Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk, én 19 ő 20 éves. Mondtam neki hogy én még azelőtt nem szeretném elvesziteni mielőtt nem megyek nőgyógyászhoz, mondta is hogy persze megerti. Ehhez képest tegnap alvás közben mert nála aludtam kezdett el fogdosni miközben én aludtam, persze felebredtem, és utána se akartam abbahagyni mikor mondtam neki hogy hagyja abba.

Nem is ertem....



2022. ápr. 28. 07:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
29%

Mit rinyálnak itt a nők ?

Ha engem alvásközben fogdosna egy nő, nem ellenkeznék.

Mondanám neki bukj rá :)

2022. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
77%

A férfiakat az sem zavarja, ha megeroszakolja őket egy no. Gusztustalan, amikor egy tanárnő-diak kapcsolata alatt ott omlengenek, hogy őket soha nem molesztalta idősebb no. Sajnalom az ilyen embereket, akiket ennyire a pocsuk vezérel.


Nem normális, hogy almodban fogdosott. Előbb keltsen fel és utána tapizzon ha te is beleegyezel.


Hormon mentes fogamzásgátló az óvszer és a pharmatex, illetve a méhen belüli eszközök.

Én az óvszert ajánlom, mert könnyű feltenni, és ne kezdj el ilyen fiatalon fogamzasgatlot szedni. Remelem, a srác nem mondta, hogy nem akar gumit húzni.

2022. ápr. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
72%

Valóban a hormonális fogamzásgátlókat kell leginkább felíratni, illetve a spirált tudja még felhelyezni, de azt szintén nem érdemes még most. A legjobb módszer ilyenkor az óvszer, azt meg bárhol kapni. Hormonmentes youtube csatornán tudsz még tájékozódni a többi nem hormonális lehetőségről, de a legtöbb az sokkal kisebb hatékonyságú és/vagy nagyon alapos önmegfigyelés és testtudat kell hozzá.

Amúgy az 54 és 56-os kommentjeid alapján egyáltalán nem tűnik egy vad zaklatónak, szerintem kicsit túlreagálod a dolgot. A kérdésben még azt írtad, nem állt le, de itt meg azt, hogy leállt, amikor nemet mondtál. Ha határozottan mondod, hogy nem, elveszed a kezét, érti ő, nem erőszakoskodott (na az red flag lenne). Mindenesetre az jött le, hogy ijesztő volt a helyzet, nem érzed magad komfortosan, biztonságban és félsz. Megértem, ha félsz a behatolástól és még várnál, de nem kell minden pettingbe belelátni, hogy azon nyomban meg akar dugni. És az, hogy izgalomba jön, teljesen normális. Szerintem megértette, hogy nem tetszett neked, amit csinált és le is állt. Ahogy leírod ezeket "melleimet fogdosta elég sokáig" úgy hangzik, mintha kellemetlen lenne, zaklatás. Nem élvezed egyébként sem, amikor megérint? Zavaró? Semleges? Úgy oké? Vagy perzselően izgató? (Aki azzal jön, hogy jaj, szüzeknek mááás..., annak üzenem, hogy nekem szűzen is vágykeltő volt minden érintés, és ugyanúgy kívántam az első szex előtt, mint után. Egyedül a behatolástól tartottam egy kicsit, mert olvastam, hogy lányoknak fájhat, de ott is sokkal jobban kívántam és győzött a vágy és a kíváncsiság.) Szóval szerintem csak szimplán nem kívánod eléggé, nem vagy még kész rá, félsz. De ez nem gond. Csak ne a fiút állítsd be egy állatnak, mert nem az, csak ő már kívánja, és nem érti, miért húzódsz el tőle. De az alapján, amit már részletesebben írtál, szerintem teljesen oké, felfogta, hogy ez rosszul esett neked.

Gondolj bele: a fiú "dolga" mindig egy kicsit feszegetni a határokat, lépni előre egyet. Aztán amikor erős határhoz ér, leállíthatod. De ha meg nem próbálkozna sose, akkor meg tutyimutyi lenne, pl meg se csókolna, akkor azt is neked kéne kezdeményezni, vagy sose csókolóztok? Aki gyakorlottabb, jobban veszi a másik jelzéseit, mit szabad és mit nem, aki meg nem annyira tudja ezt olvasni, az vagy túl lassú, vagy túl gyors és beleütközik a határokba. Hát most ez történt, de megmondtad neki, semmi gáz. Legközelebb nem csinálja. Aztán majd jelezz, ha mehet tovább. Ez egy ilyen tánc. Mindenkinek más a tempója. De nem kell rögtön metoozni, szerintem okésan kezelte a helyzetet.

Inkább az a fontos, hogy tényleg akarod-e, élvezed-e ezeket a dolgokat, vagy csak úgy csinálod, eltűröd, "mert ez a szokás", "egy kapcsolat ezzel jár", de amúgy magadtól nem lenne rá igényed. Addig ne menj bele semmibe, amíg nem vágysz rá, mert nem lesz jó élmény. Ha egyáltalán nem alakul a vágy, akkor pedig hagyd. 3 hónap alatt azért kezd már alakulni a bizalom is, a testiség is, érthető, hogy a barátodban nő a vágy.

2022. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!