja hogy ezt azt csinal akkor elfogadnam. Amennyiben elkezd morogni, latvanyosan hanyagolbi, akkor ugyis szakitasra kerulne a sor pont ugy mint ahogy most is azon agyalsz. Nem veszitesz semmit ha elkezdesz vegre ugy elni ahogy akarsz csak adsz egy eselyt arra hogy mindkettotoknek jo legyen. Ha nem tetszik beki es lelep, azzal csak nyersz. Es legkozelebb mar ugy ismerkedj hogy nem jatszod meg magad.
2022. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha az összes exeddel is rossz volt a kapcsolat, nem lehet, hogy valamit te sem csinálsz jól?
2022. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
41%

Na ebből is látszik, hogy kar neked tanácsot adni.

Az egyedüllét önmagában semmire sem tanít, csak ha tanulásra fordítod ezt az időszakot, ami láthatóan kimaradt.

Menthetetlen vagy a hozzaallasod miatt. Ahelyett, hogy végig gondolnád, ki illik hozzad és mit szeretnél egy kapcsolatban, inkább össze jössz mindenféle hulladék emberrel csak azért, hogy ne legyél egyedül. Ne érts félre, nekem mindegy, kettőnk közül nem én szívok a kapcsolatunkban. Amíg nem ismered fel, hogy bizony TE választasz rosszul, addig ez lesz. További “boldog” életet ebben a hihetetlenül “felemelo” kapcsolatban.

2022. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!