Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk, én 19 ő 20 éves. Mondtam neki hogy én még azelőtt nem szeretném elvesziteni mielőtt nem megyek nőgyógyászhoz, mondta is hogy persze megerti. Ehhez képest tegnap alvás közben mert nála aludtam kezdett el fogdosni miközben én aludtam, persze felebredtem, és utána se akartam abbahagyni mikor mondtam neki hogy hagyja abba.

Nem is ertem....



2022. ápr. 28. 07:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
80%

Mik ezek az abnormális válaszok??


"Együttalvàsnak bezon b_szàs a vége,aranyom." - nagyon nem!


Az együttalvással akkor társul bármi más, ha abba a két fél előzőleg beleegyezett. Itt semmilyen formában nem volt oka a srácnak azt gondolni, hogy a kérdező azért alszik vele, hogy bármi is legyen. Főleg, hogy előzőleg megbeszélték, hogy várnak a dolgokkal.


A kezdeményezést pedig normális esetben nem akkor végzed, amikor a másik magán kívül van. Ez kb erőszak egy formája.


Egyértelmű, hogy nem az a baj, hogy fogdosta/megkívánta (#2/3). Hanem, hogy a kérdező nem volt magánál és akarata ellenére folytatta (!) a srác. Na ez az, amit normális esetben senki nem tűr el, akár van kapcsolat, akár nincs.


Különbség van a között, hogy csinálok valamit a párommal, amit:

-előzőleg megbeszéltünk, hogy rendben van

-előzőleg már műveltük is

-mindvégig tetszik neki ami zajlik, és benne van hogy folytassunk


És a között hogy:

- nem beszéltük meg, sőt megbeszéltük, hogy nem csináljuk

- még sosem csináltuk és nem is akarja/akarja de később vagy amikor magánál van

- nem tetszik neki a dolog és leállít!


Persze, aranyos az, ha valaki reggel/éjjel felébreszt(!) olyasmivel amiről tudja, hogy tetszik, de az nem oké, hogy tudtom nélkül, akaratom ellenére olyant tesz, amiről tudja, hogy nem szeretném.


A kapcsolatban nincsenek "vele járó" dolgok, alapszabályok.

Nem alap a szex, a csók vagy bármi. Az alap, amit a két fél megbeszél, hogy számára a kapcsolat ezt jelenti és ebbe mindketten belemennek.

2022. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 Noren1989 ***** válasza:
29%
Figyu, akkor különszoba, különàgy. A legtöbbeknél 40+os korban jön elő, nàlatok hamarabb 🤫
2022. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
23%

én nem értem. csak reggel lehet szex-el ébreszteni a párod? biztos én vagyok a buta, hogy ezt eddig nem tudtam.

már értem miért van ennyi félrejárás.

és még mielőtt lepontoztok, nem, azzal nem értek egyet, hogy amikor nemet mondott, akkor sem hagyta abba, de azért nekem furcsa, hogy ha valakihez vonzódom, akkor zavar, ha simogat. ne könyveljünk már el zaklatónak egy 20 éves fiút, aki a barátnőjével alszik és vágyik rá.

2022. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
79%

Nem az zavarta, hogy simogatja.

Ez olyan mintha azt mondanád a parodnak, hogy nincs kedved szexelni, de ő ennek ellenére tapogat és csokolgat és megdug.

2022. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
79%
Az a durva hogy ezt egyáltalán magyarázni kell
2022. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem vágysz a testi érintésre, miért alszol vele? Ha nem bízol benne, kényelmetlen ez a közelség, akkor ne aludjatok együtt. Beszéljétek meg, meddig mentek el. Azért egy kis tapi az még nem szex, tehát nem tudhatta, hogy arra sem vagy vevő.

