Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lázas betegen hogy lehet túlélni muszáj veszekedéseket, programokat?

Figyelt kérdés

Együtt élünk.

Nem tudom miért de mostanában nekem hol az a bajom, hol az.

Korábban felfázás de elég keményen és hosszu ideig, és majdnem belepusztultam, most meg lázas taknyos nátha és fizikai gyengeség.

A barátomnak meg állandóan eszébe jut balhét szítani, veszekedni, ordítani, (az exem is ilyen volt), vagy kötelez programja mert pont szabadságon van, azaz "hallelujah", nonstop lehetünk együtt.és kb "szórakoztassam", menjünk a rokonaihoz, meg legyek üde friss.

De nem is kell ehhez betegnek lenni, az is gyakori hogy éjszakq nem hagy aludni mert veszekszik vagy neki szex kell, igy másnap egész nap vagyok egy mosott rongy es aztán a kövi este megint hajnalokig szex.

Holnap van a szabadságos napja, én meg lázas vagyok.

Mit tegyek holnap?


Hogyan csinálják ezt pl házaspárok amikor az egyik majd' meghal de a kapcsolat attol még nem áll meg es benne kell lenni? Nem lehet szakitani amig beteg az ember hogy bocsi, majd 1-2 hét múlva tali.



#betegség párkapcsolat
2022. máj. 2. 16:17
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

#19

Hol van a törvény, hogy kötelező kapcsolatban élned? Saját döntésed, hogy selejteket szopsz, miután az ezredik baromságaikat is elnézed.

Szóval elnézve te is csak egy rinyáló selejt vagy. Ha olyan szar lenne, már régen nem lennél vele.

2022. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Eltem azon kivul sok sok évet. Nem is egyszer. Bocsi hogy pasira vágyom. En kérek elnézést.
2022. máj. 2. 18:04
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberek tényleg vannak? Akik ilyet művelnek, meg akik ezt hagyják? Nekem ez felfoghatatlan.
2022. máj. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom kérdező, de minek vagy együtt ilyen gyökérrel? Azt ne mondd, hogy azért, mert szereted, hát érezhetően teher a pasi viselkedése. Szóval minek?
2022. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

"Bocsi hogy pasira vágyom. En kérek elnézést."

Akkor ne rinyálj. Ott van, te választottad.

2022. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor figyelj! Rendben pasira vagysz !

Teljesen felesleges minden nap kiirni ezeket a kerdeseket!

Ma sem lettel tobb a szemeben , mint ket kerdessel ezelott! Sosem leszel. Kapcarongy vagy , barmit megtehet veled. Tudja , hogy te a semmivel is beered, mert te , hogy teged idezzelek " pasira vagysz".

Pontosan tudja , hogy mert te pasira vagysz , nem fogsz lelepni , meg mert mas nem allna szoba veled! Joccakat . Varjuk a holnapi rinyat !

2022. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A 20-as kommentedben még neki mersz állni sértegetni egy másik válaszolót.. Mire fel? Mert válaszolt az ezredik rinyálásodra? Mit vársz akkor? Jól írta egy másik válaszoló egy korábbi rinyakérdésednél, csak sajnáltatod magad mert azt hiszed te vagy a világ középpontja. És ne írd, hogy az nem te voltál mert képtelen vagy normálisan írni. Minden áldott nap telebombázod ezt a kategóriát ugyanaz miatt, jelenteni is fogom mindet ismétlés miatt.
2022. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
#27! Cuki vagy. Nekem szólt a 20.kommentje, és a másik kérdésnél is én írtam, hogy világ közepének képzeli magát 😁 Azért se reagáltam rá, mert nem hat meg. Szerencsétlennek van elég baja magával. Gondolj bele, mi bármikor átugorhatjuk a rinyálasát, de neki élete végéig el kell viselni magát. Soha nem fogja megtudni, milyen egy normális kapcsolat, minden kapcsolata ugyanolyan bántalmazó fos lesz. Amíg egy nap valamelyik aktuális lovagja el nem vágja a torkát. Mondjuk többéves előzmények után az neki már megváltás lesz.
2022. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele vagy, akkor ebben a sztoriban egyedül te vagy a selejtes. Más tud normális pasit választani
2022. máj. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

A húgyúti fertőzésed az okozta, hogy egyáltalán nem vagy beizgulva, és szárazon bejutnak a baktériumok a húgycsőbe. Nászutasbetegségnek is hívják.

Normális esetben egy felnőtt ember nem szokott gyakran lázas vagy beteg lenni, még koronás időkben sem. Ezzel a tested jelez neked, hogy elege van, vedd már észre, hogy ez a kapcsolat beteg.


Nem kell hallgatni a saját testedre se. Minek? Majd jelez durvább eszközökkel. Mondjuk méhnyakrákkal. Vagy agyvérzéssel. Bár utóbbitól neked nem kell tartani.


Hogy éld túl? Kapj be egy kalmopirint, aztán valami mást is. Ha ez kevés, akkor kezdj el inni, vagy drogozni.

2022. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!