Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk, én 19 ő 20 éves. Mondtam neki hogy én még azelőtt nem szeretném elvesziteni mielőtt nem megyek nőgyógyászhoz, mondta is hogy persze megerti. Ehhez képest tegnap alvás közben mert nála aludtam kezdett el fogdosni miközben én aludtam, persze felebredtem, és utána se akartam abbahagyni mikor mondtam neki hogy hagyja abba.

Nem is ertem....



2022. ápr. 28. 07:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 A kérdező kommentje:
Szerintem kicsit félre értitek. Nyilván ha nem vonzódnék hozzá akkor nem lennék vele, ami zavar az az hogy én aludtam akkor csinálta, ha ezt egy sima este alatt csináljuk akkor máris mas
2022. ápr. 28. 09:32
 12/63 anonim ***** válasza:
87%
Egyáltalán nem normális öntudatlan embereket szexuálisan zaklatni. Ne hasonlítsuk már ezt ahhoz, mikor mondjuk reggel megkívánod a párod akiről tudod, hogy fel fog ébredni, célod is felébreszteni, és tudod, hogy nagy valószínűséggel ő is benne lesz a dologban. Itt a csávó egyszerűen ki akarta használni, hogy a kérdező nincs magánál és ez undorító. Aki szerint ez komolyan normális, annak kezeltetni kéne magát.
2022. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
91%
Nem, ez nem normális. Főleg az a része nem, hogy nem hagyta abba amikor kérted. Értem én, hogy dolgoznak a hormonok de a tiszteletet akkor is megkéne adni és ő nem tette. Nem mondom, hogy azonnal dobd ki mert lehet nem érti mit tett rosszul. De mindenképp ülj le vele beszélni erről.
2022. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha megbeszelem vele hogy nekem ez így nem és nem szeretném így akkor megfog változni?
2022. ápr. 28. 09:49
 15/63 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem tudhatjuk. Mindenesetre ha nem változik akkor ne erőltesd a kapcsolatot szerintem.
2022. ápr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem ezt a nőgyógyászos dumát. 19 éves vagy, már lehettél nőgyógyásznál, ha meg nem, akkor sem értem miért hivatkozol erre. Jelentkezz be magánba és másnap már mehetsz is.

Mondjad inkább ki őszintén, hogy még nem állsz készen rá.


A másik, amit nem értek, hogy nincs köztetek jelenleg semmi, csak csók? Azért gondolom, mert simogatáson/tapizáson enniyre ledöbbentél. Ebben az esetben ne is beszéljetek még szüzesség elvesztéséről, előbb a petting csodás világát fedezzétek fel.

2022. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 A kérdező kommentje:

Eddig semmilyen panaszom se okom nem volt hogy menjek, Igen, maganba jelentkeztem, 1 hétre rá kaptam időpontot.


O az első komoly barátom és valóban meg nem igazán tudom mi hogy van.


Nekem semmi bajom a pettinggel csak ne amikor aludni akarok vagy alszok is. De köszönöm a válaszodat.

2022. ápr. 28. 10:15
 18/63 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell magyarázkodnod. Aki értelmes az felfogja mi itt a gond. A lényeg, hogy beszélj vele erről mindenképp és ha nagyon erőszakos akkor szakíts vele, és ne menj bele semmi olyanba amit nem akarsz!! Akkor se ha azzal jön, hogy ha szeretsz megteszed. Csak azt ami jól esik.
2022. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
10%
Hát hogy nem a pároddal van, az tutti.
2022. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
19%
bocs: "Hát hogy nem a pároddal van baj, az tuti"
2022. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!