Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Mert szerintem nem

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk, én 19 ő 20 éves. Mondtam neki hogy én még azelőtt nem szeretném elvesziteni mielőtt nem megyek nőgyógyászhoz, mondta is hogy persze megerti. Ehhez képest tegnap alvás közben mert nála aludtam kezdett el fogdosni miközben én aludtam, persze felebredtem, és utána se akartam abbahagyni mikor mondtam neki hogy hagyja abba.

Nem is ertem....



2022. ápr. 28. 07:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
70%
39 az meg sem fordult a fejemben, hogy egyáltalában nem volt még semmi köztük előtte. te így gondolod?
2022. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
100%

#42

Igen, engem ezért akaszt ki a sztori. De lehet tévedek és volt már

2022. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
Dehogynem volt persze. Már többször is nála aludtam ezen kívül. Persze persze a kísértés, tudom. De ha ezt napközben csinalja nem baj meg lehet benne is lettem volna, nagy valoszinuseggel. Én tudom hogy a legtöbb pasi nem tud ennyit se várni, de én már ezt az elejen amikor komolyra fordult valami tisztáztam vele és megertette. Nyilván nem megd*gni próbált most, azt nem állítom, az egyetlen bajom hogy alvás közben csinálta, de ezt már tényleg mondtam
2022. ápr. 28. 18:45
 44/63 anonim ***** válasza:
83%

"Fogamzasgatlasi módszert szeretnék vele felirattatni, hormonmentest."


Mondana valaki olyan hormonmentes fogamzásgátlási módszert, melyet fel kell írni? Mert én nem tudok ilyenről, bár tévedhetek. (A méhkürt lekötésén kívül, mert az nyilván nem játszik itt...)

2022. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy.


Most mit kell azon izelni hogy el szeretnék menni? Jobb az ha valaki fu fával lefekszik nőgyógyászhoz meg fel elmenni?


Nem ez volt a kerdes.


De köszönöm a hasznos válaszokat!

2022. ápr. 28. 19:23
 46/63 anonim ***** válasza:
74%
Semmi baj nincs azzal, hogy el szeretnél menni, csak érdemes magad számára tisztázni, hogy miért és mi lenne a doki felé a kérdésed.
2022. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
79%
Már bocs, de ez a nőgyógyász duma csak egy hülye kifogás. Nem állsz még készen a szexre, pont. Hormonmentes fogamzásgátlót bármilyet vehetsz a Rossmanban vagy akármelyik gyógyszertárban. Akkor viszont azt mondd meg neki, hogy még nem akarsz lefeküdni vele. Ha volt már petting, akkor nem értem a kiakadásod. Nő létemre mondom, kövezzetek meg érte nyugodtan. 😅
2022. ápr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
76%

Kerdezo ! Amikor megkerted , hogy alljon le , mit mondott? Vagy mi tortent azutan?

Kerdesedre a valaszom , hogy nem normalis egyatalan! En nekem is ugyan az jutott eszembe amit az egyik kommentbe irtal , hogy es ha nem tudnal magadrol olyan reszeg lennel akkor mit tenne!

2022. ápr. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
74%
48 majd téged is lepontoznak, mint engem
2022. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
26%

48#

Azert nem erted no letedre ( jajj te most aztan nagyon kulonlegesnek szamitassz), mert egy buta tyuk vagu ! A kerdest sem erted, de hala istennek mar valaszoltal ra!

2022. ápr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!