Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk, én 19 ő 20 éves. Mondtam neki hogy én még azelőtt nem szeretném elvesziteni mielőtt nem megyek nőgyógyászhoz, mondta is hogy persze megerti. Ehhez képest tegnap alvás közben mert nála aludtam kezdett el fogdosni miközben én aludtam, persze felebredtem, és utána se akartam abbahagyni mikor mondtam neki hogy hagyja abba.

Nem is ertem....



2022. ápr. 28. 07:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
69%
29 akkor ne aludjanak együtt. azért az egy nagyon intim szituáció. ha erre még nincs felkészülve, akkor nem kell.
2022. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
73%

32

Én is aludtam együtt a barátommal mikor szűz voltam, nem egyenlő a szexxel, főleg ha előre tisztázva volt hogy még nem akar.

2022. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
76%
ezért próbáltuk magyarázni, hogy ez nem ugyanaz, mint ha részeg vagy, de ahogy látom itt van pár ember, aki szerint igen.
2022. ápr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
En ertem hogy nem ugyanaz, de HA az történt volna akkor mit csinal ha így se akart leallni? Nyilván ezt ti nem tudhatjatok és en se, de ez csak egy hasonlat volt mielőtt még valaki leirja h milyen gaz vagyok hogy én már nem vagyok rá, ez a normális, stb
2022. ápr. 28. 18:33
 35/63 anonim ***** válasza:
28%
hát én biztos fordítva vagyok összerakva, de ha vágyom a másikra, akkor ha nem akarok egy érintést sem, mert nem tudom miért, akkor nem alszom mellette, mert nem biztos, hogy kibírom, hogy ne érjek hozzá.
2022. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
100%
De gondolom te már szexeltél a kérdező meg még nem…….
2022. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
39%
nem normális, ha nem áll le. ezt senki nem gondolja. de nem kell átesni a ló túlsó oldalára. azért ez elég nagy kísértés, hogy melletted fekszik, akire vágysz. az, hogy ne érjen hozzád, mert egyből a molesztálás jut róla eszedbe, az szerintem az utóbbi évek hozadéka
2022. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
86%
De ha nem molesztálás miért nem akkor csinálta mikor ébren volt? Miért akkor mikor aludt?
2022. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
34%
de basszus, nem csak dugás van. azt megértem, ha fél tőle. én is sokáig vártam
2022. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
66%
kérdező semmi csók, ölelkezés, simogatás nem volt még köztetek?
2022. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!