Én sokszor álmomban is odabújok a páromhoz, átkarolom, simogatom itt-ott. Olyan nekem az ő teste, mintha az enyém lenne és fordítva. Nagyon természetes hozzáérni, és egyáltalán nem azt az érzést kelti bennem, hogy egy idegen zaklat. Általában a szerelmesek vágynak a másik érintésére, nem ódzkodnak tőle.

De ha te még nem állsz erre készen, mondd meg neki, mit szeretnél és mit nem. Amúgy ha csak nem volt eddig is valami fura tüneted vagy bajod, a nőgyógyász tök irreleváns. Konkrétan én már nem voltam szűz, amikor először jártam nála 19 évesen, pont ezért, hogy hát na nézzük meg azért, csak hogy mégis mi a helyzet... Erre konkrétan kinevetett és nem volt hajlandó megvizsgálni se, hogy akkor jöjjek, ha tünetem van, cserébe kaptam egy fél órás semmitmondó dumát az óvszerről (amit amúgy is mondtam, hogy használunk), szóval semmi új. Még kenetet sem vett, pedig 18 felett azt is kell évente. Igaz, állami volt. Ha nekiállok vetkőzni, talán meg is néz :D De ha ettől megnyugszol, nyugodtan dobj ki erre 20(? Több?) ezret. De amíg semmi komoly, szerintem az állami is elég lenne, bár az sem hiszem hogy szükséges, én nem éreztem, hogy ahhoz kéne kötnöm a dolgot.

Javíts ki, de úgy érzem, félsz a testiségtől és/vagy nem igazán vágysz erre a fiúra. Ha gátlás van benned, inkább beszélgessetek, lassan fedezzétek fel a dolgokat. Tetszik neked? Milyen érzést kelt benned a teste? Szívesen érinted meg erotikusan vagy undorít a gondolat? Velem is volt ilyen, hogy valahogy nem úgy alakult a vonzalom, akkor voltak hasonló érzéseim, de ő legalább udvarias volt, nem állt neki tapizni, ha leállítottam. De éreztem a saját hozzáállásomon, hogy ez bizony nem normális, ahogy viszonyulok a vele való testiséghez, ez nem elég vonzalom egy kapcsolathoz. Ha inkább valójában csak barátként szereted, akkor hagyjátok a kapcsolatot...

2022. ápr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem tök normális, hogy ha együtt alszunk, akkor ha felébred az egyikünk, akkor felébresztheti a másikat.

Persze, lehet, hogy te ezt nem szereted, ez is elfogadható, de önmagában egyáltalán nem bűn, amit tett.

Nyilván mondd el neki, hogy nem szereted, ha felébreszt, ha normális, akkor megérti.

2022. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
83%
Emberek. A kérdező szűz, neki még új dolgok ezek, úgyhogy ne írogassátok hogy nektek milyen jó mikor a párotok csinálja mert nem ugyanaz a szitu. Ez az egyik a másik, hogy a pasi akkor kezdte el mikor a nő aludt. Ha még nem volt semmi akkor nem akkor kezdem el fogdosni ha alszik es utána főleg nem folytatom annak ellenére hogy kéri hogy hagyjam abba.
2022. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
37%
25 hát a leírásból nekem úgy tűnt, hogy az is zavarta
2022. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a válaszokat!

Nem az miatt szeretnék nőgyógyászhoz menni mert valami bajom van vagy az első szexet akarnám vele megbeszelni mert azt megtudom mással is nyilvan inkabb azzal mint egy idegennel beszélnem meg. Fogamzasgatlasi módszert szeretnék vele felirattatni, hormonmentest.


Mar leirtam egy párszor de akkor megegyszer: igen, szeretem és nincs bajom azzal hogy vonzódik hozzám, az a normális valóban, csak azzal van bajom hogy ezt álmomban csinálta. És mivan ha elmegyunk bulizni és tegyük fel csatt részeg leszek és hazavisz? Akkor ontudatlan allapotomban mit csinalt volna velem? Mert itt meg annyira nem voltam azért. Értitek

2022. ápr. 28. 18:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!