Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázas betegen hogy lehet túlélni muszáj veszekedéseket, programokat?

Figyelt kérdés

Együtt élünk.

Nem tudom miért de mostanában nekem hol az a bajom, hol az.

Korábban felfázás de elég keményen és hosszu ideig, és majdnem belepusztultam, most meg lázas taknyos nátha és fizikai gyengeség.

A barátomnak meg állandóan eszébe jut balhét szítani, veszekedni, ordítani, (az exem is ilyen volt), vagy kötelez programja mert pont szabadságon van, azaz "hallelujah", nonstop lehetünk együtt.és kb "szórakoztassam", menjünk a rokonaihoz, meg legyek üde friss.

De nem is kell ehhez betegnek lenni, az is gyakori hogy éjszakq nem hagy aludni mert veszekszik vagy neki szex kell, igy másnap egész nap vagyok egy mosott rongy es aztán a kövi este megint hajnalokig szex.

Holnap van a szabadságos napja, én meg lázas vagyok.

Mit tegyek holnap?


Hogyan csinálják ezt pl házaspárok amikor az egyik majd' meghal de a kapcsolat attol még nem áll meg es benne kell lenni? Nem lehet szakitani amig beteg az ember hogy bocsi, majd 1-2 hét múlva tali.



#betegség párkapcsolat
2022. máj. 2. 16:17
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Értő olvasás megint nem ment


Irtam hogy "nem is kell ehhez betegnek lenni", elég annyi is hogy egész ejszaka nek aludtam, vagy stresszben bajban is, akkor is, ha nem érek rá, korhazban nyakig gipszben is"

Es most lázas vagyok, holnap ő meg szabadnapos. És már ismerem hogy beszól. Jaj nem is vagy beteg mit játszod magad, igen legyél friss üde, ennyi erovel dolgozhatnék is, meg a többi. Ezert van aktualitása a kérdésnek is.


Azaz mégcsak meg sem merem neki mondani lázam van mert megvannak már most a válaszai nekem.

2022. máj. 2. 16:46
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Értő olvasás megint nem ment


Neked kompletten az élet nem megy, úgyhogy köszönjük a kritikát.

Minek vagy ezzel a hülyével?

2022. máj. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

#11

És pisztolyt tart a fejedhez ez az idióta, hogy vele maradj? Nem. Akkor meg? Azt hiszed a gyakoris siránkozásod majd megoldja azt, amit neked kellett volna már jó ideje, vagy majd megváltozik tőle?

2022. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Ha valaki nem empatikus feléd, hanem csak segédeszköznek használ, akkor nem szeret. Nem tudod őt megváltoztatni, magadért tudsz kiállni. Ha nem megy a kommunikáció, nem érti meg akkor se, ha egyértelműen nemet mondasz, és nem hiszi el neked, amit mondasz, akkor meg nem marad más, mint szakítani. Hisz ha nem érzed jól vele magadat, szinte már félsz tőle, hogy szabin lesz és jaj nem lesz jó a teljesítményed, akkor meg minek is vagy vele? Te is mazochista vagy és megfelelési kényszeres. Ha nem lennél az, meghúznád a határaidat és nem izgulnál azon, hogy mi lesz, ha megsértődik, mert fáradtan nem szexelsz vele hajnalig vagy lázasan nem szórakoztatod.


Off: Egyébként ha folytonosan beteg vagy, simán lehet attól, hogy így próbálsz menekülni tőle, hogy békén hagyjon. Van ilyen is, nekem is volt, hogy tényleg jó akartam lenni és nagyon meg akartam felelni egy képnek, amit szerintem a másik elvárt, de most már úgy gondolom, akkora teher volt így nekem az illető, hogy beleroppantam, és inkább megbetegítettem magam (mármint tényleg folyton beteg lettem). Amikor szakítottunk, nagyon sirattam, bőgtem vagy félig, hogy tessék, milyen selejtes vagyok és nem ezt akartam, de közben meg gyanúsan testileg teljesen rendbe jöttem.

2022. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem értem, miért tart ott ez az ország, ahol éppen, csak feljövök a gyakorira olvasgatni...
2022. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

A selejtes férfiak miatt talán?

Mindenre alkalmatlanok szinte.

2022. máj. 2. 17:39
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
#16! Ne a saját pasikádból indulj ki. A férfiak egy része nem selejtes, csak őket te sose fogod megismerni, mert ők normális nőket is választanak. Te meg, hát nem vagy az. Attól még a világ nem ilyen emberekből áll, mint ti vagytok. (Szerencsére)
2022. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

#16

Mégis lábtörlőnek befekszel alájuk, mert 5 percig sem tudsz egyedül lenni.

2022. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Amugy a gyk sem különb köcsögségben. Aha "biztos vannak" jófejek es cserelgessem a selejteket selejtekre. Köszke.
2022. máj. 2. 17:51
 20/32 A kérdező kommentje:
17 hanem beloled induljak ki akkor?🤣
2022. máj. 2. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!